sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pracovní sex a (polo)vztahy
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  

Máte s pracovními vztahy taky zkušenosti? At svoje nebo z vaší práce?
Ano, často
6%
 6%  [ 2 ]
Ano, občas se něco takovýho děje i u nás
33%
 33%  [ 10 ]
Málokdy
16%
 16%  [ 5 ]
Nevím, nesleduju to..
43%
 43%  [ 13 ]
Total Votes : 30

Author Message
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 21.11.2007 16:20    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Bohuzel, vsechno neni cernobile...co kdyz jim to neklape v sexu? To se ma rozvadet?


nie, napriklad vyhladat odbornika Wink
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35494

PostPosted: Wed 21.11.2007 16:21    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 12.2.2008 20:52; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 21.11.2007 16:26    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 21.11.2007 16:29    Post subject: Reply with quote

Tak jsem sice proti nevěře, nicméně vím, že se to stát může. Pokud někdo ujede budiž, pokud se bezhlavě zamiluje a má krátký románek, no co se dá dělat, ale pokud udržuje dva vzahy dlouhodobě současně, tak to odsuzuju! Je to prostě nechutný a sobecký!

Románky na pracovišti mi nevaděj... Cool Twisted Evil

Jinak co se týče iluzí o nevěře...no, snažim se tvářit, že se mě to netýká...i když...nikdo nikdy neví... Paranoidnik
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Wed 21.11.2007 16:30    Post subject: Reply with quote

Me je jedno jeslti se to omluvit da nebo ne, pro me takovej clovek skoncil.

Ale to spis proto ze uz ma rodinu ,kdyz nekdo ma nekde nejakyho pritele nebo pritelkyni s kterou je kratsi dobu a podvede.. To bych musel fakt odsoudit asi 90% lidi.. To je neco jinyho. Daleko mene zavazna vec.

A presne jak rika Johanka, pokud to ujede tak budiz, ale pokavad spolu ***** denodenne.. Tak to fakt ne.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 21.11.2007 16:33    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Melly ale ono je videt, ze jsi v takove situaci nikdy nebyla...ja jo. A fakt jsem byla k nevere o dost nachylnejsi.
A to si precti, co jsem o nevere psala predtim. Smile


no loth, to si myslis ty. Wink Mala som problemy, o tom potom.
Myslim, ze dobry odbornik zachrani vztah skor ako nevera. Ak nepomoze, skusit ineho. Nehovorim, ze je taka nevera cierna ako ciernocierna tma, ale ok to proste nie je podla mna. Navyse, na sexe svet nestoji ani nepada.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 21.11.2007 16:36    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 21.11.2007 16:45    Post subject: Reply with quote

Hm, tak nám to s přítelem funguje dobře i bez sexu, ale ona je to opravdu důležitá součást...ne nejdůležitější, ale...no víte jak. Ne, že by nám to v sexu neklapalo...ale my ho víceméně nemáme : ) Zrovna teď bych se mohla vyspat s chlapem, kterého dobře znám a se kterým jsem mívala ten nej sex v životě. Ale už vím, že to neudělám. Radši to napřed vyřeším s přítelem než si to začnu nahrazovat někde jinde Rolling Eyes Zas tak moc slabá doufám nejsem. Jo, je to pro mě slabošství, řešit vztah ve kterým to nejede na 100% nevěrou. Normální rozumný člověk se to buď zkusí vyřešit a když to nejde tak konec. Ale ne si "pomáhat" nevěrou, tím se nevyřeší vůbec nic!
Back to top
 
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 21.11.2007 16:48    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Melly tak pro me je sex hodne dulezity, pokud nefunguje, tak nefunguje nic. Confused
Ja taky nerikam, ze to je nejake chvalyhodne...jen pro me pochopitelne.
A dlouhodoba nevera je horsi nez ulet, to je jasne.


No jasne, ze je dolezity. Ale kratkodobo sa to da zvladnut, nie? Kym by sa to (snad) vyriesilo s tym odbornikom. Len som chcela povedat, ze to ludia obcas vzdavaju skor nez vycerpaju moznosti a este to hadzu na toho partnera (ze problemy v sexe). To je rovnake ako ked napriklad su v pare hadky a nezhody, tak je clovek nachylnejsi byt okuzleny niekym inym. To je normalne. Ale ak tomu podlahne dokial je s povodnym partnerom, vzdy je to nevera. Mne totiz nie je jasne, preco si potom ten vztah nevysporiada... deti tym totiz trpia tak ako tak.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Wed 21.11.2007 17:12    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
. Navyse, na sexe svet nestoji ani nepada.

to je vec nazoru Embarassed
kdyz vidim svet kolem sebe, myslim, ze stoji na sexu z velke casti

melly a nevis teoreticky, kolik lidi treba resi neco v poradnach a kolik po svem? smutne na tom je, ze ne kazdemu stoji za to resit vztah u odbornika. Anebo proste nejak vubec resit, kdyz neco neni vporadku. Navic jeden partner toho asi sam moc nezmuze, musi oba dva, coz je podle me dalsi kamen urazu kdyz uz ten jeden neco vyresit s odbornou pomoci chce Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 21.11.2007 17:49    Post subject: Reply with quote

Lucre, myslim, ze na to nie su statisticky, aj preto, ze o tych, co problem neriesia resp. riesia sami nie su zaznamy a boli by to spekulacie. Na druhej strane je vseobecne zname, ze ludia na zapade su informovanejsi v tejto problematike a ovela castejsie vyhladavaju odbornikov nez u nas. Ale postupne sa to zlepsuje - udajne.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Wed 21.11.2007 17:52    Post subject: Reply with quote

jj, statistiku primo jsem nemyslela, spis jen hruby odhad...ale ze je to u nas posledni dobou lepsi, to jsem taky slysela, snad na tom neco bude Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 22.11.2007 7:24    Post subject: Reply with quote

Rhiannon... Týká se mě to proto, že mě postavil do dost nevděčný role. Seznámil mě s manželkou, ze který jsem byla úplně unešená, jak je strašně fajn. Hodná, milá, přátelská, krásná, veselá, atd. Beru je s dětma ke kravám, oni mě zase zvou na nový štěnátko, tedka. A ted vim to, co vim. Jak se mam asi u nich chovat? Když jsem o nich měla úplně jinou představu? Jeho manželka neni blbá a myslim, že klidně může vědět, že jí asi věrnej neni. A kdo je nejbližší možná varianta? Já. Protože se mnou tráví v práci dost času a vodí mě i k nim. Je jasný, že nebudu nikomu nic řikat, nic práskat, nejsem blbá, ale prostě mě to celý pěkně sere.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 22.11.2007 8:33    Post subject: Reply with quote

Do takychto veci je najlepsie sa nestarat, lebo vacsinou sa otocia proti osobe, ktora je v tom nevinne a chcela len pomoct.
Ine by bolo, keby som videla, ze priatel podvadza najlepsiu moju kamaratku...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35494

PostPosted: Thu 22.11.2007 9:14    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 12.2.2008 20:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms