sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zamilovanost
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Wed 30.1.2008 19:22    Post subject: Reply with quote

tar- já to myslela dobře...
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 30.1.2008 21:44    Post subject: Reply with quote

já neříkám že ne Wink jenže to jsme zase u toho proč zase já se mám plazit a o něco žebrat.. Question Idea

jako je se po roce a půl "bojim" mu napsat sms, abych ho neotravovala, nebo na něj netlačila, nebo nenapsala něco blbě.. Evil or Very Mad
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Wed 30.1.2008 22:33    Post subject: Reply with quote

Proč by ses měla plazit?To určitě ne. Ale přece napsat smsku neznamená, že ho otravuješ?Nebo proč máš takovej pocit?A čim si myslíš že na něj tlačíš?To co jsi napsala"když se vidíme, tak mě obejme, dá mi pusu, řekne že mě rád vidí a zeptá se ty mě ne? " mi přijde jako že tě má rád určitě a spíš mě napadá jestli opravdu neřeší to samý co ty?Že si není taky jistý co ty k němu cítíš. Ale ty ho asi znáš nejlíp tak sama asi máš nějakej "pocit" jestli tě miluje nebo ne.Ale to jak jste si napsali že to vlastně je fajn ten váš vztah, tak mu na tobě určitě záleží(tak bych to chápala já)
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Wed 30.1.2008 22:49    Post subject: Reply with quote

no u nás velkej problém komunikaci hlavně..Pocit mám ten, že mě miluje, ale třeba jsem si to vsugerovala..
Prostě je to daný tim, že já se flákám..ani pořádnou práci nemám a tak..prostě on nikdy nenapíše chci tě když zrovna nemá uplně volno, nebo co kdybys u nás dneska přespala..ale zase se za mnou třeba staví odpoledne po práci, teda málokdy.. prostě mám pocit, že ho otravuju.. už tim, že si já zařizuju čas podle něj mi přijde potupný..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Thu 31.1.2008 16:29    Post subject: Reply with quote

tar- a není to fakt tím, že má teď toho prostě víc(jak jsi psala něco v rodině plus nová práce)?Ono to člověka může opravdu hodně vystresovat a pak třeba přemejšlí i nad jinýma věcma jako nad vaším vztahem...Ale proč máš pocit že ho otravuješ?Zdá se ti že tě nerad slyší, vidí?Psala si že i někdy za tebou přišel po práci to by přece JEN TAK nedělal!A mě nepřijde potupný, že si zařizuješ čas podle něj...proč je to potupný?Jen ho máš ráda já to v podstatě dělám taky(radši se přizpůsobim, mam víc volnýho času a kdybych to neudělala tak se vidíme tak 1x za měsíc).
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Thu 31.1.2008 18:29    Post subject: Reply with quote

seš hodná, že to se mnou rozebíráš..

já vážně nevim, prostě se před nim plazim, vnucuju se a pořád o něco žebrám a navíc mu nevěřim..a nevim proč..
nebo nevěřim..věřim mu, ale pořád ve mě vrtá takový to co když.. co když někoho má..když jde někam na akci, tak si říkám co když si to vymyslel..bud jsem paranoidní a tolik se bojim, že mi zase ublíží další chlap a nebo je to šestý smysl..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Thu 31.1.2008 20:03    Post subject: Reply with quote

Rozebírám, protože se v tom trošku vidim, ne jako doslova, ale taky mam někdy takový pochybnosti, že co když a tak, ale vlastně k tomu nemam důvod...tak s tim bojuju taky. I když ty jsi v horší situaci, ta jedna věta by mě úplně odkolejila. No já fakt nevim a proč si pořád myslíš že se plazíš, a o co jako žebráš?Tomu nerozumim. Není to fakt jenom ten tvůj pocit?No já myslim hlavně že byste si to měli ujasnit a "naučit" se mluvit otevřeně o svých pocitech(když jsi psala, že komunikace je váš největší problém).Každopádně mě zajímá jak se to vyvrbí(doufám, že dobře).
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Thu 31.1.2008 20:49    Post subject: Reply with quote

no komunikace je problám, protože jaksi neni kdy a kde mluvit.. už nějakou dobu řešíme, že bychom se měli víc bavit o vztahu a tak..vezmu ho do baru co mají naproti baráku a pokecám s nim, prostě mu všechno řeknu.. jenom mám pocit, že se dozvim něco co nechci slyšet..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Thu 31.1.2008 21:20    Post subject: Reply with quote

Řekni mu všechno!Pocity, obavy co bude dál prostě všechno.To je skvělej nápad!A neboj!Aspoň si to oba ujasníte. Držim palce at to dobře dopadne!Dáš pak vědět?
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Thu 31.1.2008 21:23    Post subject: Reply with quote

dám pak vědět.. ale.. i jeho otec mě varoval, že když se na něj začne tlačit tak uteče..
Asi si s nim budu muset zahulit, to se nám pak hezky povídá a řekne mi všechno.. Rolling Eyes Twisted Evil
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Thu 31.1.2008 21:31    Post subject: Reply with quote

Tak to hlavně s tim hulenim nepřežente Wink
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Thu 31.1.2008 21:41    Post subject: Reply with quote

asi bych si měla udělat seznam.. Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sat 2.2.2008 1:37    Post subject: Reply with quote

Zajímavá výzdoba Smile http://www.youtube.com/watch?v=OZadq2yENwY
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Sat 2.2.2008 18:41    Post subject: Reply with quote

Aquamarin wrote:
Tak to hlavně s tim hulenim nepřežente Wink


no takže jak to dopadlo..
no zhulený jsme byli hoodně, nicméně to nebylo ke škodě věci.
probrali jsme všechny věci co jsem chtěle, některý i navíc, třeba pul hodiny mluvil o svý ex..na což je muj názor už od začátku takovej, že prostě ex považuje za lásku svýho života a lepší žena neni..tim víc, že se rozešli z důvodu situace ve který jsme ted my..
V podstatě jsme stejnýho názoru na všechny věci, on chce být se mnou, oba musíme čekat až se situace zlepší (tzn pul roku než dodělám školu)..prostě to cítí jako já, to že se nevidíme přes týden i když by byla možnost u něj přespat, je kvůli rodičům, stačí, že je opruzujeme takhle.
To že mám pocit že se vnucuju a že ho otravuju je jen muj pocit, říklal.
I o tý nedůvěře jsme mluvili.. rozebírali jsme i jecho kamarádky z chatu a tak.. to že tyhle věci vidim jinak než většina holek je o mě známo..Vypadlo z něj, že v něm taky hlodá den co den.. i protože ví že na mě nemá čas..

No nic jsme nevyřesili ale vedli jsme velmi dlouhý a velmi otevřený rozhovor a nic co jsem nechtěla slyšet jsem neslyšela, teda slyšela, ale víte jak to myslim.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Sun 3.2.2008 22:29    Post subject: Reply with quote

Tar- tak to vlastně dopadlo dobře ne?Mně to tak připadá. Hlavní je, že jste si řekli že spolu být chcete a kvůli čemu ty "neshody" jsou(kvůli tomu že se nevidíte). A půl roku se to dá zvládnout a pak se to určitě zlepší!A vidíš, že jemu nepřipadá že by ses vnucovala nebo otravovala!Měla by sis víc věřit a ne si řikat"já ho určitě otravuju zase..a tak". A je fajn že jste si konečně povídali o svých pocitech a to co vás trápí, to mi přijde hodně důležitý!Tohle všechno je jen můj názor, vůbec tebe ani jeho neznám, takže nemůžu soudit, ale opravdu mě zajímalo jak to dopadne a jsem ráda že jsi napsala:)
A ještě s tou ex...no to by mě asi dost štvalo, no ale zase jestli to byla jeho první větší známost, tak je to pochopitelný...a třeba ti o ní spíš řikal že už něco podobnýho zažil s ní ale s ní jak je vidět to nepřekonali, ale s tebou to překonat chce, takže to asi nebyla láska jeho života Wink
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 7 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms