sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
jen tak, kecy
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Christine
kytky 4, meta: 3550
kytky 4, meta: 3550


Joined: 29 Mar 2007
Posts: 3425

PostPosted: Thu 15.11.2007 21:49    Post subject: jen tak, kecy Reply with quote

Proč se se mnou všichni kluci rozcházejí... Měla jsem jeden dlouhy a jeden kratsi vzah. Jeden mi rekl ze neni zamilovany a ze mi nechce ublizovat a druhy pro zmenu ze mi nechce ublizovat a ze vi, ze budu mit pekny zivot..

kdybych nebyla takova hodna holka co mysli an druhy mozna by to tak nedopadlo co si o tom myslite?
Back to top
View user's profile Send private message  
Thea
Guest





PostPosted: Thu 15.11.2007 21:57    Post subject: Reply with quote

A kolik je ti let Christine? A jací kluci to byli? Měli jste něco společného? Znali jste se delší dobu, nebo to byla láska na první pohled? Je důležité srovnat si v hlavě co chceš a co hledáš, dívat se kolem sebe, ale nepouštět se do vztahů jen proto, že jsi strašně zamilovaná, spíše nejprve kluka poznávat, on si tě bude víc vážit, když bude vědět jaká jsi, nebo co umíš a může tě potom hodně milovat. Ale takové ty lásky na první pohled, to málokdy vydrží, většinou po opadnutí zamilování ti dva lidé zjistí, že si nemají co říct, že nemají společné zájmy... vzdělávej se, věnuj se svým koníčkům a hledej si partnera, který ti bude trošku podobný a budeš vidět, jak se chová ke svému okolí... toť moje zkušenosti...
Back to top
 
Christine
kytky 4, meta: 3550
kytky 4, meta: 3550


Joined: 29 Mar 2007
Posts: 3425

PostPosted: Thu 15.11.2007 22:09    Post subject: Reply with quote

THEA: s jednim jsem byla tak dva mesice a s druhym 4,5 roku takze o zadnou zamilovanost na prvni poheld neslo...

ja nejsem totiz takova ta mrcha co se porad smeje na vsechny a na vsechny jeho kamardy, takova ta co ho drazdi a pritahuje, jako psychicky predevsim..

jsem "hodna" holka ( casto naivni), ktera doma pece buchty Sad a sni o vztahu kdy dva lidi budou spolu radi a casto i sami bez kamaradu Sad coz jsem takoveho kluka jeste nepotkala
Back to top
View user's profile Send private message  
Christine
kytky 4, meta: 3550
kytky 4, meta: 3550


Joined: 29 Mar 2007
Posts: 3425

PostPosted: Thu 15.11.2007 22:09    Post subject: Reply with quote

Thea wrote:
A kolik je ti let Christine? A jací kluci to byli? Měli jste něco společného? Znali jste se delší dobu, nebo to byla láska na první pohled? Je důležité srovnat si v hlavě co chceš a co hledáš, dívat se kolem sebe, ale nepouštět se do vztahů jen proto, že jsi strašně zamilovaná, spíše nejprve kluka poznávat, on si tě bude víc vážit, když bude vědět jaká jsi, nebo co umíš a může tě potom hodně milovat. Ale takové ty lásky na první pohled, to málokdy vydrží, většinou po opadnutí zamilování ti dva lidé zjistí, že si nemají co říct, že nemají společné zájmy... vzdělávej se, věnuj se svým koníčkům a hledej si partnera, který ti bude trošku podobný a budeš vidět, jak se chová ke svému okolí... toť moje zkušenosti...


je mi 23 let
Back to top
View user's profile Send private message  
Christine
kytky 4, meta: 3550
kytky 4, meta: 3550


Joined: 29 Mar 2007
Posts: 3425

PostPosted: Thu 15.11.2007 22:16    Post subject: Reply with quote

nerikejte ze na to nemate nazor....

vzdycky jsem si myslela ze kluci chteji hodne holky, ale ted uz si to nemyslim....
Back to top
View user's profile Send private message  
Thea
Guest





PostPosted: Thu 15.11.2007 23:02    Post subject: Reply with quote

Christine, to záleží opravdu na charakteru toho kluka a na vašem vztahu, jak se bude vyvíjet. Každá jsme přece úplně jiná. Já sebe taky považuju za puťku domácí, která strašně miluje domácí teplo a pohodu s přítelem o samotě a mám toho svého vysněného, ikdyž nebylo lehké si ho udržet. Neházej flintu do žita, toho pravého jednou potkáš, tohle jsou zatím cenné zkušenosti...
Back to top
 
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29892

PostPosted: Fri 16.11.2007 9:23    Post subject: Reply with quote

Co na to říct? Asi jsi prostě nenarazila na člověka, který by sdílel tvoje představy o životě. Ze dvou pokusů to není nic zvláštního.
Příště by ale možná bylo lepší ten zjevně nevydařený pokus ukončit dřív než po 4,5 letech a ušetřený čas využít k hledání někoho kompatibilnějšího Wink
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Fri 16.11.2007 9:32    Post subject: Reply with quote

Nojo, aby ta Lenore jednou nemachrovala s cizíma slovama Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
missE
let's go


Joined: 26 Jun 2007
Posts: 464

PostPosted: Fri 16.11.2007 10:06    Post subject: Reply with quote

Tak jestli svůj problém vidíš v tom, že jsi hodná holčina, tak to asi půjde změnit...
Ale z toho co píšeš, bych řekla, že hodná být chceš a vyhovuje ti to tak Smile . Takže musíš hledat dál až najdeš, je plné chlapů, které hledají, takové jako jsi ty, to se 100% nemusíš bát Cool Wink ...
_________________
krása tkví v oku pozorovatele
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Fri 16.11.2007 14:30    Post subject: Reply with quote

Mylsim, že můžeš být v klidu, že Ti řekli, že Ti nechtěl ublížit, to taky může znamenat jen dobrou a ohranou frázi... Někdy je při rozchodu jednodušší říct... Hele, jsi pro mě až moc hodná a já nejsem pro Tebe tak dobrej, jak si zasloužíš... než věty typu... mam jinou, nelíbíš se mi, atd.

Jestli Tě můžu uklidnit, tak jsem potkala muže, kterej byl pro mě ve všech cměrech jednička a já se mu taky líbila a moc, rozuměli jsme si a měli jsme si toho tolik co říct...a nevyšlo to...Proč? Protože ma svojí hlavu a byla jsem občas asi moc přímá, ostrá a rázná a on potřeboval hodnou holku. Dojela jsem na to, že jsem až moc... Twisted Evil Ale měnit se kůli němu nebudu.

Buď sama sebou a on někdo přijde. A to, že Ti to se dvěma klukama nevyšlo nevidim jako tragédii. Přijde mi to jako dobrý skore. Wink
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Fri 16.11.2007 15:19    Post subject: Reply with quote

Christine, bud v klidu...jak pise Johanka, to jsou takove ty rozchodove reci...mne taky kamos rekl, ze si v zivote nikoho nenajdu, protoze sem hodna...nevim sice, kde k tomu prisel, ale nechme ho pritom Laughing

mrchy jsou zrejme drazdivejsi a vic sexy pro muze, ale nakonec kazdy bude mit rad doma hodnou manzelku, ktera mu vypere a uvari Wink )

juj, i kdyz ted to vyznelo, jakoze to je z nouze..tak to vubec nemyslim...i hodne muzu se spalilo a umeji dobry charakter ocenit...

na druhe strane na sobe clovek nemuze nechat drivi stipat...nejaky "drajv" je potreba Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Nevelkej ale krásnej
Guest





PostPosted: Fri 16.11.2007 18:45    Post subject: Reply with quote

Christine, dva nejsou všichni. Přesto, odpověď na to, proč se s tebou rozcházejí, je ve tvém prvním příspěvku.

Neznám tě, ale když o sobě někdo v souvislosti s rozchodem píše, že je "hodná holka, co myslí na druhý," vždycky mi v tom něco nehraje. Všechny holky co znám, které po rozchodu tohle tvrdily, měly ten problém, že jejich pojetí těch druhých bylo velmi zkreslené. Každá chápala potřeby svého milého úplně jinak než by je chápal kdejaký chlap. Ve snaze zavděčit se mu a udělat mu vše, co mu na očích vidí, dělaly vše proto, aby mu byly otravné, vlezlé, závislé na něm a bez vlastních zálib, zájmů, koníčků.

Každá žena, která se chce pro muže obětovat, trávit s ním každou vteřinu, je jím posedlá a není si schopná najít zábavu sama, mu zákonitě připomíná matku, což je speciální druh člověka, ke kterému si většina mužů už odnarození buduje averzi právě kvůli přehnané péči apod.

Nevím, třeba jsem vedle... ale jestli ses aspoň trošku našla v tom, co jsem psal, máš šanci uspět s ušláplými chlapci, kteří jsou i ve třiceti letech maminčini mazlíčci (očekávej extrémní trable s tchýní), nebo můžeš změnit svůj postoj k životu, najít si své vlastní záliby a muže brát trochu jinak.

Nikdo není dokonalý a je nesmysl hledat chybu v ostatních, jak tady někteří naznačují. Každý má co zlepšovat sám na sobě.
Back to top
 
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29892

PostPosted: Fri 16.11.2007 20:30    Post subject: Reply with quote

Souhlasím se zakrslým krasavcem Laughing v tom, že asi nikdo nechce partnera, co nebude mít žádné svoje zájmy a bude totálně závislý a vlezlý.

Ale teda nemusel by zevšeobecňovat svůj vztah k matce. Zaprvé ne všechny matky jsou přehnaně starostlivé, zadruhé neznám moc mužů co by měli k matce averzi (když vynechám puberťáky), zatřetí většina žen se nakonec matkou stane, takže bych z ní fakt nedělala speciální druh člověka Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Satire
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 1092

PostPosted: Fri 16.11.2007 21:09    Post subject: Reply with quote

Christine wrote:

ja nejsem totiz takova ta mrcha co se porad smeje na vsechny a na vsechny jeho kamardy, takova ta co ho drazdi a pritahuje, jako psychicky predevsim..


a na tom je něco mrchózního? takové holky jsou dle mého názoru spíš pohodářky, které se na lidi kolem sebe nekoukají s nedůvěrou a to podle mě zákonitě chlapy přitahuje, protože vyhlídka na život s někým takovým je podle mého názoru taková pohodovější Wink
_________________
DŮM VE TMĚ, V DOMĚ TMA, DŮM NA SAMOTĚ
a ve tmě já, a ve mně tma; sám v domě
na klíně chovám týden mrtvé kotě
- zemřelo steskem, asi dva dny po mně
J. H. Krchovský
Back to top
View user's profile Send private message  
Nevelkej ale krásnej
Guest





PostPosted: Fri 16.11.2007 23:50    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
ne všechny matky jsou přehnaně starostlivé,


A přitom žádná ženská neví, kdy přestat... Smile

Neznám chlapa, který by nikdy neokřikl mámu ve smyslu "už to stačí" apod... už to považuju za přehnanou péči.

Lenore wrote:
neznám moc mužů co by měli k matce averzi (když vynechám puberťáky)


Viz. předchozí bod... to nemusí být úplně averze k matce, ale k té péči, kterou dostal každý (krom těch týraných) kluk Smile

Lenore wrote:
většina žen se nakonec matkou stane, takže bych z ní fakt nedělala speciální druh člověka Laughing


A když už se většině podaří sát se matkami, dělají všechno pro to, aby byly i tchýněmi a babičkami...
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms