sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
PORADNA
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 1332, 1333, 1334  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19600

PostPosted: Tue 9.1.2007 11:52    Post subject: Reply with quote

jirko - ale uznej, Sněhurka byla docela kočka Smile Exi ty máš navíc vlasy rostlé , ehm prostě rostlé. Neber to prosím zle, ale žádný střih. Možná se mi to tak zdá podle fotek, ale připadala bys mi ještě smutenější. Ale konej jak sama myslíš - když se budeš cítit líp.

Možná by ti je tady někdo mohl obarvit ve Photoshopu Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 9.1.2007 12:08    Post subject: Reply with quote

Exi, uprimne, nesluselo by Ti to. Nejsi na to typ a myslim, ze bys v te barve dokonale zanikla. Takze nedoporucuju. Ale samozrejme delej, jak myslis, ale abys nelitovala.....
Byzzy ma pravdu, ani sampon na 2-3 umyti z blond vlasu nevymyjes, zustane Ti takova nijaka vymyta cerna, spis seda barva... Confused
Muzes si nekde v obchode zkusit treba paruku, ale fakt verim, ze by Ti zrovna cerna nesedela....
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 9.1.2007 13:18    Post subject: Reply with quote

jirka Arrow Póza? Shocked To ani ne, "póza" je spíš to, že vypadám jak barbína i když se tak vůbec necítím Confused
Byzzy Arrow Jj, to mi pořád říká i kámoška : ) Že nemám žádný střih a ať si zajdu ke kadeřnici, ale já se bojím. Člověk jim řekne co chce a ony udělají něco úplně jiného nebo člověka okudlají Rolling Eyes To je moje noční můra, mockrát se mi zdálo, že mi někdo ostříhal vlasy nebo tak a ráno jsem se vzbudila celá zděšená a okamžitě se začala kontrolovat, jestli je mám Laughing Embarassed Navíc ani nevím jaký střih, nejsou totiž ani úplně rovné ani úplně vlnité, prostě takové divné Confused
terrynka Arrow Taky děkuju za názor : ) To je škoda s těma šampónama Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19600

PostPosted: Tue 9.1.2007 13:37    Post subject: Reply with quote

Exilia - ono jde u kadeřnice taky o to, říct si co chceš a v případě, že se ti něco nezdá včas zasáhnout Smile Já být tebou tak skočím ke kadeřnici a nechám si poradit a podle toho se rozhodnu. Nemusíš se přece nechat ostříhat na krátko, ale spíš nějak vlasy oživit. Případáš mi z fotek někdy taková smutná - možná to je tím, že máš vlasy jen tak volně kolem obličeje a nic s mima.

A jako barbína mi rozhodně nepřipadáš - ne každý blondýna je barbí Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Tue 9.1.2007 13:42    Post subject: Reply with quote

tak proc zorvna cerny.... me to prave zarazilo jak si rikala ze by jsi musela obmenit satnik..tak zkus vymyslet barvu ktera by sla k staniku, a nebyla by to cerna..je spousta jinych barev
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Tue 9.1.2007 13:45    Post subject: Reply with quote

exi - taky bych do toho nesla, rika se sice, ze zmena je zivot, ale cerna je na tebe moc Sad (navic opravdu slusi malokomu). u kadernice se klidne poptej, ale nejake, kterou znas dele, nektere jsou (bohuzel) opravdu schopne lidem ty vlasy pos*at vylozene Rolling Eyes a jako barbina mi rozhodne taky nepripadas Wink

a myslim si, ze by exi jako snehurka prave nevypadala, ta sice mela cerny vlasy a bledou plet, ale taky tmavy oci, oboci atd, takze to v konecnym dusledku vypada dost dobre Cool btw jirko co mas proti takovym lidem? Laughing
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19600

PostPosted: Tue 9.1.2007 13:45    Post subject: Reply with quote

Jirka - heh to zní, jakoby si zrovna Exi chtěla nabarvit vlasy na zeleno nebo modro - zase tolik barev na vlasy není. Ale co zkusit třeba světle hnědou? Nebo nejdřív nějaký melír?

Kess že jo, Sněhurka byla kočka Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Tue 9.1.2007 13:48    Post subject: Reply with quote

Byzzy wrote:
Jirka - heh to zní, jakoby si zrovna Exi chtěla nabarvit vlasy na zeleno nebo modro


hehe, to me napadlo taky, ale spise sem myslel nejakou zrz nebo neco podobneho
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 9.1.2007 13:49    Post subject: Reply with quote

Taky bych nejdriv asi sla do nejakeho meliru, nez takovou radikalni zmenu, pak uz to totiz vratit nepujde...
Btw. Kess, sz.... Dogeyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Tue 9.1.2007 13:55    Post subject: Reply with quote

exi, jestli o tom přemýšlíš dlouho, tak to stejně nakonec uděláš. Jestli máš blond vlasy, jak píšeš, tak se ti ten smývatelnej šampon asi nesmyje uplně (to nevim jistě), ale existují např. na tři umytí, nebo na 24. Doporučuju dát si tmavě hnědou, je to v podstatě černá, ale nepůsobí tak nepřirozeně jako černá.
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Tue 9.1.2007 13:56    Post subject: Reply with quote

jo je to normálně jakoby šampon - takový ty pytlíčky s barvou, žádnou kadeřnici nepotřebuješ. sou to jenom vlasy a jsou od toho aby se s nima experimentovalo Wink
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19600

PostPosted: Tue 9.1.2007 14:01    Post subject: Reply with quote

Smaily - no tak černý šampon na 24 umytí = vymývání i z tmavých vlasů, světlé si raději ani nepředstavuju, to podle mě vymýt prostě nejde a těm v pytlíčku ohledně toho taky moc nevěřím.

Exi já jsem si ted dávala na svoje vlasy "světle plavou" a měla jsem to hodně tmavě hnědé a světlejší hnědá už podle mě není. A vůbec nevím, jak by to chytlo na blond.

A s tím - jsou to jen vlasy a jsou od experimentování, tak takový pohled na to nemám. Exi chce provést prostě změnu o 360 stupňů a má dlouhé vlasy - když se to nepovede, budu muset jít na krátko a znovu čekat, až do doroste. Tohle je podle mě docela velký risk. Já byla s vlasy takhle riskovat jen když jsem je měla krátké - chodila jsem je stejně jakždou chvíli stříhat, takže mě t bylo celkem jedno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Tue 9.1.2007 14:03    Post subject: Reply with quote

jenže když na to myslí dlouho, tak jí to stejně pokoj nedá, dokud to neudělá, ale je fakt, že na blond to asi chytá jinak, takže bych taky zkusila nějakou světle hnědou a pak bych viděla co dál... já si taky myslím, že to ze světlých vlasů vymýt nepůjde...
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Tue 9.1.2007 14:23    Post subject: Reply with quote

byzzy - si piš, mně se holky typu sněhurka líbí nejvíc Cool

a na vlasy mám (taky) stejný pohled jako byzzy, docela dost pro mě znamenají (to zní hrozně Laughing ) a dlouhé se mi líbí hodně moc, takže je "jen na nějaký to experimentování" fakt nemám.

ale zas má smaily (asi) pravdu v tom, že jestli to exi chce udělat tak dlouho, měla by toho (možná) jít - aspoň bude vědět co a jak (a bude mít klid)...ale ani ten šampón na tři vymytí se z blond nevymyje, s tím bych rozhodně počítala Confused . a když už, tak hnědou, ne černou...a taky bych začala melírem nebo spíš podbarvením (to se mi líbí víc a aspoň budeš vědět jestli to k tobě aspoň trošku jde nebo fakt nee).
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Tue 9.1.2007 14:28    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 1332, 1333, 1334  Next
Page 4 of 1334

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms