sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
edit
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Fri 2.11.2007 21:03    Post subject: Reply with quote

to ale bude i typem cloveka, nejen starim,
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Fri 2.11.2007 21:05    Post subject: Reply with quote

jinak je mi 23, děti bych sice do třiceti chtěla, ale taky nevim, jestli to dopadne, u stávajícího partnera to nevypadá, neboť zastává názor jako některé z vás Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Fri 2.11.2007 21:06    Post subject: Reply with quote

Mne by prislo sproste keby niekto siel na potrat len za to, ze este nebol v Mexiku. Ale zodpovedne rozmyslat a planovat materstvo je rozumne... a tvoje mimi snad bude mat vyrovnanu a stastnu maminu. Nepride mi sebecke vediet co od zivota chcem. Pride mi sebecke len to, ked za tym clovek ide hlava nehlava bez ohladu na vsetkych a vsetko... Wink
Lambretta, tvoja rodina sa ti asi tak blahosklonne smeje... nie je to nic moc, to verim. Inak co sa tych strachov tyka, ze babatku sa nieco stane, netreba sa bat.... fakt nie. Mna na zaciatku az chytali krce do ruk, tak som to male uzkostlivo niesla... ale to casom clovek zisti, ze to vydrzi vselico a uz sa tak neboji. Smile Naopak, ked uz to sedi, tak to ma rado vselijake nosenie, nadhadzovanie, hranie sa na lietadielko Laughing a potom sa smeje... aspon vacsina deti. Smile
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Fri 2.11.2007 21:10    Post subject: Reply with quote

[quote="mokosha"]jinak je mi 23, děti bych sice do třiceti chtěla, ale taky nevim, jestli to dopadne, u stávajícího partnera to nevypadá, neboť zastává názor jako některé z vás Laughing

a je na tom něco špatně? copak žijeme někde v Zemi kde musíš otěhotnět co nejdřív jinak si stará panna?
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Fri 2.11.2007 21:11    Post subject: Reply with quote

možná, takoví ti rodiče plánovači "pořídíme si ve 23 auto, v 25 pojedem do Ameriky, ve 27 byt a v 37 dítě, vyděláme dost peněz, aby dítě mohlo chodit do anglické školky, aby mohlo závodně lyžovat a nakonec vystuduje medicínu" Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Fri 2.11.2007 21:12    Post subject: Reply with quote

melly to ne sestrenka je takova ze si vse prevraci, takze me bere ze jsem divna.....me proste stve ze kdyby na me necumeli, tak se s ni klidne hraju, ale takhle? se na ni usmeju a je to hned jeeeeeeeee ona se na ni usmala vseci se podivejte Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Fri 2.11.2007 21:17    Post subject: Reply with quote

lambretta wrote:
melly to ne sestrenka je takova ze si vse prevraci, takze me bere ze jsem divna.....me proste stve ze kdyby na me necumeli, tak se s ni klidne hraju, ale takhle? se na ni usmeju a je to hned jeeeeeeeee ona se na ni usmala vseci se podivejte Rolling Eyes


no jo, tak to nech sa nedivi, ze pri takych poznamkach nemas radsej o nic zaujem Rolling Eyes
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Fri 2.11.2007 21:26    Post subject: Reply with quote

melly ale pri miminkach mam fakt problem, si pripadam jak debil kdybych mela sislat nad kocarkem, proste me to z te pusy nevypadne ani za nic Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Fri 2.11.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

Jana Arrow určitě ne, jak už jsem napsala, nikomu nic nepřikazuju, jenom já bych to prostě do té třicítky chtěla stihnout, mojí mamce bylo tolik co mě a vycházim s rodičema prostě perfektně (i u mých kamarádek to tak je), naopak přítele měli rodiče opravdu pozdě a ten vztah nic moc...ale chápu, teď mi napíšete, že to vůbec nemusí být věkem. nepište to, já bych stejně chtěla děti dřív Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Fri 2.11.2007 21:32    Post subject: Reply with quote

lambretta wrote:
melly ale pri miminkach mam fakt problem, si pripadam jak debil kdybych mela sislat nad kocarkem, proste me to z te pusy nevypadne ani za nic Embarassed


tak sa do nicoho nenut Smile staci obycajna ludska interakcia ak mas chut. A ak nie, tak proste nic... Alebo proste usmev, hocico. Vobec si to neber Wink
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 2.11.2007 21:47    Post subject: Reply with quote

mokosha: v kolika? ve třiceti, to už je taková hranice. podle mě bys měla mít už pomalu namále, jestli je ti 23, tak se koukej začít porozhlížet po kočárku, za rok vysaď ha ať to stihneš do 25, to je podle mě ten madý akorát průměr. moc třicetiletých maminek taky kolem sebe nemám, spíš mezi 24 - 26
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Fri 2.11.2007 21:59    Post subject: Reply with quote

souhlasím s tím, co tady psala Shrew Wink

A k tomu otěhotnění do 30, no biologicky je to určitě dobrý mít dítě do téhle hranice. Ale třeba já jí dosáhnu už za 2 roky a vůbec si nedovedu zatím nějaký mimi představit. Možná kdybych měla to, čemu se říká "vážný vztah", tak možná, ale fakt nevím, s dětma si neumím poradit a ani moc nechci.
Jako jo, miminka jsou pěkný, ráda mrknu do kočárku, ale stačí mi to Myslik
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Fri 2.11.2007 22:25    Post subject: Reply with quote

melly no jo, jeste navic pritel on ma deti strasne rad a urcite je brzo bude chtit, a ja zas budu ten sobec na ktereho on bude muset cekat, protoze ja se k tomu nechci nechat dotlacit, ale na druhou stranu kdovi, treba to na me prijde za pul roku ze jo?

lilith no jo ale zase radsi v 35 nez v 28 jako svobodna matka, u nas je jedna 26let, je tehotna asi ani nevi s kym, ale zeprej uz ji dite nikdo neudela, ze uz je stara tak je rada Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Sat 3.11.2007 11:17    Post subject: Reply with quote

Shrew, nevim, jestli to měla bejt ironie nebo ne, nějak jsem to nepochopila. Ať si má každej děti, kdy chce, nicméně mám několik kamarádek s malýma dětma a ani od jedné jsem neslyšela, že by toho snad litovala, že by děti nedokázala uživit, nebo, že by jejich výchova byl nějaký nepříjemný, nesplnitelný úkol. Spíš mám pocit, že jim to přináší radost. Děti si pořídím hned, jakmile k tomu budu mít otce (můj partner děti nechce, máme kvůli tomu spory a možná proto jsem na tohle téma tak háklivá) Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 3.11.2007 11:45    Post subject: Reply with quote

stotoznujem sa v podstate s tym co pise melly, pretoze si myslim, ze hoci teraz, vo svojich takmer 22tich rokoch po dietati netuzim, viem ze casom to iste pride. Kym som nemala priatela, skor som tiez mala v hlave myslienky, ze chcem este vidiet a stihnut kopu veci, karieru, a podobne... nemyslela som na nieco take ako rodina, dieta, ...lenze ked mam vedla seba cloveka o ktorom viem ze miluje deti a je vyslovene rodinny typ, prenasa sa to aj na mna a tak mam tuzbu mat dieta s jeho ocami Wink teraz to nechcem skor z dovodov ze sa na to citim este mlada, a hlavne nemam ekonomicke zazemie/byt/ a dokoncenu vysku...ale viem si to predstavit i ked an druhej strane, ako som pisala, sa bojim toho ze to nezvladnem, bojim sa porodu, ....ale myslim ze to je prirodzene, pretoze sa viem ze potom to uz nebude len tak, že budem musiet brat ohlady aj na tohto malinkateho cloviecika. Na druhej strane mi to pride ako krasna predstava, mat rodinku, tesit sa z toho ze je to kusok z nas dvoch... Wink
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Page 9 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms