sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pracovní sex a (polo)vztahy
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  

Máte s pracovními vztahy taky zkušenosti? At svoje nebo z vaší práce?
Ano, často
6%
 6%  [ 2 ]
Ano, občas se něco takovýho děje i u nás
33%
 33%  [ 10 ]
Málokdy
16%
 16%  [ 5 ]
Nevím, nesleduju to..
43%
 43%  [ 13 ]
Total Votes : 30

Author Message
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 20.11.2007 7:08    Post subject: Pracovní sex a (polo)vztahy Reply with quote

V pátek jsme měli firemní věčírek a já se po roce a půl dozvěděla, co se tady děje. Evokuje to ve mě tu povídačku o kameni a cihle, doslova. Jsem z toho dost znechucená, protože aktéry jsou ženatí a vdané, mimo jiný jeden, kterýho jsem brala za vzornýho otce dvou malejch dětí a manžela krásný a sympatický ženy, kterou znám osobně. A najednou je to úplně jinak, strašně mě zklamal.. Ale asi se to děje ve víc firmách, je pravda, že jsem toho kdysi byla i aktérkou Smile Ale přece jen chlap, kterej má doma dvě malý děti.. Odsuzuju ho, strašně u mě klesnul. S ženskou, která má vnoučata a dá (skoro) každýmu Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
sashenka
*


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1053

PostPosted: Tue 20.11.2007 9:37    Post subject: Reply with quote

Mat Arrow skús pouvažovať prečo ťa jeho správanie tak poburuje a prečo ho odsudzuješ...vieš,čo ho k tomu viedlo?poznáš jeho život,radosti či strasti?čo viedlo teba k tomu, aby si sa účastnila niečoho takého v minulosti?Tým na teba nechcem útočiť,ale ľudia často odsudzujú správanie iných, ktoré im pripomína ich vlastné pády či pohnútky
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 20.11.2007 9:43    Post subject: Reply with quote

To je asi všude Confused Ráda bych je odsoudila, ale už nějak nemůžu Confused takový věci se holt stávají i když by neměli Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35494

PostPosted: Tue 20.11.2007 9:49    Post subject: Reply with quote

ëd
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 12.2.2008 20:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 20.11.2007 10:00    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30696

PostPosted: Tue 20.11.2007 10:06    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 20.11.2007 10:26    Post subject: Reply with quote

Vztahy na pracovisti obecne nepovazuju za moc dobry napad, i kdyz akteri jsou jinak svobodni. Neveram taky nefandim. Ale tu potrebu odsuzovat nekoho za neco, do ceho nevidim, nechapu zrovna tak.

Btw jak s tim souvisi ty deti mi taky neni jasny, viz to co psala Theresa. Pripomina mi to neco, co delava hodne matek v rozvodovym rizeni a z ceho je mi uplne nanic: "Vite, deti, tatinek uz nas nema rad a uz s nami nechce byt, tak si nasel jinou pani". Tohle mi prijde daleko hnusnejsi a zakernejsi nez nevera na pracovisti.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 20.11.2007 10:32    Post subject: Reply with quote

Tohle šlo vždycky mimo mě, nechápu proč bych měla někoho odsuzovat Rolling Eyes Je to jejich život a ne můj, já do toho nevidím a nikdy nevíš, co za tím může být. A už vůbec nevěřím na nějaký drby ... je třeba možný, že spolu spí, ale každý si k tomu přidá svoje a je z toho úplná kauza Rolling Eyes

U nás na gymplu se třeba hrozně řešilo, jestli spolu X a Y spí. Měli spolu kabinet, docela se k sobě i hodili, akorát že on byl ženatej a měl dvě děti (který navíc na ten gympl chodili). Dokonce se vyprávělo, že spolu souloží v jeho autě (dodávka), který měl přímo před gymplem Rolling Eyes Jo, na 99% spolu fakt spali, ale vůbec netuším, co je do toho žákům nebo kolegům.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 20.11.2007 10:33    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
mucka wrote:
To je asi všude Confused Ráda bych je odsoudila, ale už nějak nemůžu Confused takový věci se holt stávají i když by neměli Confused
Me to vzdycky taky zarazi, ze to nekdo dela, ale takove veci se stavaji a nechce se mi je odsuzovat, kdyz o tom vim uplne houby a nic mi do toho neni...ne?

No jasně, právě proto, ale když se nad tím zamyslím, tak mi to přijde prostě smutný, když si představím že bych v té situaci byla já, ale z opačného hlediska vím, že se to prostě kolikrát stane ani člověk neví jak Confused Já jsem to dřív hrozně odsuzovala a myslela jsem si, že jsem lepší, že mně by se to nikdy nestalo, tak jsem to myslela s tím "ráda bych to odsoudila..."
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Tue 20.11.2007 10:38    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Ja je taky nejak nemuzu odsoudit.
Chlap co ma doma dve maly deti a soulozi s kolegyni z prace nemusi byt spatny otec.
Pokud vim asi jeho parnerkou je nekdo jiny nez ty deti a pokud je netyra,nemlati a hezky se stara tak je to pouze mezi nim a jeho manzelkou.Klidne to dal muze byt vzorny otec.


S tym celkom nesuhlasim... Lebo otec dava podstatny vzor pre tie deti aj ako partner ich matky nielen ako ich otec. Rodicovsky vztah si ludia nevedome nesu cely zivot so sebou. Ocakavat, ze deti to nevedia ci sa nedozvedia a ze rodinu to nenarusa mi pripada naivne. Nehovorim, ze je to odsudeniahodne za akychkolvek okolnosti, ale lahkovazne by som to urcite nebrala. Najma ak to nie je len jednorazovy ulet.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 20.11.2007 10:41    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
Ocakavat, ze deti to nevedia ci sa nedozvedia a ze rodinu to nenarusa mi pripada naivne.

nj Melly, ale i na ten rodicovsky vztah musi byt dva. Zalezi taky na tom, do jake miry jsou schopni netahat deti do jejich manzelskych/vztahovych problemu.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 20.11.2007 10:45    Post subject: Reply with quote

Mně je celkem jedno, kdo s kým spí. Není na mě, abych posuzovala morální stránku věci. Co mě ale dokáže docela naštvat je, jak se pomocí sexu na pracovišti upevňují pozice. Historky ve stylu, že tamta spí s tamtím, a proto má větší prémie, že její přívrženci z toho mají taky výhody, ty nejsou vůbec ojedinělé Confused A to mi teda přijde jako megahnus.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 20.11.2007 10:47    Post subject: Reply with quote

Souhlasím s melly a Loth.
A myslím si o takových aférkách svoje, ptž se bojím, že se mi to klidně jednou může stát. Myslet si, že si chlapa udržím věrného svatbou a dětma je v dnešní době dost naivní Rolling Eyes
Maty Arrow Sice to nebylo na pracovišti, ale taky jsem byla hodně zklamaná tím, když můj kamarád opustil svoji krásnou sympatickou přítelkyni a jejich půlroční holčičku, ptž se zbláznil do nějaké holky z Brna a teď u ní žije. Ano, nevidím do toho, ale toho kluka znám a hlavně chtěl utýct před zodpovědností, pořídili si to miminko moc brzo Sad Ale když takhle "utíká" 40letý chlap...no nevím.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Tue 20.11.2007 10:49    Post subject: Reply with quote

Rhiannon wrote:
melly wrote:
Ocakavat, ze deti to nevedia ci sa nedozvedia a ze rodinu to nenarusa mi pripada naivne.

nj Melly, ale i na ten rodicovsky vztah musi byt dva. Zalezi taky na tom, do jake miry jsou schopni netahat deti do jejich manzelskych/vztahovych problemu.


jasne ze ano. len si myslim, ze to dieta je do toho zatiahnute jednoducho vzdy aj ked je to "perfektna maminka" a "perfektny ocko", ale vzajomne je to uz horsie. Osobne si myslim, ze by si to mali ludia uvedomit a namiesto pustania sa do vselijakych aferok pre zabudnutie ci pre zabavu by mohli riesit vlastny vztah. Akoze chapem, ze nie vzdy to vyjde, ze sa moze objavit niekto iny... ale chronickym neveram len tak zo zabavy a bez buducnosti fakt nerozumiem Rolling Eyes Este ked si taky clovek sam pred sebou hovori, ze je dobry otec a nikomu tym neskodi... To mi je fakt z duse protivne.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 20.11.2007 10:54    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Ano, nevidím do toho, ale toho kluka znám a hlavně chtěl utýct před zodpovědností, pořídili si to miminko moc brzo Sad Ale když takhle "utíká" 40letý chlap...no nevím.

To je hrozný, to je přeci jedno kolik mu je, ženská taky nemůže nikam utéct
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms