sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak ho donutit, aby něco dělal..
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Willow
The mean one.


Joined: 26 Sep 2007
Posts: 6734

PostPosted: Wed 31.10.2007 13:31    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
In the tide of hate
Throw down the counterweight
Tear up that flag and say
You’re worthy of more


Last edited by Willow on Thu 24.12.2009 19:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Wed 31.10.2007 17:28    Post subject: Reply with quote

Obavam sa ako uz niekto pisal, ze az ked zacnu problemy si chlapec uvedomi, aky zivotny styl viedol. Nutit ho do aktivity nema zmysel, pokial o to sam nestoji. Tiez bolo spomenute, ze pokial uvidi, ze ty zijes zdravo a sportujes, mozno mu dojde, alebo sa zacne bat, ze si mozes najst "lepsieho" alebo ako by som to nazvala.....
Chapem, ze ti to ide na city, ja by som toto tiez nezniesla. Potrebujem mat pri sebe niekoho, kto ma motivuje sa zdokonalovat, nie aby som ja niekoho vliekla za sebou a prehovarala, nech nieco so sebou robi.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Thu 1.11.2007 15:36    Post subject: Reply with quote

Hm, to je prekérka. Já nevím, asi bych byla dost přímá. Takhle jsem vlastně přítele donutila k hubnutí Embarassed Prostě jsem mu párkrát řekla, že je tlustej Embarassed Jako jo, tak nějak odlehčeně, ale i tak to asi nebylo moc hezký. Nevím, nakolik je něco takového vhodné...každopádně vím, že kdyby dál tloustnul (má k tomu dispozice), přestal by mě přitahovat. A to by vztahu rozhodně nesvědčilo. Takže teď hubne. Ani nevím, jestli kvůli mým narážkám, ale evidentně ho to aspoň trošku nakoplo.

Na každého ale bude platit něco jiného a opravdu si nejsem jistá, zda "předěláš" někoho, kdo má až tak jiný životní styl (já měla furt ještě výhodu v tom, že přítel je do sportu zapálenej, tak mu i z tohoto hlediska nadváha vadila - prostě se mu běhalo o dost hůř). Já bych na to šla asi stylem, kt. naznačila Mo. Třeba bych ho vytáhla na nějaký výlet nebo tak. Otázku je, jestli je vůbec ochoten vykazovat jakoukoli aktivitu ve chvílích volna. Pokud ne, asi bych se pozastavila nad tím, nakolik je pro mě do budoucna přijatelné tohle akceptovat...
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 1.11.2007 16:02    Post subject: Reply with quote

TarTar - a co takhle zacit u te jeho matky a promluvit si s ni, at mu vari nejaka zdravejsi jidla...?vzdyt kdyz ho vykrmuje, tak mu tim ublizuje.

Jinak se mi libi napad Loth - paintball je pekna zabiracka...ale myslim, ze by ho to mohlo bavit, je to docela adrenalin...ono se to nezda, ale clovek se u toho pekne zapoti

i prochazky jsou fajn napad...na zacatek to chce asi neco lehciho...nebo co takhle v zime bezky?
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Thu 1.11.2007 17:02    Post subject: Reply with quote

prej běžky Laughing paintball je dost drahá záležitost..a jaksi zrovna penězi nehýříme..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 1.11.2007 17:55    Post subject: Reply with quote

tornado_lou ja rict pritelove matce at mu vari zdravej ze je tlusty (kdyby byl) tak ta me ukamenuje a rozcupuje a nakonec jeste sni Rolling Eyes nebo na me bude pritel slyset denne nadavky a zabil by on ji Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Fri 9.11.2007 23:15    Post subject: Reply with quote

s přítelovou matkou neni řeč, a pak je na svý vaření hrdá, taky je to jediný o dělá za celý dny.. a že je tlustej, tak bavíme se o tom, protože jsem tlustá taky.. ale myslim, že stačí, že se mu směju pokaždý když se svlíkne Laughing

ale na zítra máme domluvený aquapark, tak jsem zvědavá, jestli to dopadne..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Mon 12.11.2007 21:26    Post subject: Reply with quote

Asi by bylo nejlepší si o tom s ním narovinu promluvit, jak ti to vadí(i kvůli jeho zdraví atd.), a taky přece je dospělej, nemůže se vymlouvat na mámu, kdyby to fakt nechtěl jíst tak to nejí(pochopila jsem to tak, že mu matka vyvařuje a on to jí).A jinak bych se snažila opravdu najít nějakej sport kterej by ho bavil. No já si pamatuju jak když jsem začínala chodit s M.tak jsme se pořád procházeli...po PRaze a tak no a někdy to bylo fakt dlouhý a hodně to pomáhalo a zhubli jsme oba!A vůbec nemusí to být nějaký túry vyloženě po horách ono i takový chození po obchůdkách.Přeju ti, at to pomůže Smile
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms