sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zamilovanost
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Mon 29.10.2007 14:34    Post subject: Zamilovanost Reply with quote

Zamilovali jste se do svého partnera hned? Nebo zamilovanost přicházela až postupem času, co jste se víc poznávali a pokud ano, tak po jaké době zhruba? Rozešli jste se někdy s někým, s kým vám bylo sice skvěle a měli jste ho moc rádi, ale nebyli jste "zamilovaní"?
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 29.10.2007 14:39    Post subject: Reply with quote

Jo, rozešla jsem se s ex, byl fajn, hrozně hodnej, skoro vůbec jsme se nehádali.. A já jsem prostě po čase zjistila, že i když mně ta zamilovanost přichází postupem a spíš až po pár měsících, nepřišla.. Ale mam ho pořád ráda jako člověka, je to fajn kámoš.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 29.10.2007 14:41    Post subject: Re: Zamilovanost Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Mon 2.2.2009 1:03; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Mon 29.10.2007 14:41    Post subject: Reply with quote

u nás zamilovanost přišla až později, u přítele bych řekla, že ohodně později než u mě..Měli jsme nejdřív sexualní vztah..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Mon 29.10.2007 14:47    Post subject: Reply with quote

TarTar - jak později (pro představu)?

Se mnou se teď z tohohle důvodu rozešel přítel, se kterým to byl naprosto dokonalý vztah, ale on nebyl zamilovaný... tak sonduju, jestli třeba nemůžu udělat něco, aby se to změnilo nebo jestli by byla šance, že by si to uvědomil později (utopie Rolling Eyes )
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 29.10.2007 14:47    Post subject: Reply with quote

Ja to mám podobne ako Bublinka. Sú momenty, kedy sa aj po troch rokoch cítim strašne zamilovaná do priateľa.. nie je to tak stále, je to len v určitých momentoch, ale o to je to krajšie Smile.

Paradoxné je, že do priateľa som sa zaľúbila až trochu neskôr... Tuším po 2-3 mesiacoch, odkedy sme sa spoznali. Brala som ho najprv ako kamaráta a dokonca som mu najskôr dala košom, keď mi navrhol, že by sme mohli spolu chodiť Embarassed . Ale potom sa to nejako zvrtlo a ja som sa zaľúbila...

A tiež sa mi už párkrát stalo, že som dala kopačky svojim ex, pretože ma jednak prešla tá prvotná, krásna zamilovanosť a na druhej strane som si uvedomila, že si s nimi neviem predstaviť svoj život... Takže to nebolo len kvôli vyprchanej zamilovanosti, boli tam vždy aj iné dôvody...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Mon 29.10.2007 14:50    Post subject: Re: Zamilovanost Reply with quote

Tangerine wrote:
Rozešli jste se někdy s někým, s kým vám bylo sice skvěle a měli jste ho moc rádi, ale nebyli jste "zamilovaní"?
to je neco jinyho nez zamilovanost? asi to moc nechapu, ale pro me to jsou tyhle veci + sex. pritazlivost.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Mon 29.10.2007 14:55    Post subject: Reply with quote

Mery - já osobně v tom moc rozdíl nevidím, pokud si s tím člověkem dokážu představit i budoucnost (no a ta přitažlivost)... ale, vím, že lidi kolem mě to často odlišně vnímají, tak proto se ptám.

ed: Možná takový to naprostý nadšení tím člověkem, kdy na něj pořád myslíš, děláš všechno proto, abys mu udělala radost...?
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Mon 29.10.2007 14:58    Post subject: Reply with quote

nevim, no. mozna to bude tim, ze se mi ta "zamilovanost" vyhyba? nejsem totiz typ cloveka, co nemuze delat nic jinyho nez myslet na toho druhyho, nemuze jist, spat a kdyby to po nem chtel tak skoci z okna (nadnesene).

ed: tak asi myslime v podstate to samy Mr. Green
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 29.10.2007 15:12    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 11:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 29.10.2007 15:27    Post subject: Reply with quote

Tangerine, a nějaký další důvod kromě toho, že není zamilovaný, neuvedl? Nejde jenom o chvilkový zkrat? Pokud vám spolu bylo dobře, proč by odcházel? Není v tom jiná ženská?
Teď jsi mě teda vyděsila, aby se mi nestalo něco podobného, sakra Confused Embarassed
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Mon 29.10.2007 15:30    Post subject: Reply with quote

Tange, to je mi lito:(
jinak ja to nejak neprozivam..proste, kdyz mi je s tim clovekem dobre, pritahuje me a dokazu si s nim predstavit stravit delsi cas, tak jsem proste zamilovana:)
me prijde, ze to vsichni moc resi, ja proste takova nejsem...
ale s pritelem tohle taky resime, tak vim, o cem mluvis Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 29.10.2007 15:34    Post subject: Reply with quote

Tange a jak dlouho jste byli spolu?
Ja to mam tak, ze se musim zamilovat hned...jakmile neprobiha hormonalni smrst a nedela se mi spatne od zaludku, kdykoli sveho vyvoleneho vidim, tak vim, ze uz to asi neprijde.
Nebo nejsem tak trpeliva, abych na to cekala (a uvedomuju si, ze takhle mi asi proklouzla spousta skvelych chlapu)...
Rozesla sem se s jednim clovekem, s kterym mi bylo hezky, spis ale proto, ze sem v tom nevidela budoucnost

Je mi lito, ze tohle prozivas, ale ono to preboli
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 29.10.2007 15:52    Post subject: Reply with quote

Já myslím, že by si to Tangerinin ex mohl ještě rozmyslet... Mně tohle taky bývalý taky udělal - dal mi po třech měsících kopačky, protože ten vztah nebyl takový, jak si představoval, nebyl tak zamilovaný jak chtěl. A pak jsme se k sobě vrátili a bylo to jedno z nejhezčích období našeho vztahu. Čímž nechci Tangerin dělat marné naděje, jenom si říkám, že by měla možná trochu zapátrat, "proč" není zamilovaný.


Jinak s tím zamilováním... Nejdřív mám fázi takového toho fyzického okouzlení, a teprve když se začneme víc stýkat a dotyčný mě okouzlí i jinak (vždycky se nechám ukecat Laughing ) a zjistím, že máme podobné cíle a představy o životě, tak se zamiluju. Je to hodně pragmatický přístup a nestává se mi to moc často Laughing
Tentokrát to ale šlo hodně rychle, že s ním chci být, jsem si uvědomila už po měsíci. S bývalým to trvalo měsíce tři a s tím před ním ještě o něco dýl.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 29.10.2007 16:40    Post subject: Reply with quote

trvalo to cca pol roka, kym som sa zamilovala. predtym to bola taka naklonnost, bolo nam spolu dobre Smile a nikdy to nebolo nejake vasnive poblaznenie alebo neviem co... Laughing
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 1 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms