sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Mam ho porad strasne rada...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Mon 17.12.2007 21:03    Post subject: Reply with quote

Nevim, byl na mym maturaku, pak mi psal, ze mi to sluselo, ja mu podekovala, ze prisel. Ale mam takovy pocit, ze me tam videl s byvalym Embarassed

Ted o vikendu na maturaku mel o me zajem jinej kluk, ten by opravdu nebyl spatnej, ale o nem zase vim, ze je to devkar, nemam na to vkladat nadeje do nekoho takovyho a doufat, ze ho predelam... Proste byvaly je takova jistota a ja proste nedokazu byt sama, s nim je to vsechno prijemnejsi a jednodussi Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Mon 17.12.2007 21:07    Post subject: Reply with quote

jistota ceho??? toho ze na tebe bude osklivej?

to uz bych spis verila tomu, ze predelas toho devkare!
prosim te, precti si tady to tema ... Dogeyes
mne jenom prijde, ze se znova zenes do probelmu, ze kterych si se uz zacala vyhrabavat ... je mi to lito, Neahoo. Sad
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Mon 17.12.2007 21:09    Post subject: Reply with quote

tak pokud te videl s byvalym,tak bych se ani nedivila,kdyby couvnul Confused
Vis,Neahoo,tahle volba neni spravna a myslim,ze ty to podvedome tusis. Ted citim,ze tam ani nemate zadnou duveru,hlavne teda z tve strany. Pokud s nim chces byt,tak se pokus neresit kazdy den,kazdou jeho naladu a jestli jsi udelala dobre. Ale tahle nejistota,stejne od nej odejit nechces,tak proc to porad resit,kdyz to k nicemu nepovede?
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Mon 17.12.2007 21:11    Post subject: Reply with quote

Ale uz jsme se i poprvy trochu pohadali Embarassed Kvuli penezum. Protoze se mi proste nelibi, ze si pujcil od banky nejakych 140 000 (preplacet pak bude pri splatkach pres 20 000), aby si koupil motorku - tu starou jeste ani nema splacenou (za ni plati tisic mesicne), ted bude splacet dalsi tri roky jeste ctyri tisice za mesic Rolling Eyes Uz tak ma malej plat a porad si stezuje, ze nema penize, kdyz chci nekam jit, a jeste se takhle zadluzi. Ne ze by si setril treba na byt, az se jednou odstehuje od rodicu. Nebo treba na dobry auto, az se mu ten favorit rozpadne. On si koupi crossku.

Timhle me obcas opravdu vytaci, nekdy mi prijde dost jako sobec - pro sebe si porad neco kupuje, ale treba ted o vikendu, kdyz jsme jeli pryc, tak po me dokonce chtel penize za benzin. Coz mi prijde proste hloupy, kdyz ja studuju a on ne. Vsechno ostatni si platim - vstupy, jidlo a tak. Ale aspon za ten benzin by po me nemusel nic chtit.

Nevim, nekdy mam pocit, ze s nim proste s timhle pristupem stejne nebudu moct zit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Mon 17.12.2007 21:15    Post subject: Reply with quote

Asi tomu dam jeste nejakej ten cas, aspon vanocni prazdniny - to budeme mit oba volno, budeme moct spolu travit hodne casu, tak uvidim, jestli to za to stoji. Ale bojim se, ze kdyz to skoncim, tak tim vsim budu prochazet znovu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Mon 17.12.2007 21:17    Post subject: Reply with quote

a bude to porad jeste jednodussi nez za nejakou dobu, co s nim stravis.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cavendish
mňau


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 11169
Location: všude a nikde

PostPosted: Mon 17.12.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

nic
_________________
Jednou jsem si v tichu řekl, že my spolu dožijem.
Jedna cesta do posledních tonů requiem.
Láska je proměnlivá, chcem ji pevnou jako kámen.
Dej mi ruku, povedu tě, pak se vystřídáme.


Last edited by Cavendish on Sun 15.6.2008 16:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37724
Location: Praha

PostPosted: Mon 17.12.2007 22:26    Post subject: Reply with quote

ja s hruzou zjistuju ze mam porad rada svyho ex se kterym jsme rozesly vic nez rok.a sama pred sebou se za to stydim protoze to on mi dal podpasovku a odesel.a to jsme se dokonce od ty doby ani nevideli, nemam o nem absolutne zadny zpravy.ale to je tak hloupej vylev ze jsem to mela snad dat do zpovednice nebo depky..
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Sun 27.1.2008 9:53    Post subject: Reply with quote

Nepocitam s tim, ze na me bude nekdo reagovat, vim, ze jsem ztracenej pripad. Jen se potrebuju trochu vypsat.

Neahoo wrote:
Ted o vikendu na maturaku mel o me zajem jinej kluk, ten by opravdu nebyl spatnej, ale o nem zase vim, ze je to devkar, nemam na to vkladat nadeje do nekoho takovyho a doufat, ze ho predelam... Proste byvaly je takova jistota a ja proste nedokazu byt sama, s nim je to vsechno prijemnejsi a jednodussi Embarassed


Tohle jsem sem psala vic jak pred mesicem. Vcera jsem byla na maturaku a on tam byl znovu. A ja tam tentokrat nebyla s P. ale sama, jen se spoluzackama. S holkama jsme se docela dobre zborily a ja jak jsem byla v nalade, tak jsem mu neodolala... Docela me mrzi i to, ze se o nej snazila spoluzacka a ja jsem ji ho tak trochu sebrala Embarassed Byl se mnou celej vecer, opravdu byl moc hodnej, tancovali jsme spolu a skvele se bavili. A libali se (a to dost). A ja ted nedokazu pred P. delat, ze se nic nestalo. Dneska se mame s P. videt a ja na to nemam vubec chut, musim mu psat do smsek "broucku" atp. jako normalne, i kdyz mi to vubec nejde pres prsty, ale nechci, aby neco vytusil (a to by vytusil za tu dobu uz me zna moc dobre). A bojim se, ze to na me proste dneska pozna... Na druhou stranu bude nastvanej, kdyz se na neco vymluvim a nikam s nim nepujdu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 27.1.2008 9:55    Post subject: Reply with quote

A ty to chceš s P. táhnout dál nebo jak to vidíš? Asi podle toho bych se zachovala.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Sun 27.1.2008 9:55    Post subject: Reply with quote

Divny je, ze necitim zadnou vinu... On mi to udelal taky, dokonce s jinou holkou spal, kdyz jsme spolu chodili.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Sun 27.1.2008 9:57    Post subject: Reply with quote

Rose Madder Arrow Nevim. Bojim se s nim rozejit. Ted na to neni vhodna doba. Nechci byt zase sama, vidat ho s jinou a predstirat, jak jsem bez nej stastna a spokojena. Ty dva mesice mi tenkrat stacily...

Kazdopadne vim, ze driv nebo pozdeji se s nim rozejdu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Sun 27.1.2008 10:07    Post subject: Reply with quote

Neahoo wrote:
Rose Madder Arrow Nevim. Bojim se s nim rozejit. Ted na to neni vhodna doba. Nechci byt zase sama, vidat ho s jinou a predstirat, jak jsem bez nej stastna a spokojena. Ty dva mesice mi tenkrat stacily...

Kazdopadne vim, ze driv nebo pozdeji se s nim rozejdu.


Kdyz si to tak ctu, tak mi dochazi, ze to takhle budu odkladat porad a neodhodlam se k tomu nikdy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 27.1.2008 10:07    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Sun 27.1.2008 10:10    Post subject: Reply with quote

Nemyslim si, ze to muzu delat taky. Proto me taky tak prekvapilo, ze si to nijak moc nevycitam.

Zavisla asi na nem jsem, uznavam to a nedokazu to zmenit. Nebo jsem spis moc leniva na to neco menit.

A na co tohle tema? Jen se vypsat, clovek si utridi myslenky, kdyz o nich diskutuje nebo kdyz je aspon sepise.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Next
Page 25 of 27

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms