sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Když se ze vztahu vytratí sex..
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Cassie
serendipity


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5388

PostPosted: Wed 23.1.2008 21:20    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Cassie on Sun 23.1.2011 12:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Thu 24.1.2008 16:23    Post subject: Reply with quote

no podla mna to nema zmysel. aj keby to bol najuzasnejsi otec tvojich deti, v manzelstve by si sa casom zacala najskor nudit a podvadzat ho (lebo by ti chybal sex, bozkavanie, neznosti...) a mala by si vycitky, pretoze je to uzasny chlap a ty mu ublizujes.. podla mna nejde nezlucovat sexualnu pritazlivost a psychiku toho druheho cloveka a to ako spolu vychadzate, ak s nim chces mat partnersky vztah.
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Thu 24.1.2008 16:39    Post subject: Reply with quote

marioneta wrote:
ty jo, nekde jsem se nasla... ale co byste rekly tomuhle: byli jsme spolu necely 4 roky. kdyz jsme se rozesli, tak jsme se uz rok nelibali a za tu dobu jsme spolu spali asi petkrat. ne ze by byl spatnej v posteli, ale nejak se mi "zhnusilo" se ho jen dotykat... i kdyz vim, ze lepsiho chlapa nenajdu, byl by to naprosto uzasnej otec mych deti a tak... Smile proste mam ted rozpor mezi psychikou a fyzickou strankou veci. s jinyma klukama se mi libi se libat, spat s nima - takze frigidni nejsem Smile co myslite? porad se schazime, chodime na koncerty, oba uz mame jiny partnery (ale nic vaznyho) - vim ze by me porad chtel, dava mi to najevo, ale ve me je nejakej blok.. hm?


podle mě jak mile příde z jedný strany odpor k sexu, tak už se to nedá zvrátit..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Thu 24.1.2008 18:25    Post subject: Reply with quote

marioneta Arrow Pro mě je ve vztahu vzájemná přitažlivost jedna z nejdůležitějších podmínek. Když píšeš, že se ti hnusilo se ho dotýkat, chtěla bys být s takovým člověkem celý život? Jedna známá taky říká, že jí přítel už nevzrušuje, sex jí nebaví, ani jí nepřitahuje, ale je s ním, protože je zodpovědnej, bude skvělej otec, moc jí pomáhá...blablabla...Tohle nechápu. U všech tahle přitažlivost nevyprchá a to těšení se ze sexu je tam pořád a takový vztah podle mě má smysl udržovat. Proč ztrácet čas s někým, koho se dotýkám s odporem, když můžu být s někým, který mi přivodí motýlky v břiše kdykoliv se mě jen dotkne? Embarassed
Vidím to kolem sebe- na jednu stranu "uměle" nastavovaný vztahy, kde je vidět, že ti dva jsou spíš kamarádi a jsou spolu jen tak ze zvyku a pak vztahy, kde jsou ti dva jako dva opačný póly magnetu...Ti druzí podle mě bývají mnohem šťastnější, alespoň co vidím kolem sebe.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30718

PostPosted: Thu 24.1.2008 18:41    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Tue 22.4.2008 11:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Thu 24.1.2008 18:46    Post subject: Reply with quote

Sex sice není všechno, ale pořád je to docela důležitá složka ve vztahu. Otec dětí může být sice úžasnej, ale partnerský vztah se vším všudy, podle mě mezi vámi existovat nebude nikdy. A v závěru...stejně to nakonec odnesou ty děti... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30718

PostPosted: Thu 24.1.2008 18:48    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Thu 24.1.2008 18:51    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Thu 14.2.2008 19:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Thu 24.1.2008 18:52    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
lucyynka wrote:
A v závěru...stejně to nakonec odnesou ty děti... Confused
Jak?


Tak pokud by spolu zůstali i přes ten "problém", harmonickej vztah to podle mě nebude. Možná to vidím černě, ale přijdou hádky, nevěra, rozvod...
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 24.1.2008 19:58    Post subject: Reply with quote

Já nevim,podle mě nejde mít harmonickej vztah,když to "neni ono"...nebo aspoň já bych to tak nechtěla.Možná že to beru moc podle sebe,ale takovej vztah by snad nechtěl nikdo,ne?? Takový strašně z rozumu a tim člověk o hodně přichází...navíc děti jsou vnímavý.V tomhle souhlasim s lucy
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Fri 1.2.2008 21:11    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
Lucie, to mu neřekneš, že na něj máš chuť? že by ses chtěla milovat?


nejde mi do hlavy, jak se někdo může stydět říct si o něco, co dělá skoro denně...


Někdy řeknu, ale ono je to jiný, když si o to člověk řekne a když to přijde samo
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 2.2.2008 9:09    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
lucyynka wrote:
A v závěru...stejně to nakonec odnesou ty děti... Confused
Jak?

Jako určitě je to lepší než když děti žijí v prostředí plném hádek a bití, ale asi taky není moc ideální, když vidí, že otec s matkou na sebe nesáhnou, co je rok dlouhý. Přece jenom si představu o tom, jak by to mělo fungovat ve vztahu, odnášejí hlavně podle toho, co vídali doma.

A pak si taky myslím, že vztah, kdy spolu dva dlouhodobě nespí, není dlouhodobě udržitelný. Dřív nebo pozdějc přijde někdo, s kým jeden z toho páru spát chtít bude, a buď vznikne paralelní vztah, nebo přijde na řadu rozchod/rozvod. A na tom zase budou nejvíc škodné děti Confused
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Fri 7.3.2008 18:00    Post subject: Reply with quote

Nightwish wrote:
marioneta Arrow Pro mě je ve vztahu vzájemná přitažlivost jedna z nejdůležitějších podmínek. Když píšeš, že se ti hnusilo se ho dotýkat, chtěla bys být s takovým člověkem celý život? Jedna známá taky říká, že jí přítel už nevzrušuje, sex jí nebaví, ani jí nepřitahuje, ale je s ním, protože je zodpovědnej, bude skvělej otec, moc jí pomáhá...blablabla...Tohle nechápu. U všech tahle přitažlivost nevyprchá a to těšení se ze sexu je tam pořád a takový vztah podle mě má smysl udržovat. Proč ztrácet čas s někým, koho se dotýkám s odporem, když můžu být s někým, který mi přivodí motýlky v břiše kdykoliv se mě jen dotkne? Embarassed
Vidím to kolem sebe- na jednu stranu "uměle" nastavovaný vztahy, kde je vidět, že ti dva jsou spíš kamarádi a jsou spolu jen tak ze zvyku a pak vztahy, kde jsou ti dva jako dva opačný póly magnetu...Ti druzí podle mě bývají mnohem šťastnější, alespoň co vidím kolem sebe.

Jo, tohle teď mám taky Embarassed Sad Už mi to chudák včera trochu vyčetl, že prý si nikdy nezačnu sama, nejsem vášnivá a nemiluju se s ním procítěně Sad Přitom nejsem žádná frigida, ale jde o to, že já s ním nemám chuť na sex...ne, že by byl v posteli špatný...ale mě to neláká...radši se tulím nebo objímám a to mi bohatě stačí. Ale nechci ho opouštět kvůli tomu, vášeň přece není všechno. Do života by byl skvělý partner, mám ho ráda, je mi s ním fajn, nemám si na co stěžovat. Jo, je tu člověk, který mě přitahuje a se kterým byl sex úžasný a kterého jsem OPRAVDU milovala...bohužel s ním už chodit nemůžu ptž by to nemělo cenu. Klasický případ rozum vs.cit. Ale rozhodla jsem se, že se budu řídit rozumem, nejsem tak mladá abych si jen užívala a tak...Potřebuju jistoty.
Back to top
 
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 7.3.2008 18:06    Post subject: Reply with quote

tak vášeň se dřív nebo později vytratí z každýho vztahu, horší je takovýto vyložený zhusení partnerem, kdy se ti při představě sexu dělají osypky. Ono se to tak nějak stává pokud je v mysli někdo jinej..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Fri 7.3.2008 20:28    Post subject: Reply with quote

To záleží. S tím bývalým jsme měli vášnivý a parádní sex celej ten rok a půl, co jsme spolu chodili (no dobře, není to něják dlouho Laughing ). Do teďka když ho vidím tak cejtím ty slavný motýlky v břiše. Ale do života by byl nepoužitelnej a jsme moc jiní Sad Současný přítel je zas fajn, můžu se na něj spolehnout, celkem nám to klape...až na ten sex. Ach jo, proč nejdou skloubit do jednoho Sad
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Next
Page 4 of 21

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms