sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
E-magazin - Sefredaktor

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 3.11.2007 14:28    Post subject: E-magazin - Sefredaktor Reply with quote

Na uvod - idem zakladat na skole internerovy casopis (magazin), mam zopar ludi a zhanam dalsich, mam spravenu strukturu, plan, som sefredaktor.. v minulosti som zakladala viac casopisov, takych jendoduchych, dost sa o to zaujimam, trosku sa vyznam a viem pracovat s clankami aj s vedenim.
Akurat chcem, aby to teraz malo vysoku uroven, kvalitnu. Zalezi to hlavne od ludi - ale verim, ze moj tim bude chciet pracovat a tvrdo pracovat.. mam ambicie.
Lenze.
V tom je ten problem. Som perfekcionista, ktory privela ocakava od seba aj od druhych. Na jednej strasne je to mozno dobre, splnam si sny, idem si za tym co cchem.. no niekedy mozem posobit povysenecky alebo tak (a to nechcem), a obcas si nedokazem uvedomit, ze to co chcem dosiahnut, je velmi tazke ak nie nerealne.

Hoci s tym mam skusenosti a viem ako viest ludi, pripravit ich, pomahat im a spravit naozaj kvalitny casopis, stale sa mam toho vela co ucit.

Tak ci neamte nejake tipy, stranky, nejaku pomoc alebo nieco podobne.. ? Alebo aspon komentare:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Sat 3.11.2007 14:44    Post subject: Reply with quote

sun topic-já ti akorát můžu dát stránku na náš školní časopis , kde se od letošního roku zapisují různé události, co se týče školy. Ale nevím jestli myslíš zrovna tohle.
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 3.11.2007 14:55    Post subject: Reply with quote

vdaka, vsetko pomoze, ci uz pre inspiraciu alebo skusenosti. idem to pozriet Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 4.11.2007 21:20    Post subject: Reply with quote

eerm nikto nic? nikto s tym nema skusenosti? nikto tu nema pod sebou ludi (v akomkolvek smere a profesii)? no tak nevravte mi ze nie Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Sun 4.11.2007 22:10    Post subject: Reply with quote

Já bych ti ráda pomohla, ale zkušenosti s tím nemám (akorát jsem minulý rok spravovala web našeho oddílu, dělala jsem to přes phpRS systém, ale umím fakt jen základy, takže do tvojí představy o dokonalém časopise by to nezapadlo Laughing ). Ale jako dobrej e-časopis (teda snad by se to za časopis dalo považovat) mi přijde tahle skaut.stránka http://www.teepek.cz/ nebo bych ti mohla dát adresu na náš papírový časopis převedený do PDFka.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 4.11.2007 22:15    Post subject: Reply with quote

Tange: no mozno som to fakt zle napisala. V redakcii mam aj ludi co s tym nemaju ziadne skusenosti Smile ale v kazdom je nieco a je to od toho naucit sa... pomaham im, upozornujem na chyby, spolu s editorom, davame im rady/tipy ako to lepsie, dobre napisat a tak.. takze to je fuk. Mne ide len o to aby kazdy chcel, mal zaujem a chut pracovat a nebal sa toho. V tom to je a to som tym myslela Wink

a vdaka za stranku
Back to top
View user's profile Send private message  
missE
let's go


Joined: 26 Jun 2007
Posts: 464

PostPosted: Tue 6.11.2007 18:27    Post subject: Reply with quote

mám malé zkušenosti s psaním článků....a celkem mě to bavilo Very Happy , tak kdyby jsi hledala dalšího redaktora Wink Laughing
_________________
krása tkví v oku pozorovatele
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms