sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Když se ze vztahu vytratí sex..
Goto page 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Sun 21.10.2007 14:11    Post subject: Když se ze vztahu vytratí sex.. Reply with quote

Mám pocit, že náš vztah s přítelem se změnil z mileneckého na přátelský. Už spolu skoro nespíme, nebo spíš v intenzitě, jak po 20ti letech manželství a ne po 3 letech chození Rolling Eyes Naposledy ta "pauza" trvala měsíc, byla jsem nemocná, pak chodil víc do práce a pak to zase nešlo. Konečně jsme se k tomu dostali, no a od tý doby zase týden pauza, a to jsme spolu byli sami u něj doma asi třikrát, a pokaždý hodně dlouho, minimálně několik hodin. Jenže většinou to skončí tak, že si lehnem do postele k televizi, vezmeme si nějaký jídlo, tulíme se, ale nic víc. Většinou jsem to já, kdo se začně na tohle téma bavit, on pořád říká, že to bude lepší a tak. Mně už začíná dost docházet trpělivost, nevím čím to je, jestli už ho nepřitahuju, má na to někoho jinýho nebo jestli ho baví víc fotbal, než sex Rolling Eyes I když je fakt pěknej kluk, tak už mě taky přestává přitahovat a prostě mi připadá, že se mi dost okoukal. Už jsem si na to asi zvykla a pomalu mi přestává sex chybět Embarassed Co s tím?Kolikrát jsem kvůli tomu hodně naštvaná, a závidím kamarádkám, který i když s tím svým chodí dýl a bydlí spolu, tak jsou na tom líp než já. Připadám si jak stará frigidní ženská, a ne jak mladá holka Rolling Eyes
Back to top
 
Guest






PostPosted: Sun 21.10.2007 14:12    Post subject: Reply with quote

A hlavně jsem to většinou já, kdo se o tom, že mu to chybí, baví. Nevzpomínám si, že by to řekl sám od sebe někdy Rolling Eyes
Back to top
 
Saris
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333

PostPosted: Sun 21.10.2007 14:50    Post subject: Reply with quote

Tak nějak to vypadá u nás, i když to máme naopak - mu to strašně chybí, mě ani ne. Nevím, jestli to je tříletá krize, či co, ptž jsme taky spolu tři roky, ale poslední dobou je to jediné téma našich sporů Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sun 21.10.2007 14:55    Post subject: Reply with quote

Saris Arrow mně vadí, že někam jdeme a on čumí na holky (zajímalo by mě na co myslí), ale spollu my dva skoro nespíme. Vlastně mě to uráží. Asi nejjednodušší řešení by pro mě bylo najít si milence, s přítelem mi je jinak dobře a miluju ho. Ale už jsem znechucená z toho, jak se musím neustále dožadovat, a on nic Rolling Eyes jemu ke štěstí stačí dobrý jídlo a fotbal v televizi Rolling Eyes Nebo je za tím někdo jinej, ale to si nemyslím (chodí hodně do práce, a když má volno jsme většinou spolu).
Back to top
 
Saris
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333

PostPosted: Sun 21.10.2007 14:58    Post subject: Reply with quote

No tak špatně na tom snad ještě nejsem, se teď děsím, co si o mě on myslí Embarassed Třeba by pomohlo narušit nějak ten stereotyp, dělat jiné věci a v jiný čas, aspoň já si myslim, že u nás by to stoprocentně fungovalo, ale sme líní a neschopní cokoliv měnit Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sun 21.10.2007 14:59    Post subject: Reply with quote

A na ulitmáta typu" budem spolu z povinnosti spát v pondělí a v pátek" si připadám moc mladá Rolling Eyes Nebo jestli je on frigidní, nevím. On prostě o víkendu radši leží u televize, jsme spolu přes noc třeba jednou dvakrát týdně, a místo aby šel spát se mnou, s očima upřenýma na televizi mi sdělí, že půjde spát až to dokouká (a že on si vždycky něco najde). Maximálně se "zmůže" na nějaký hlazení, ale nevím co si od toho slibuje, že mi tím něco nahradí...já už se snažit přestala, mohla bych udělat cokoliv, jím nehne nic, akorát mi oznámí, že nevidí nebo že "za chvíli" Rolling Eyes
Back to top
 
jj
Guest





PostPosted: Sun 21.10.2007 15:25    Post subject: Reply with quote

to samé mame my, bhzel to dopadlo milencem Mad
Back to top
 
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 21.10.2007 15:37    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 17:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Saris
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333

PostPosted: Sun 21.10.2007 16:13    Post subject: Reply with quote

Tak když sme byli my spolu sami dva týdny, tak on na to taky neměl nějak moc chuť, tak sme byli oba dva spokojení Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 21.10.2007 16:31    Post subject: Reply with quote

Mně se zdá,že na sex nemam chuť nikdy,když je nějaká ideální příležitost...přijde mi to jakoby plánovaný a tim se ta chuť vytratí.Třeba když sem si říkávala:,,Dneska spolu budem u nás sami,dáme si skvělou véču,pak bude romantika atd atd atd..." -málokdy to tak dopadlo.
Back to top
View user's profile Send private message  
Saris
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333

PostPosted: Sun 21.10.2007 16:32    Post subject: Reply with quote

Sluníčko:-) wrote:
Mně se zdá,že na sex nemam chuť nikdy,když je nějaká ideální příležitost...přijde mi to jakoby plánovaný a tim se ta chuť vytratí.

PŘESNĚ! Jenže řekni mi, kdy to není plánovaný, když jste spolu vždycky jenom určitý dny v týdnu Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Ďáblík
kytky 1, meta: 225
kytky 1, meta: 225


Joined: 04 Jun 2007
Posts: 223
Location: Všude, kde je fajn ;-)

PostPosted: Sun 21.10.2007 22:43    Post subject: Reply with quote

A je vážně v práci? Shocked Jinak jak už tu bylo řečeno,tak bych zkusila něco,co by ho rozhýbalo.Až budeš doma sama,tak ho pozvi a nech pootevřený dveře a tam třeba lísteček ať jde do obýváků a udělá si pohodlíčko.Tam mezitím bude trošku přítmý,lichotivé světlo a ve vzduchu bude cítit jiná atmosféra-určitě si toho všimne.Ty měj připravený CD v přehrávači a přijď za nim v sex prádýlku a třeba se škraboškou přes oči (ale abys viděla) no a udělej mu pěknej striptýzek,ale nech si na sobě třeba punšochy a botky na podpatku a tu škrabošku-bude to pro něj tajemnější.A to by v tom byl čert,aby ho to nerozpálilo.Ale ani pak ho nenech,ať se vydrážní víc a nenech na sebe sahat,ael svleč ho a až pak ho nech ať se zapojí..třeba to pomůže...
_________________
"Kdybysme měli čekat na dokonalého muže, tak prožijeme celý život v čekárně"
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 22.10.2007 7:49    Post subject: Reply with quote

Ďáblík:tyjo, tohle je návod fakt pro profíky Embarassed Embarassed
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 22.10.2007 11:17    Post subject: Reply with quote

...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.


Last edited by little_B on Mon 29.10.2007 14:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Tue 23.10.2007 19:24    Post subject: Reply with quote

Laughing hehe, nejlíp ti tu poradím asi já jelikož sem řešila téměř to samé, ale nebyla to chvilková záležitost, ale trvala asi tři roky skoro a stále se to zhoršovalo. Sexu postupně ubývalo, až nebyl 4měsíce...
Poradila bych rozejdi se s ním a tak nejlíp poznáš, zda tě k němu něco táhne, my se rozešli a náš vztah je stejný jako předtím. Ale vy nejste my, těžko říct. U nás to bylo tak, že on nechtěl, a já to začala brát - nechtěla sem ho nutit a otravovat a pak se nechtělo ani už mě. A přitom jo, je to pěknej kluk, ale nemohla bych s ním něco mít. Když sme se rozcházeli tak řikal, že celou tu dobu prostě jen neměl náladu a že to jde naprosto v pohodě spravit Cvoknik no prostě řeči
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Next
Page 1 of 21

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms