sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Mam ho porad strasne rada...
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 4.11.2007 12:45    Post subject: Reply with quote

Ano, dal mi obcas pohlavek za to, ze jsem si krupala prsty. Proste uz si me nevazil a ji si vazi, takze na mne proste musi byt neco spatne Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Haemoglobin
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 2079

PostPosted: Sun 4.11.2007 12:48    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Haemoglobin on Sat 8.12.2007 18:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28819
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Sun 4.11.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

Neahoo wrote:
Ano, dal mi obcas pohlavek za to, ze jsem si krupala prsty. Proste uz si me nevazil a ji si vazi, takze na mne proste musi byt neco spatne Sad
Shocked pryč od něho, Neahoo
_________________
Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list,
prosím dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím,
ať vědí, že se učím a že nic neumím.

Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru,
když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal,
ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 4.11.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Sun 4.11.2007 12:51    Post subject: Reply with quote

Neahoo - Já tohle znám. Tu nesnesitelnou bolest z toho že milovaná osoba má někoho jiného. Zažila jsem to a myslela jsem že to nevydržím když jsem je spolu viděla. Taky jsem si říkala že jsem se měla chovat líp a víc se snažit, taky byl na mě ke konci vztahu hnusný a já se pořád obviňovala že je všechno moje vina. Poradila bych ti s ním už nikdy nespat, přerušit kontakty, vyhýbat se místům kde ho můžeš potkat, věnovat se sobě, co nejvíc se zabavit abys na něj nemyslela, nebýt sama. Klidně si pobreč, dostaň to ze sebe, ale pak se znovu vzchop a snaž se žít dál. Vím že ho chceš zpět, však ho miluješ, to je normální, ale ten vztah už by neměl cenu. Sama píšeš že jsi věděla že ten vztah nevydrží. A i kdyby on chtěl, tak vracet se k němu by byla hloupost. Slepované vztahy skoro vždycky skončí stejně jako skončily minule a ještě víc to potom bolí. Proto se musíš smířit s tím že se k sobě nevrátíte, že by to stejně nemělo cenu. Já jsem si něco hodně podobného prožila a věř že se z toho dostaneš a budeš pak ráda, že to skončilo. Jde nějak udělat abyste se prostě nepotkávali? Úplně zamezit jakýmukoliv kontaktu? Sejde z očí, sejde z mysli opravdu funguje.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 4.11.2007 12:54    Post subject: Reply with quote

Neahoo wrote:
Ano, dal mi obcas pohlavek za to, ze jsem si krupala prsty. Proste uz si me nevazil a ji si vazi, takze na mne proste musi byt neco spatne Sad


Neahoo, bud rada, ze si sa ho zbavila. Uplne naozaj Sad Pretoze takto sa to zacina...
Loth ma pravdu. Ty a tvoja hodnota predsa nezavisi na nom. Rovnako ako tvoje stastie a tvoj zivot. 3,5 roka je vela, to chapem, neda sa z toho dostat len tak. Ale zakladom je, aby si si zacala verit a pochopila svoju hodnotu.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Sun 4.11.2007 12:58    Post subject: Reply with quote

Dal ti pohlavek Shocked No tak to by si chlap ke mě teda dovolil je jednou. Já sice teď nikoho nemám, ale vím co bych si prostě líbit nenechala. Buď ráda že se s tebou rozešel, té holce nemáš co závidět.

Mě tohle tak hrozně mrzí Confused Že skvělý, hodný a fajn holky se trápí kvůli chlapům který jim za to vůbec nestojí. Že ztrácejí svojí hrdost a chtějí být s někým, kdo si to vůbec nezaslouží.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 4.11.2007 13:01    Post subject: Reply with quote

Ale tak on to tak nemyslel a chtel, abych si to uvedomila. Ja jsem mu to tak vycetla, ale on rekl, ze to prehanim.

Zajimavy je, ze mne treba vadilo, ze rikal ve vete vzdycky nekolikrat "vole" (chytnul to od kamaradu) a ja mu rikala, at to nedela, ze mi to neni prijemny, kdyz me "oslovuje" vole, ale on vzdycky jen odsekaval. A tedka mi vypravel, jak se ho to ta jeho nova pritelkyne, snazi odnaucit, ze ho vzdycky zarazi, a ze jako soudni zapisovatelka vnima kazdy jeho slovo, takze i kdyz si to treba on neuvedomi, tak ona ho zarazi. Proste o ni mluvim tak s laskou Sad A na me se vzdycky zatvaril strasne urazene, kdyz jsem ho zarazila, at to nerika Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 4.11.2007 13:03    Post subject: Reply with quote

Ja bych tak strasne moc chtela, abychom se ted potkali znovu, ja ho potkala v 15, to jsme byli jeste nevyzrali... Jemu bylo 17. Mnohem vic bych si to uzila a on by si me vazil stejne jako ted ty holky Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Sun 4.11.2007 13:03    Post subject: Reply with quote

Neahoo - Žádný on to tak nemyslel. To je fakt úžasný jak chlapi jejich chyby dokážou převést na to že je ženský pak vnímaj jako svoje chyby. Neomlouvej ho pořád. Pohlavkovat svojí přítelkyni není normální.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 4.11.2007 13:06    Post subject: Reply with quote

O tom pohlavku jsem mluvit nechtela, to bylo nekdy v srpnu, pak uz to nedelal. A jinak je opravdu hodnej... A kdybyste videli, jak je hodnej na ni Sad Jak ji objima, liba, jak se ji neustale venuje a jak krasne o ni mluvi Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 4.11.2007 13:13    Post subject: Reply with quote

Neahoo, co chces pocut? My si nemyslime, ze je skvely podla toho co si napisala. Ospevovat ho aky je uzasny, rozoberat jeho novy vztah do detailov a obvinovat seba je cesta do pekla. Sad
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 4.11.2007 13:13    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 4.11.2007 13:14    Post subject: Reply with quote

S tim pohlavkem myslim,ze to prehanite a to dost..buhvi jak to bylo,ja se v tomhle v Neahoo nevyznam..treba ji dal jen takovy ten symbolicky pohlavek,at to nedela a nemyslel to vubec zle..treba se pritom usmival,nevim,ale tohle je trochu pritazene za vlasy...

Neahoo Arrow vis,co je paradni? JAk to srovnavas? TY myslis,ze kdyz s holkou chodi 3 a pul roku a nejaky tyden,nebo jak dlouho,ze si ji hned nebude vazit? Ne. TAk je asi zamilovany. Vsechno,kam jste se dopracovali,jste se dopracovali SPOLU! TY si myslis,ze kdybyste ted spolu zacli,ze by to bylo nejak jinak? Ne,nezmenilo by se nic ani o chlup,maximalne to,ze by s tebou byl a vedel by,ze ho milujes a on uz tebe nikoliv. Pamatuju si,co jsi tady psala o te diskotece,jak jste se pak spolu vyspali a bylo mi z toho blbe i za tebe..a to chces nazpatek?

JA te chapu,je to vazne dlouha doba,ale musis se zacit pomalu zvednout sama,bez nej. KAzdy vztah ma svy mouchy,ale kdyz chteji OBA tak se s tim da neco delat,ale ty jsi v tom uz byla sama..
TAk si to prosim uvedom a brec treba 24 hodin denne,ale pak uvidis,ze te to nebude bavit a ze postupem casu pochopis,ze to stejne nema smysl a po case bude lip..
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 4.11.2007 13:25    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Next
Page 2 of 27

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms