sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Divadlo
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Sun 4.2.2007 20:37    Post subject: Reply with quote

Protože miluju muzikál West Side Story, tak jsem nemohla nejít na její koncertní jazzovou verzi Jazz Side Story v Městském divadle Brno. Byla jsem na ní už potřetí a pokaždé jsem byla nadšená. Úpravy písniček se hodně povedly, úžasně enegrická je America, krásná Maria a Tonight, vtipná I Feel Pretty. A pěvecké a taneční výkony perfektní Smile Takže pokud je vám blízká hudba Leonarda Bernsteina a nevadí vám moderní úpravy, tak se na Jazz Side Story určitě vypravte Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Sun 4.2.2007 20:38    Post subject: Reply with quote

Audrey Arrow tobě se líbí West side story? Tak to jsi první člověk, kterého znám. Znám spoustu lidí, kteří na tom byli a všichni to prospali a já taky, děsná nuda, nejhorší, co jsem kdy viděla Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Sun 4.2.2007 20:40    Post subject: Reply with quote

indulona wrote:
Audrey Arrow tobě se líbí West side story? Tak to jsi první člověk, kterého znám. Znám spoustu lidí, kteří na tom byli a všichni to prospali a já taky, děsná nuda, nejhorší, co jsem kdy viděla Confused

A viděla jsi to v Brně nebo v Praze? Nebo někde jinde?
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Sun 4.2.2007 20:45    Post subject: Reply with quote

Audrey wrote:
indulona wrote:
Audrey Arrow tobě se líbí West side story? Tak to jsi první člověk, kterého znám. Znám spoustu lidí, kteří na tom byli a všichni to prospali a já taky, děsná nuda, nejhorší, co jsem kdy viděla Confused

A viděla jsi to v Brně nebo v Praze? Nebo někde jinde?


V Praze. Nemyslím si, že by to jinde bylo jiné, ten děj mě totálně neoslovil a ty melodie byly tak krásně uspávací...
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26494

PostPosted: Sun 4.2.2007 20:46    Post subject: Reply with quote

Indul Shocked Já zas neznám nikoho komu by se to nelíbilo Smile Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Sun 4.2.2007 20:47    Post subject: Reply with quote

Laughing A já znám 10 lidí, co na tom byli ve stejný den na stejném představení a všichni spali a to nemluvím o naší výpravě, která čítala tak 20 lidí a všichni jsme tam hromadně spali Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Sun 4.2.2007 20:53    Post subject: Reply with quote

indulona wrote:
Audrey wrote:
indulona wrote:
Audrey Arrow tobě se líbí West side story? Tak to jsi první člověk, kterého znám. Znám spoustu lidí, kteří na tom byli a všichni to prospali a já taky, děsná nuda, nejhorší, co jsem kdy viděla Confused

A viděla jsi to v Brně nebo v Praze? Nebo někde jinde?


V Praze. Nemyslím si, že by to jinde bylo jiné, ten děj mě totálně neoslovil a ty melodie byly tak krásně uspávací...

Tak do Prahy bych na to asi nešla, tam se jim to prý moc nepovedlo. V Brně to má obrovský náboj, energii, je to vtipný, zamilovaný, smutný...a všichni hrají naplno, většina lidí, co znám, z toho odcházela s nadšením. A uspávací mi to nepřijde. Taky se v Brně a na zájezdech odehrálo víc jak 600 repríz a hraje se už 11 let. Kdežto pražská verze směřuje po neúspěchu ke květnové derniéře.... Pro mě je Westka prostě nej Smile Ale uznávám, že někdo to nemusí, každýmu se líbí něco jinýho.
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Fri 9.2.2007 21:02    Post subject: Reply with quote

Já byla včera na generálce Čarodějek z Eastwicku a všem z Brna i ne z Brna doporučuju. I když to trvalo tři hodiny, tak to bylo moc vtipně udělané, mělo to šmrnc, krásné písničky a výborné efekty. Na ty včera trochu sice doplatili, protože začlo tak trochu hořet, ale všechno se zvládlo a jelo se dál Very Happy Laughing
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
Delfa
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 349

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:46    Post subject: Reply with quote

Včera jsem byla v divadle Na Jezerce na představení Na dotek. Komu se líbil stejnojmenný film a nevadí mu "pár sprostších" výrazů, tak doporučuju. Skvělý zážitek! A oblíbila jsem se ještě víc Jirku Macháčka Very Happy
Ještě k divadlu - byla jsem tam poprvé a byla jsem mile překvapena. Divadlo je nově zrekonstruované, vypadá to tam moc hezky, sedadla jsou pohodlná a celkem dost místa na nohy (což já jako dlouhán oceňuju:) ) No, končím s reklamou Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:56    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:57    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 11.2.2007 14:01    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
venika
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 135

PostPosted: Sun 11.2.2007 14:12    Post subject: Reply with quote

ja jdu 14. na Monology vaginy (ano, priznavam, zcasti je to "trucvalentynsky" pocin Cool , ale z vetsi casti tu hru chci uz dlouho videt) a ke konci unora na Teremina, kde dobrovolne prohlasuju, ze je to kvuli Trojanovi, ale obecne jsem na to hodne zvedava...
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Sun 11.2.2007 16:49    Post subject: Reply with quote

sl.megi wrote:
Já byla včera na generálce Čarodějek z Eastwicku a všem z Brna i ne z Brna doporučuju. I když to trvalo tři hodiny, tak to bylo moc vtipně udělané, mělo to šmrnc, krásné písničky a výborné efekty. Na ty včera trochu sice doplatili, protože začlo tak trochu hořet, ale všechno se zvládlo a jelo se dál Very Happy Laughing


já byla včera na premiéře Čarodějek, bylo to super!...sice teda 3 hodinky teda je dost...ale stálo to za to Wink , Antalová byla fajn a Havelkovi ta role sedla Laughing
Shocked fakt začlo hořet??!! (při které scéně?)
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Sun 11.2.2007 19:00    Post subject: Reply with quote

amorcillo wrote:
já byla včera na premiéře Čarodějek, bylo to super!...sice teda 3 hodinky teda je dost...ale stálo to za to Wink , Antalová byla fajn a Havelkovi ta role sedla Laughing
Shocked fakt začlo hořet??!! (při které scéně?)

jo Antalová byla výborná, mě se nejvíc líbila scéna, jak se setkala s Derylem a koktala a potom mluvila/zpívala strašně rychle...to bych asi nikdy nezvládla Shocked . No, jak se jde Deryl oženit s Jenifer a padá tam ten kostel v pozadí, tak tam bylo nějak moc plynů (slyšela jsem, že tam někdo někomu nadává za dusík) a jisker. A protipožární opona se sputila až zpívaly ty tři závěrečnou píseň. Ale pustila se naplno klimatizace a v pohodě, jenom jsme byli trochu vyděšení.
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Next
Page 3 of 41

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms