sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Mam ho porad strasne rada...
Goto page 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Sun 4.11.2007 7:44    Post subject: Mam ho porad strasne rada... Reply with quote

Edit


Last edited by Neahoo on Thu 1.8.2019 21:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 4.11.2007 8:04    Post subject: Re: Mam ho porad strasne rada... Reply with quote

To mě mrzí Sad Ale můžu se zeptat,jak by ses k němu měla chovat líp?? Když píšeš,že k tobě byl ke konci vztahu agresivní??
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Sun 4.11.2007 9:25    Post subject: Reply with quote

No nekdy jsem treba nasi hadku vyprovokovala i ja a to me dost mrzi... Nebo treba jsem obcas nemela chut na sex a pritom on chtel. Tak jsem nemela byt tak lina Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 4.11.2007 9:34    Post subject: Reply with quote

Neahoo, prestan s obvinovanim seba! Ze ty si hadku vyprovokovala? Ze ty si nemala byt leniva ked on chcel sex? Takto hovoria tyrane zeny. Donekonecna sa obvinuju a on bol len kusok agresivny, lebo ho vyprovokovali Rolling Eyes Vies, mozno nakoniec, po dlhom case sa ukaze, ze ten rozchod bol na nieco dobry... mozno. Teraz to strasne boli. Snad keby si s nim uplne prerusila kontakt a vyhybala si sa im obidvom, aby ti neboli na ociach, to by mohlo pomoct... Lebo takto sa iba mucis Sad
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Sun 4.11.2007 10:08    Post subject: Reply with quote

No on chce, abychom spolu kamaradili, ale myslim, ze to neni dobrej napad, kdyz k nemu porad neco citim. Jen by me to jeste vic zranovalo. Ale mame spolecny kamarady, takze se tomu proste nevyhnu. Nevim, jak to preziju, az si mezi ty nase spolecny kamarady zacne vodit ji.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Sun 4.11.2007 10:48    Post subject: Reply with quote

Neahoo Arrow Vím, že to je těžký, ale mohlo by Ti trochu 'otevřít oči' to, že takhle brzy po rozchodu má jinou holku, to, že na Tebe byl ke konci i agresivní, to, že sis přišla, že ho svou přítomností otravuješ....mohlo by ti to pomoct k tomu, abys chyby nehledala jen na sobě. Přece nechceš kluka, kterej na Tebe bude agresivní a budeš si v jeho přítomnosti připadat, že o Tebe nemá zájem?
Je vidět, že je to eště hodně čerstvý, protože se zbytečně obviňuješ a hazíš všechno špatný na sebe. Třeba to s tím, žes neměla chut' na sex, když on chtěl. Pokud jeden z partnerů nemá zrovna chut', měl by to ten druhej respektovat a už vůbec by to neměla ten vztah nějak narušit.
Tři a půl roku je dlouhá doba, byli ste na sebe zvyklý, ten čas, kterejs trávila s ním, Ti ted' musí přijít nevyplněnej, nudíš se...a myslíš na něj a trápíš se. Nejhorší je ale se stáhnout do sebe, sedět doma, št'ourat se v tom a obviňovat se. I když to je hodně těžký, zkus se něco dělat, někam jít....nejlíp s někým. S někým, komu věříš a můžeš se i svěřit. A třeba i vybrečet na rameno. Ale myslím, že je dobrý se nejen bavit o tom, jak Ti je smutno, ale bavit se i o jinejch věcech...
Chápu, že nemáš asi chut' na nic, všechno Ti přijde černý....ale čas je v tomhle případě nejlepší doktor a Ty tomu můžeš pomoct...
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Sun 4.11.2007 10:50    Post subject: Reply with quote

A myslím, že jakejkoli kontakt s ním by byl ted' jen na škodu, nedovolilo by Ti to na něj zapomenout, takže bych radila nepsat, nevolat, nevídat se. Aspoň nějakou dobu, než se to trochu zahojí.¨
Časem, až bude líp a třeba budeš mít novýho přítele, můžete bejt třeba kamarádi, ale ted' si myslím, že by Tě to akorát víc bolelo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Sun 4.11.2007 11:07    Post subject: Reply with quote

Ja bych rada nekam chodila, ale vzdycky, kdyz nekde jsem, tak premyslim, kde je on, co dela apod. A stejne mi tam nikdy bez nej neni dobre. A mela bych jak vyplnit cas, mam hodne prace do skoly, ale stejne porad jen sedim nad tema papirama a premyslim nad vsim, co bylo, a desi me, co bude. Nechci, aby se mi jeste zhorsily vysledky ve skole Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 4.11.2007 11:10    Post subject: Reply with quote

Neahoo, muzu poskytnout jedinou radu-nevidat se a nevidat. To nikdy nedela dobrotu, a i kdyz ho budes chtit "jen" kamaradsky videt nedej to, protoze sama dobre vis jak by to dopadlo.
Myslim na tebe a ver, ze vsechny tyhle rany jednou preboli a bude lip.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Sun 4.11.2007 11:12    Post subject: Reply with quote

Takhle ze začátku to je normální, že pořád myslíš na něj, ale hlavní je to, že se snažíš něco dělat....i když se třeba kolirát nechce a člověk má myšlneky, že je to stejně nanic, že se mu nikam nechce protože se bude i tak trápit, ale časem to bude lepší...zní to jako fráze, ale je to tak.
A nebud' sama, bud' hodně třeba s rodinou, kamarádama....
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Sun 4.11.2007 11:26    Post subject: Reply with quote

No ja sama ani byt nedokazu, vsechno to na me pak pada... Takze i kdyz se treba ucim, tak jsem v obyvaku s nasima, nejde to byt sama.

Ted bude muj zivot holt takovej, ze prijedu v pet ze skoly, budu se ucit a pujdu spat. A o vikendu pujdu nekam s kamaradama. Dikybohu ve skole nam ted vztahy docela klapou, takze me tam nikdo nenecha, abych se v tom utapela. Jen doma si budu muset poradit sama...
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Sun 4.11.2007 12:24    Post subject: Reply with quote

Jo, uplne Ti rozumim, kdyz ses treba jen chvili sama, chce se Ti brecet a je to este horsi, ze jo? Sad
Drzim palce, at to zvladas..
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9409

PostPosted: Sun 4.11.2007 12:27    Post subject: Reply with quote

Uz jsem nebrecela docela dlouho, ale dneska to na me zase vsechno spadlo, brecim uz i pred rodicema, je to strasny Sad Mam pocit, ze mi ta holka ukradla muj zivot
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Sun 4.11.2007 12:33    Post subject: Reply with quote

Pokud Ti to pomůže, tak breč....sice když člověk brečívá dlouhodoběj, tak se v tom akorát utápí a lituje se, ale myslím, že tohle není zas tak dlouhá doba...
A že brečíš před rodičema, sice nevím, jaký máte vztahy, ale třeba Ti pomůže, když si s nima popovídáš, vybrečíš se, svěříš se jak se cejtíš....
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 4.11.2007 12:43    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Next
Page 1 of 27

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms