sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Přehnaná ŽÁRLIVOST
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ringoletta
Guest





PostPosted: Wed 14.11.2007 17:36    Post subject: Přehnaná ŽÁRLIVOST Reply with quote

Ahoj holky,

bohužel se celý svůj život potýkám s přehnanou žárlivostí. Jsem hrozně žárlivá a přítele tím dost dusím. Jenže, je moje žárlivost bezdůvodná? Jedna jeho kamarádka ho zvala k sobě domů na noc, že si dají víno a pokecají, žárlily byste na mém místě na tuto holku, která nikoho nemá, chová se jako štětka a ví že můj přítel má přítelkyni, přesto ho zve k sobě domů? A neustále za ním leze. Chtěla jsem jí zavolat a říct jí co si o ní myslím, ale pracují na stejném pracovišti, tak mu nechci dělat problémy. Co s tím? Když o ní slyším, mám rudo před očima a nejdradši bych jí zmlátila, nebyl by pro mě problém jí vynadat a případně jí nějakou vrazit. Embarassed
Back to top
 
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 14.11.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

tak snad má přítel dost rozumu a nikam s ní nepůjde, ne? Spíš než s ní by mě mrzelo, kdyby s ní přítel někam šel. A najevo bych to asi dala... protože podle mě by nikde sám u kamarádky s vínem (takhle) přespávat neměl a hlavně by si to měl uvědomovat sám i bez toho, abych mu něco řekla... kdyby k ní šel, asi bych o tom začala dost pochybovat... názor, jaký mám na tu kamarádku, bych mu řekla. Ale s tou ženskou bych nic neřešila. Pokud by k ní i přesto šel... hodně by mě zklamal (a to by na mně pak i poznal)
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Ringoletta
Guest





PostPosted: Wed 14.11.2007 17:48    Post subject: Reply with quote

Já jsem mu svůj názor řekla, on u ní nespal, ale přesto ona za ním dost leze a mně to dost vadí. Jenže jemu asi dělá dobře že ona se o něj zajímá... je to pro něj asi takové zpestření. Ale už to, jak ona se chová, že se nestydí ho tahat k sobě domů a on se s ní přesto kamarádí, tak to mi dost vadí a mám krok k tomu jí něco říct...
Back to top
 
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Wed 14.11.2007 18:14    Post subject: Reply with quote

tohle hlavne nema co delat s prehnanou zarlivosti, to by se nelibilo asi nikomu Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30697

PostPosted: Wed 14.11.2007 18:24    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 21.5.2008 12:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Wed 14.11.2007 19:33    Post subject: Reply with quote

maxi.... no závazky k Ringolettě nemá, ale stydět by se mohla. Kdyby byl zadanej chlap pro všechny další ženský tabu, možná by bylo na světě líp Cool ale bohužel nevím, jaké to je, když mě někdo šíleně bere a je zadanej, nevím, zda bych sama nebyla tou hnusáckou potvorou, ale pro mě zadanej chlap znamená jasný hranice teda.
Vlastně už to, že bych o něj projevila zájem by mu mohlo dělat problémy, pokud bych mu byla aspoň trochu sympatická...
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30697

PostPosted: Wed 14.11.2007 19:37    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 21.5.2008 12:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Wed 14.11.2007 19:38    Post subject: Reply with quote

Ringoletta-já tě chápu, taky bych byla na tu holku naštvaná a svým způsobem bych žárlila. Takový typ holek, co popisuješ, nemám ráda. Ví, že kluk, o kterého stojí, má přítelkyni a přesto (nebo právě proto?) ho chtějí svést. Ono se řekne, jestli tě miluje, dá jí najevo, že je zadaný a nenechá se, ale tyhle sváděčky jsou někdy docela mrchy. Postupují krůček po krůčku, z tebe udělají žárlivku a tvému příteli ještě nasadí brouka do hlavy, že na skleničce u ní doma není vůbec nic divného a že pokude se to tobě nelíbí, jsi stíhačka, co ho jen omezuje.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 14.11.2007 19:44    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 15.11.2007 8:49    Post subject: Reply with quote

Ringoletta Arrow a odkiaľ si sa dozvedela o tom, že ho tá slečna pozvala k sebe domov? Povedal ti to priateľ alebo si sa to dozvedela od inakiaľ? Ak ti to povedal on, tak zrejme chcel byť k tebe férový, čo oceňujem. Jasné, že mu lichotí, keď má oňho záujem aj iná holka, chalanom (a priznajme si - aj nám holkám Wink ) to dokáže pekne pozdvihnúť ego. Ale nemusí byť za tým nič hrozné. Dôležité je - ako už písali aj holky - ako sa k celej veci stavia tvoj priateľ. Na tvojom mieste by som sa s priateľom porozprávala a povedala mu narovinu, čo si o celej veci myslím. Ale samozrejme bez žiarlivostných scén. Proste úplne pokojne. A zároveň by som mu povedala - aby ťa teda lepšie pochopil - aby si to skúsil predstaviť naopak, teda keby si ty mala kamaráta, ktorý by ťa takto pozval k sebe domov - či by bol úplne kľudný. Ja to tomu môjmu bežne hovorím a funguje to Wink . V žiadnom prípade by som sa však nesnažila niečo riešiť osobne s tou slečnou. Je to len na tvojom priateľovi, ako sa k celej veci postaví a či dokáže pokusy tej slečny o povedzme "zblíženie" s ním ignorovať.
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Eva
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 670

PostPosted: Thu 15.11.2007 9:08    Post subject: Reply with quote

Nightwish wrote:
Ringoletta-já tě chápu, taky bych byla na tu holku naštvaná a svým způsobem bych žárlila. Takový typ holek, co popisuješ, nemám ráda. Ví, že kluk, o kterého stojí, má přítelkyni a přesto (nebo právě proto?) ho chtějí svést. Ono se řekne, jestli tě miluje, dá jí najevo, že je zadaný a nenechá se, ale tyhle sváděčky jsou někdy docela mrchy. Postupují krůček po krůčku, z tebe udělají žárlivku a tvému příteli ještě nasadí brouka do hlavy, že na skleničce u ní doma není vůbec nic divného a že pokude se to tobě nelíbí, jsi stíhačka, co ho jen omezuje.. Confused


Nigthwish, jo tak to je přesný, tyhle mrchy bych přímo střílela...
Třeba jedna "kamarádka" mého přítele - mimochodem blbka co napíše v každé sms tak 5 hrubek Mad
Teď se třeba stalo, že si partner nechal mobil doma,( když nám někdo volá a ten druhý je třeba v koupelně, úplně normálně ten mobil vezmeme a pak vyřídíme vzkaz)- no a partnerovi volala právě tady ta ženská. Tak jsem ten telefon vzala a ona hned " no ale s kým mluvím"?? To asi není váš telefon, že?? Tak jsem jí řekla kdo jsem a že si parner nechal mobil doma a zda můžu něco vyřídit. A ona, jojo, řekněte ať zavolá mýmu mladýmu, on bude vědět o co se jedná, on má vybitej mobil tak volám já (což už mi přišlo jako hodně blbá výmluva).
Ale největší sranda byla potom!! Přišla mi smska, že je to prý sranda, že lezu parnerovi do mobilu! Tak jsem jí zavolala a asi jí i trochu seřvala, jestli se nechová trošku přidrzle a to jsem neměla dělat, protože mi pak začly chodit smsky typu:
"u tebe doma to znám a ze jste spolu 8 let a nevzal si te, to je divny, co?"
" ty jsi vazne blboucka, skus doma tvrdy sex a treba ti bude verny"
" jsem hezoucka, a sladka rika ten tvuj"

Fakt nechapu mezi jakými lidmi má partner kamarádky Rolling Eyes

Takže, Ringoletto, fakt mi napřipadá že bys byla přehnaně žárlivá. To by mi vadilo taky a já bych se s tím asi nemazala a řekla dotyčné co si o ní myslím pěkně od plic.
_________________
4 Felicity: Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Dahlia
illegally


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 138
Location: Streets of my life

PostPosted: Thu 15.11.2007 14:34    Post subject: Reply with quote

Eva wrote:

"u tebe doma to znám a ze jste spolu 8 let a nevzal si te, to je divny, co?"
" ty jsi vazne blboucka, skus doma tvrdy sex a treba ti bude verny"
" jsem hezoucka, a sladka rika ten tvuj"

Shocked
Uff, tak tohle může napsat jen člověk, u kterého charakter = 0. Evil or Very Mad Už jenom těch 5 hrubek v sms o její inteligenci hodně vypovídá. Laughing Radši si ani nechci představit, jak bych pěnila, kdyby tyhle pěkné sms přišly mně. Bicovnik

Ringoletta Arrow je to jen na tobě a příteli, jaká pravidla budete ve vašem vztahu uznávat. Mně by to teda rozhodně vadilo, kdyby přítele nějaká takhle okatě balila a on jí nedal najevo, že nemá zájem. Stejně tak vím, že kdyby to bylo naopak, taky by mu to vadilo a tak bych určitě tomu dotyčnému nezájem najevo dala. Někomu tohle ale vůbec vadit nemusí (hlavně když je v roli toho "baleného" Rolling Eyes ), jde jen o to, jestli vy dva to vidíte stejně nebo aspoň podobně.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Eva
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 670

PostPosted: Thu 15.11.2007 14:38    Post subject: Reply with quote

Dahlia: no jo, nenaděláš nic, hlavně se člověk nesmí nechat vyprovokovat. Hnedka vidíš primitiva, kterýmu jenom dělá dobře to že může někoho nasírat popř. dělat do zadanýho. Přitom je hloupá jak necky a přítel se o ní vyjádřil - "no tak s tou bych si fakt nezačal, to bys jí musela vidět" - takže taková hvězda jakou ze sebe dělá to asi taky nebude Confused Prostě zamindrákovaná nula.
A na mě nemá ani omylem Twisted Evil
_________________
4 Felicity: Love
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Thu 15.11.2007 19:46    Post subject: Reply with quote

evo, tak ja se znam a moc dobre vim, ze by mi to v takove situaci nedalo a ten cervicek zarlivosti a paranoii by zacal pekne zhurta vrtat. a spustilo by se klasicke: a co jestli doopravdy...

chjo. kez bych se taky umela povznest
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Thu 15.11.2007 20:05    Post subject: Reply with quote

No taky Evu obdivuju, s tou svojí povahou bych byla schopná se s ním snad i rozejít kvůli tý holce Embarassed Rolling Eyes mám to asi jako kostra, hned bych přemýšlela co by, kdyby... Embarassed Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms