sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
moja trapna tema a moj mensi problem v nej
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 24.11.2007 18:09    Post subject: Reply with quote

Arrow Vybija si vas partner na vas niekedy svoju zlost? ne, tohle nedělá. vlastně jsem ho ještě za celý půlrok neviděla že by projevil nějakou velkou zlost nebo dělal někomu zle. když ho něco nasere, tak mi o tom vypráví, aby se svěřil a ulevilo se mu, a tím mě občas nasere Laughing ale že by si na mě někdy vyloženě zlost vybíjel, to ne.
Arrow Hovori vam partner veci, ktore tak nemysli, a potom to lutuje? Ako to riesite? Ako ste to riesili predtym (a ako ste sa poucili) ? no, nikdy to neříká schválně, a když jo, tak proto, aby mě v dobrém poškádlil. neříká to ve zlém. když se mě ale něco dotkne, řeknu, žer mě to vadí nebo že to není vtipný a tak, aby si uvědomil, že to se neříká
Arrow Mate obcas pocit, ze pre vas nerobi dostatocne vela? Ze sa nesnazi? ne.
Arrow Ako ho prinutite, aby sa snazil viac? nemusím, a kdyby jo, tak mu řeknu co bych si přála..prostě mu povídám o všem, o snech, a tak, aby věděl jaká jsem a co mám ráda. víc se snažit nemusím.
Arrow Mate po urcitom case vo vztahu take..divne..pocity? Jednoducho, ked s tym clovekom nie ste dlhsi cas, ze si vlastne hovorite ze ho nepotrebujete, ze vam je to vlastne jedno jo, tyhle pocity mám úplně přesně, ale v takovou chvíli si řeeknu hele, on ti nechybí, to znamená, že nejsi žádná zakomlexovaná troska, která je závislá, ale samostatná žena a tak se cítím líp Laughing Laughing [/b]jak poznáte, že vás má opravdu rád [/b] to nevím, nedá se to poznat - nevidím mu do duše, ale pokud všechno funguje jak má, tak si to můžu myslet
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 24.11.2007 18:41    Post subject: Reply with quote

pam wrote:
sun Topic, to tě chápu, já mám občas taky pocit, že už je náš vztah přechozený a kolikrát mě napadá, jestli to není jen zvyk, ale pak přijde období, kdy si zase říkám, že jinýho nechci. To je normální, že občas je i nějaká ponorka a horší období, kdy člověk nad vztahem přemýšlí Wink


Lenze ja taketo myslienky moc nemam.. malo.. to on stale rozmysla. Ja uz som z toho na nervy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sat 24.11.2007 18:48    Post subject: Re: moja trapna tema a moj mensi problem v nej Reply with quote

Arrow Vybija si vas partner na vas niekedy svoju zlost? nepamatuju si, ze by tohle nekdy udelal, on neni impulsivni

Arrow Hovori vam partner veci, ktore tak nemysli, a potom to lutuje?
ani ne, spis ma obcas nejapne poznamky, jakoze vtipne Laughing jenze nekdy neodhadne moji naladu, a pak ho to mrzi

Arrow Mate obcas pocit, ze pre vas nerobi dostatocne vela? Ze sa nesnazi? posledni dobou ano Embarassed nedokaze si zorganizovat cas, spoustu veci dohani na posledni chvili a na ukor naseho vztahu, coz me momentalne dost rozciluje

Arrow Ako ho prinutite, aby sa snazil viac? nevim, asi to nepujde a ani ho nutit nechci, na to si musi prijit sam...navic je pro me dulezitejsi aby si dodelal skolu kdyz uz je skoro na konci nez nase rande

Arrow Mate po urcitom case vo vztahu take..divne..pocity? mozna zezacatku jsem mela, ted po 5letech ne...
Arrow Ako zistite, ci vas ma partner naozaj rad? to se spis musi citit Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Sat 24.11.2007 18:50    Post subject: Reply with quote

Arrow Vybija si vas partner na vas niekedy svoju zlost? ne, nikdy..
Arrow Hovori vam partner veci, ktore tak nemysli, a potom to lutuje? Ako to riesite? Ako ste to riesili predtym (a ako ste sa poucili) ? hovori,ale dělá to schválně a nelituje.. jen prej nechce vypadat jako citlivka Laughing
Arrow Mate obcas pocit, ze pre vas nerobi dostatocne vela? Ze sa nesnazi? jo někdy jo..
Arrow Ako ho prinutite, aby sa snazil viac? řeknu mu to..že chci překvapení, romantiku a tak..a pak mám i víc, než jsem chtěla.
Arrow Mate po urcitom case vo vztahu take..divne..pocity? Jednoducho, ked s tym clovekom nie ste dlhsi cas, ze si vlastne hovorite ze ho nepotrebujete, ze vam je to vlastne jedno se současným přítelem tyhle pocity nemám, chybí mi neustále a neustále ho potřebuju
[/b]jak poznáte, že vás má opravdu rád [/b] je to cítit, že všeho co dělá, jak se dívá, co říká, proč to říká, jak to říká..vim, že mě má občas plný zuby Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Mon 26.11.2007 17:58    Post subject: Reply with quote

Vybija si vas partner na vas niekedy svoju zlost? Arrow Občas na mě přenáší špatnou náladu, např. když přijde z práce, ale rychle na to zapomene a omluví se.
Hovori vam partner veci, ktore tak nemysli, a potom to lutuje? Ako to riesite? Ako ste to riesili predtym (a ako ste sa poucili) ? Arrow Když je hodně rozčílený, dokáže říct celkem ostrý slova. Ale to už je opravdu v afektu a vlastně si za to můžu sama, protože když mě to popadne, tak ho dokážu pěkně vyprovokovat Embarassed
Mate obcas pocit, ze pre vas nerobi dostatocne vela? Ze sa nesnazi? Arrow Občas ano, ale když se nad tím zamyslím, jsem v tomhle asi moc náročná a oproti jiným klukům se to, co pro mě všechno dělá, nedá srovnávat.
Ako ho prinutite, aby sa snazil viac? Arrow Snažím se mu to říct narovinu, co mi chybí... Nebo jsem smutnější, odtažitější, tolik se mu nevnucuju a to většinou funguje Wink
Mate po urcitom case vo vztahu take..divne..pocity? Jednoducho, ked s tym clovekom nie ste dlhsi cas, ze si vlastne hovorite ze ho nepotrebujete, ze vam je to vlastne jedno Arrow Někdy ano, ale v dlouhodobým vztahu je to asi normální. Nedokážu si představit v životě někoho jinýho, ale na druhou stranu mám občas pocit, kdy si nedokážu představit být už jenom s ním, když jsem toho vlastně tak moc neprožila...
Ako zistite, ci vas ma partner naozaj rad? Arrow Tím, že je na mě hodný, všímavý, prostě to vycítím Love
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 28.11.2007 9:16    Post subject: Re: moja trapna tema a moj mensi problem v nej Reply with quote

:arrow: Vybija si vas partner na vas niekedy svoju zlost? skor nie, zlost nie, skor si niekedy ja odbijem jeho zlu naladu z prace, unavu, ale to sa u neho neprejavuje nejakym agresivnym spravanim, skor ze je utiahnuty, tichy, nema chut nic robit, len lezat pred telkou a byt ticho... tym ze si to odbijem ja myslim ze pokial je on bez nalady automaticky caka ze budem aj ja, ze sa jeho programu prisposbim,. Arrow
[b]Hovori vam partner veci, ktore tak nemysli, a potom to lutuje? Ako to riesite? Ako ste to riesili predtym (a ako ste sa poucili) ?

skor sa mi ospravdelnuje za hadku, vravi mi ale veci ktore si mysli a o ktorych ja sama viem ze pravda{ trebars ked sa hadame kvoli neporiadku a on mi vycita ze som neporiadna, viem sama ze to tak je ale napriek tomu s ami on po hadke niekedy ospravdelni... uz sa stalo ze sme sa velmi hadali, samotrejme, kvoli niecomu vaznejsiemu a on mi povedal vies co prestan, bud ticho, nemam na teba vobec naladu, vtedy sa automatikcy dviham a idem prec , neriesim to, som urazena..stalo s auy ze mi raz ked som mu nieco povedala povedal ze o com je potom tento vztah a alebo nieco v zmysle aky ma vyznam a potom to lutoval a ...ale zas v hadke a afekte aj ja casto poviem veci ktore ma potom mrzia
Arrow Mate obcas pocit, ze pre vas nerobi dostatocne vela? Ze sa nesnazi?
tak to mam, najma ked vidim tych super romantikov okolo mna co nosia babam kvety a podobne... on velky romantik nieje, ale na druhej strane robi pre mna vela praktickych veci, trebars ide so mnou rano o piatej na stanicu aby som po tme nesla sama ked cestujem do skoly, ...pritom by este kludne mohol spat... ale na druhej strane obcas urobi vec z ktorej mi padne sanka, trebras minule navaril, co je u neho nezvyk, alebo teraz vymyselel ten ples, aj ked je uplne antispolocensky typ...Pravda je taka ze robi pre mna dost, len mne je vzdy malo a niektore veci si malo vazim... :arrow: Ako ho prinutite, aby sa snazil viac? Laughing najprv to boli vycitky ale dnes viem ze cim viac mu to budem vycitat tym menej sa bude snazit lebo bude mat pcoit ze ho niekam stelujem, ze ho nechcem takeho aky je , ze ho menim a hlavne nadobudne pocit, ze je pre mna malo, ze je pre mna zly ze niesom s nim stastna ... aspon tak mi to bolo povedane... Embarassed preto sice obcas na nieco co by som chcela aby urobil poukazem ale viem ze nejake vynucovanie ci je zbytocne
Arrow Mate po urcitom case vo vztahu take..divne..pocity? Jednoducho, ked s tym clovekom nie ste dlhsi cas, ze si vlastne hovorite ze ho nepotrebujete, ze vam je to vlastne jedno - no zaroven viete, ze nikoho lepsieho nenajdete, ze ste s nim stastny a ked ho vidite a stretnete sa s nim mate chut ho objat aj vsetko? mne chyba stale, takze to neviem povedat..aje ked ho mam plne zuby, odidem na 3-4 dni do skoly a je mi smutno Arrow Ako zistite, ci vas ma partner naozaj rad? toi neviem, ale nemusi to prave povedat aby som to zistila, aje ked som rada aj ked mi to hovori... proste to VIEM Laughing
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Wed 28.11.2007 10:36    Post subject: Re: moja trapna tema a moj mensi problem v nej Reply with quote

Arrow Vybija si vas partner na vas niekedy svoju zlost? (toto vcelku chapem, sice mi to nevyhovuje, ale vzdy sa potom ospravedlni, vidim, ze ho to mrzi.. len kazdy clovek to nejako potrebuje dostat von a takto to asi riesi on)
Pokud ano, tak se to po mě většinou sveze jak po masntým papíře, já jsem na tohle úplně tupá. ale myslím, že to fakt nemá zapotřebí, přišlo by mu ubohý dávat mi sežrat něco, za co nemůžu.
Arrow Hovori vam partner veci, ktore tak nemysli, a potom to lutuje? Ako to riesite? Ako ste to riesili predtym (a ako ste sa poucili) ?
Možná párkrát, a už to bude dýl. Tohle se asi občas stane každýmu.
Arrow Mate obcas pocit, ze pre vas nerobi dostatocne vela? Ze sa nesnazi? Ne, vůbec, snaží se a hodně Love
Arrow Ako ho prinutite, aby sa snazil viac? Laughing
Nijak, myslím, že pokud to nejde samo, tak se do toho donutit snad ani nedá. No a jinak celkově se prostě musí komunikovat, jinak je to celý v hajzlu. Ale to je spíš můj problém, ne jeho.
Arrow Mate po urcitom case vo vztahu take..divne..pocity? Jednoducho, ked s tym clovekom nie ste dlhsi cas, ze si vlastne hovorite ze ho nepotrebujete, ze vam je to vlastne jedno - no zaroven viete, ze nikoho lepsieho nenajdete, ze ste s nim stastny a ked ho vidite a stretnete sa s nim mate chut ho objat aj vsetko? (ide o to, ze tieto pocity ma urcite kazdy.. ale mne vadi to, ze ked ich ma moj priatel, tak je ku mne odmerany, ignoruje ma, (vcera mi doslova povedal "vies co mam ta plne zuby maj sa" a este mi vynadal za to, ze on mi slubil ze mi neico zisti, zavola, da vediet a ani nedvihal telefon, ze preco mi to tak vadi ze tak zabudol no Shocked to ma nastvalo.. proste neviem ako tieto situacie riesit, ja sa spravam normalne aj ked mam tie pocity, snazim sa stale, sksuam ich potlacat..ale co ma robit on? co mu mam povedaT:? ako to brat? chapete? =( )Jo, jednu dobu jsem si říkala, jeslti mi to za to všechno vůbec stojí a jeslti mi třeba někde něco strašně krásnýho neutíká, zatímco já tady sedím jak pecka a čekám, až se rozhodne...ale vyplatilo se to. Jsem ráda, že jsem spolu. Maximálně!
Arrow Ako zistite, ci vas ma partner naozaj rad?
Jeslti mě má vážně rád, tak prostě vím.
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms