sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak ho donutit, aby něco dělal..
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Tue 30.10.2007 22:19    Post subject: Jak ho donutit, aby něco dělal.. Reply with quote

To že je muj přitel línej zhulenec je známá věc..je tlustej, respektive čim dál tlustší..nějak mi to nevadí, teda nějak závažně..
za a) má špatný srdce po mámě.. a s jeho stylem života se nedožije 35ti..
za b) já jsem sice taky tlustá, ale on je prostě moc.. bojim se, že jednou, někdy v budoucnumi to vadit bude a mohlo by se stát, že to bude nepřekonatelnej problém.. nevim, muže se mi zhnusit nebo já nevim co..jako přitahuje mě, přijde mi i že mu to sluší, sex máme až na matku v pohodě..
za c) já nesnesu se ve svym volnu válet doma u televize a cpát se všim možným, jasný, někdy to má něco do sebe..

jsme spolu rok a asi 3 měsíce.. snažim se ho donutit aspon trošku se hýbat, povedlo se mi ho uvrtat do inline bruslí.. byl na nich 1x
trápí mě to, že i doktoři mu říkali, že má srdce trénovat nějakým vytrvalostním sportem..jenže on místotoho žere hamburgery, kouří 20 denně, hulí a cpe se čokoládou a doplňuje to aktivním gaučingem.. veškerej jeho aktivní pohyb je při sexu..
Už jsem vymejšlela cokoliv, plavání.. nemá plavky prej..přitom vim, že se prostě stydí se svlíknout, párkrát jsme byli i na bruslích na ledě..
Občas mě napadne, jestli bych měla být s člověkem, kterej má naprosto odlišnej styl života, ale láska si hold nevybírá..

klidně tohle téma používejte i pro donucení partnerů k jinej věcem..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 30.10.2007 22:31    Post subject: Reply with quote

a co třeba běhání? Já bych to s nim zkoušela jak s malym dítětem ... šla bych s ním na procházku a vymýšlela hry při kterých se bude muset hýbat Embarassed Laughing

A co tenis, squash? Já ted squash začala hrát a myslím že to je docela dobrý, a to by ho třeba mohlo bavit, ne?

Každopádně myslím, že nutit dospělýho člověka je hodně těžký Confused Ale divím se, že se nebojí toho srdce. Možná až s tím začne mít problémy, začne něco dělat.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 30.10.2007 22:33    Post subject: Reply with quote

Donuceni hlavně ničemu nepomůže, možná ho nějakým příjemným způsobem dohánět na hranici jeho fyzických možností, aby ho to samo začalo štvát, že nestíhá a uvědomil si, že ho to vlastně omezuje...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 30.10.2007 22:34    Post subject: Re: Jak ho donutit, aby něco dělal.. Reply with quote

TarTar wrote:
Občas mě napadne, jestli bych měla být s člověkem, kterej má naprosto odlišnej styl života, ale láska si hold nevybírá..klidně tohle téma používejte i pro donucení partnerů k jinej věcem..
hovoris mi z duse... u nas ide zas o kulturne aktivity ako je divadlo, vystavy, filmovy klub, koncerty , proste trochu intelektualnejsej zabavy ako len americke filmy, ktore pozera moj drahy... ja mu ich tolerujem a sledujem ich , tak preco nedokaze ist raz za cas so mnou divadla.. povie, ze jeho tam nebavi VED tam nikdy nebol, tak ako to moze vediet? on si mysli ze v divadle budu hrat len klasicke vazne hry, predstavuje si asi ze pojdeme na hamleta alebo co, a pritom divadlo moze byt aj vtipne, moderne..
hope, ja by som na neho sla najma s tym zdravotnym rizikom, aj ked asi jemu je to teraz fuk, ale trebars ak to mu povies/ neviem ci ste v takom stadiu ze s nim ratas aj ako s potencionalym genetickym materialom, tak aby ta obezita a hulenie nebol problem potom ... a tiez snad nechce aby si bola mlada vdova..
Wink
donutit ho...ked chlap nechce je tazke donutit asi k comukolvek... ale na plavarni / teda aspon u nas, trebars doobedu je malo ludi a nemam pocit ze sa tam nejak navzajom ocumejeme, tak ho vezmi kupit plavky a bude po vyhovorke Vzteklik
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Tue 30.10.2007 22:39    Post subject: Reply with quote

se budete smat, ale pritel byl doma nucen divat se na vem si me a pak prisel s tim , ze tam porad neco podnikaji, proc my chodime jen do hospody, ze by chtel treba na vylet Very Happy pritom kdybych mu to rekla driv ja tak by rekl, ze je to blbost
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 30.10.2007 22:40    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 30.10.2007 22:56    Post subject: Reply with quote

no když se nad tím zamyslím a vezmu to posle sebe, tak na mě nejvíc zapůsobil někdo vedle mě, kdo byl tím motorem. pak jsem se s ním začala jakoby vést, poněvadž jsem si uvědomila, žemůžu mít i na víc. ale kdyby miněkdo řekl ty jseš blbá, dělej to a to, proč o neděláš? tak bych se akorát víc zatvrdila a nedělala to. já k tomu, abych něco dělala, musím se obklopit inspirativními lidmi, i třeba těmi, kterým cokoliv závidím, je to promě motor. nebobýt vedle jakéhokoliv ambiciozního člověka..jde to tedapomalu, než si to člověk uvědomí, ale funguje to..u mě teda..
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Tue 30.10.2007 23:01    Post subject: Reply with quote

no tak běhat nemuže, s jeho váhou a naprosto netrénovanými klouby..

on je dost velkej problém v penězích, třeba squash, to by šel..jenže to se nám taky vytahne až na 300 na hodinu že jo..ale budiž, o tom jsme se bavili.. bowling pro mě neni sport, zato je to jeho oblíbenej sport, muže u toho stát, kouřit a chlastat pivo..

když mu řeknu, že ve 30ti chcípne na obezitu, tak mi na to řekne, aspon se tu nebudu v 50ti ploužit jako matka a všechny s tim obtěžovat..
Jako nechápu to, na jednu stranu se za sebe stydí, a na druhou s tom nic nedělá..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Tue 30.10.2007 23:05    Post subject: Reply with quote

TarTar ted to beru podle sebe, jsem tlusta a stve me to, ale dycky s tim zacnu neco delat teprve az kdyz si sama sobe pripadnu hnusna.........nejdriv si dlouho rikam, jeste to de, jeste to de, a az prijde to ze uz to fakt nejde, tak zacnu.........
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 30.10.2007 23:27    Post subject: Reply with quote

taky bych vymyslela něco, u čeho by se hýbat musel, ale jako sport by to nebylo a prostě aby ho v tu chvíli ho ani nenapadlo, že to je vlastně pohyb (fůůj), ale že to je zábava... teďka mě nic teda nenapadá, ale zkusím o tom přemýšlet... možná jezdit někam na výlety na hrad.. ono to je do kopce.. no, to je blbej nápad, ale zkusím popřemýšlet a něco vymyslet, co by jakože nebyl sport, ale musel se u toho hýbat. Nebo nějakej náročnější sex nebo tak něco Laughing ale vy to zas máte s tou mámou..

jinak si ale myslím, že dokud si "nenatluče", tak jeho přístup k jeho zdraví nezměníš... možná leda kdyby měl výsledky, tak by to začal třeba vidět jinak... ale s tím jídlem, to fakt nevím. A to je podle mě asi ještě důležitější než ten pohyb... bez jídla nezhubne nikdy..
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11963

PostPosted: Wed 31.10.2007 7:49    Post subject: Reply with quote

A co pesi vylety? Ona takova 15 km tura da netrenovanymu cloveku zabrat a pro jeho klouby by to bylo idealni.. A navnadit ho muzes treba tim, ze je na konci dobra hospudka..
V zime se muzete treba chodit koulovat a sankovat, kdyz bude snih..
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 31.10.2007 8:21    Post subject: Reply with quote

mo, s tim jídlem, je to těžký, dokud ho živí matka , teda dokud mu vaří, tak já nic nezmůžu..Přitom on dělal dřív dost sportů..hold se obětuju a na jaře začnem jezdit na kole, to by možná šlo, na spinink se mnou nepujde.. i když in tedn sport jednou týdně, co se vidíme, asi moc neudělá..

Mo, pro něj je fyzicky náročný každej sex..
Zase je fakt, že poslední dobou o tom začal přemejšlet.. asi mu řeknu na férovku co si myslim a uvidíme..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Willow
The mean one.


Joined: 26 Sep 2007
Posts: 6734

PostPosted: Wed 31.10.2007 10:00    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
In the tide of hate
Throw down the counterweight
Tear up that flag and say
You’re worthy of more


Last edited by Willow on Thu 24.12.2009 19:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 31.10.2007 12:15    Post subject: Reply with quote

má asi o 10kg víc než já, a o 10cm víc než já, takže v podstatě steně, když můžu já, tak může i on..
u něj je i ten problém, že má fakt blbou pracovní dobu a když má volno, musí zařídit věci pro rodinu, takže na další aktivity nemá náladu, v tom ho chápu, ale třeba hodina squashe by ho nezabila si myslim..Dobrá je, že už začal sám říkat, že musí něco dělat..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Wed 31.10.2007 12:27    Post subject: Reply with quote

me motivovalo to, ze muj pritel si na sve postave dost zaklada, ale rika, ze je to hlavne pro me. potom taky to, ze pohrda lidma, kteri se sebou nic nedelaji a jeste se chlubi tim, ze jsou tlusti a zakladaji ruzne kluby. Po nekolika rozhovorech na toto tema jsem se zacala stydet Embarassed a chodit do posilovny Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms