sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
jídelníček
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Jídlo
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Willow
The mean one.


Joined: 26 Sep 2007
Posts: 6734

PostPosted: Sat 3.11.2007 19:50    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Willow on Fri 15.1.2010 9:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13144

PostPosted: Sat 3.11.2007 19:56    Post subject: Reply with quote

willow Arrow takže třeba upečeš maso,uvaříš rýži,dáš to do piksličky zmrazíš a za dva týdny rozmrazíš? nestanmou se s tím nějaký změny, při tom rozmrazování?
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Willow
The mean one.


Joined: 26 Sep 2007
Posts: 6734

PostPosted: Sat 3.11.2007 20:01    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Willow on Fri 15.1.2010 9:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:08    Post subject: Reply with quote

Dobrý téma, jídelníčky jsem si nikdy neplánovala, ale teď začnu jinak to prostě nepůjde Confused A musím to řešit radikálně ptž už mě nebaví poslouchat od mých nejbližších jak jsem tlustá a ať hubnu...takže potřebuju zhbnout rychle, aspoň tak 10 kilo. Takže od příštího týdne mám plán:
snídaně: balíček cereálních sušenek
oběd: jablko
večeře: bílý jogurt s 1 ks cereálního nebo tmavého pečiva

Samozřejmě, o víkendech bude i teplé jídlo, ale přes týden to nepůjde, vařit neumím, do menzy nechodím, v Intersparské restauraci mi moc nechutná a normální restaurace jsou drahé Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:11    Post subject: Reply with quote

Exi, ten jídleníček je otřesnej a budeš střídavě kolabovat a přežírat se. Není udržitelnej.
Mrkni, prosím tě, na poslední stránky Co jste dnes snědli, na debatu se Snowy.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:16    Post subject: Reply with quote

Jenže já mám pocit, že když budu jíst tak budu hubnout pomalu a já prostě POTŘEBUJU rychle Dogeyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17709
Location: VePř

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:20    Post subject: Reply with quote

exi, takhle budes hubnout rychle pres tyden a pres vikend (jakmile snis o tri zrnka ryze vic) to zase rychle naberes Razz
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:23    Post subject: Reply with quote

i s úroky Cool
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:26    Post subject: Reply with quote

Nj, tak takhle budu jíst i přes víkend a až zhubnu tak začnu přidávat po mini dávkách.
Jinak těch peněz kolik ušetřím Pisknik Budu moct koupit přítelovi dárek k Vánocům, kouřit krabku denně aniž bych obracela každou korunu atd., to je ještě větší motivace než to hubnutí Laughing Už žádný utrácení za žrádlo, docela se i těším.

Já vím, že mnohé jste zažily, že vám rodiče kritizovali postavu, ale já na to nejsem zvyklá a ani si zvykat nechci...a už vůbec ne od chlapa Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:27    Post subject: Reply with quote

Jak říká Mery.

Tímhle způsobem trvale nikdy nezhubneš. Pročti si témata, co jsou tu o hubnutí a zdravém jídelníčku, je toho dost. Být tebou, tak radši zařadím víc pohybu, uvidíš, že ti pak hubnutí půjde mnohem líp a rychleji. Wink A pak bych zapracovala na jídelníčku- jedla aspoň pětkrát denně, přidala zeleninu (máš jí tam zoufale málo), na svačinu bych si dala radši jogurt místo oplatku a prostě takové ty věci, co tu byly už milionkrát řečeny. Razz

edit:
E.x.i.l.i.a wrote:
Nj, tak takhle budu jíst i přes víkend a až zhubnu tak začnu přidávat po mini dávkách.

Ale to je právě blbost! Když budeš jíst hned od začátku tak striktně, tak už nebudeš mít žádné rezervy a nebude kde ubrat, když tělo začne stávkovat. A navíc si poděláš metabolismus.


Last edited by Nicky... on Sun 4.11.2007 19:30; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:28    Post subject: Reply with quote

Nojo, ale to by chtěl každej. Víš, jak se to říká: lehce (v tomhle případě řekněme rychle) nabyl, lehce pozbyl.
Dejme tomu, že něco shodíš, ale pak nastaně šílený jojo a půjde to zase navrch + můžou nastat i zdravotní problémy.
Já jak slyším slovo radikálně, v jakékoli souvislosti, tak se mi ježí všechny chlupy. Radikálně to je to nejhorší.
Dejme tomu, že snídani a večeři ti vymlouvat nebudu, ale to jablko k obědu je děs a běs! To je tak na sváču. dej si aspon normální oběd, neříkám teplej, to už bych si asi vymýšlela moc, ale prostě oběd - jídlo, třeba bagetu nebo nevím, něco.
A po večeři ještě aspon jogurt, kefír, kousek netučného sýru.
Budeš shazovat i tak.
Uvědom si, že prostě budeš muset krom toho hubnutí i normálně fungovat - škola, cestovat, být na boardu, chlap...a to by prostě s tou hladovkou nešlo. Za 2 dny by ses stejně totálně přezrala a měla z toho je hrozný výčitky.

Arrow

Raději hubnout pomalej (ale vě větší pohodě) a dlouhodobě, než rychle na krátký čas (s nervama jak špagety).

Stejně se obávám, že se na mě vykvajzneš a budeš to dělat po svém a moje moudra si vezmeš k srdci, až zjistíš, že to tou radikální cestou nepůjde.

edit: ha, kočky mě předběhly!
Jinak já ted taky musím trošku shodit (vyrýsovat), rok nabírám, ted to už chce trochu pročistit.
Ale sledujte mě, jsem úplně v klidu a v podstatě jen lehce snížím objemy jídla a pohlídám si sachry večer. Žádný radikální kroky a stejně věřím, že váha půjde dolů.


Last edited by Rokkan on Sun 4.11.2007 19:39; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17709
Location: VePř

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

exi, ja si nejsem jista, jestli ti to dochazi v celem dopadu.. ale to, co planujes, je super na tyden, dva. ale dlouhodobe to udrzitelny neni, jak rikaj holky co tomu rozumej. proste se prezeres, ver mi. a az to jednou porusis, tak bude strasne, strasne tezky se vratit znova do nezraciho rezimu, spis nemozny. jak telo bude vyhladovely, tak vsechno co do nej ulozis (a ze to budou kvanta - v relativnim pomeru s tim, cos jedla predtim), tak si taky schova. a bude mnohem horsi nez ted. fakt. a tohle si po*eres s prominutim jenom jednou Wink
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:38    Post subject: Reply with quote

nejhorší je ten kolotoč - nejíst - přerat se - sakra, co jsem to udělala? Já se přežrala? Je mi blbě, budu mít zítra o 5 kg víc! Takže zítra nic nejím a PAK, pak už jím normálně - hladovka -> samozřejmě opět se řežereš a zas dokola a stále a stále a dokud se na to nevykašleš a nezačneš prostě jíst, tak s ničím nepohneš...
Koukněte se na kluky a vemte si z nich příklad. Jídlo neřeší a netloustnou. Nekurví si metabolismus a mohou jíst normálně.
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:39    Post subject: Reply with quote

Nicky... wrote:
Tímhle způsobem trvale nikdy nezhubneš.


ale jo, může tak zhubnout! ale spadne s největší pravděpodobností do anorexie. Já vydržela hodně málo (cca 3-4000KJ denně) jíst víc jak rok ... ale nic netrvá věčně .. tohle je exi ta nejhorší metoda, jakou si můžeš zvolit. Hezčí nebudeš, zdravější už vůbec ne a navíc návrat do "normálu" je hodně těžký ...

omlouvám se, jestli mluvím úplně z cesty, nečetla jsem to všechno ..
_________________
it is what it is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 4.11.2007 19:40    Post subject: Reply with quote

Já mám takovej pocit, že naprostá většina kluků může splácat co chce a nic to s nima nedělá. Znám vychrtlý kluky, co snědí na snídani 6 rohlíků a večer celou pizzu apod. a stejně jsou vychrtlý, proč to u většiny holek taky není takhle? Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Jídlo All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms