sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ten pravy pre zivot
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 21.10.2007 12:52    Post subject: Reply with quote

U nás je to tak, že já jsem ta špatná, protivná a přítel ten hodný a u přítele doma zase naopak, tam je on ten špatný, který si mě nezaslouží a já ta hodná Mr. Green.
Back to top
View user's profile Send private message  
Satire
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 1092

PostPosted: Sun 21.10.2007 17:18    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
U nás je to tak, že já jsem ta špatná, protivná a přítel ten hodný a u přítele doma zase naopak, tam je on ten špatný, který si mě nezaslouží a já ta hodná Mr. Green.


Dellores: no tak to máme dost podobné Laughing
naši nechápou, jak je možné, že tak klidný a rozumný kluk může žít s takovým frackem jako jsem já
a jeho máma nechápe, jaktože tak kultivovaná slečna může žít s tak "burgánským" chlapem jako je její syn Smile

na to máme jedinou odpověď: rozumíme si Mr. Green
_________________
DŮM VE TMĚ, V DOMĚ TMA, DŮM NA SAMOTĚ
a ve tmě já, a ve mně tma; sám v domě
na klíně chovám týden mrtvé kotě
- zemřelo steskem, asi dva dny po mně
J. H. Krchovský
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 21.10.2007 17:44    Post subject: Reply with quote

Moje mama nikdy nebyla spokojena s partnerama,ktery jsem mela..a hlavne vzdycky to videla tak,ze ja jsem dokonala a oni delaji chyby... Rolling Eyes Laughing

josie,vazne nad tim nepremyslej,jak rikala honey,pak zbytecne mrzi zklamani..Kolikrat mi plany nevysly a ty slzy..no jo no..je sice krasne,ze jsi ted stastna,ale nepremyslej nad budoucnosti,reste si problemy,ktere nastanou,ale zbytecne se tim nezatezuj..Zitra muze byt totiz vsechno uplne jinak,nez si dneska myslis. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Tue 13.11.2007 18:41    Post subject: Reply with quote

Josie-a tvoje mamka ho viděla opilého někdy?Nebo proč má takovou představu?Jestli ho fakt viděla, tak bych se jí asi nedivila, většina matek je takových...
A s tou budoucností, já si myslim, že by ses tím neměla trápit a jestli chceš s ním plánovat budoucnost,tak ji plánuj, proč ne?Buď to vyjde anebo ne. Třeba za čas zjistíš, že tvoje mamka měla(neměla!) vlastně pravdu. Ty s ním chodíš, ty musíš vědět jaký je.Tak si za tím stůj Smile
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 13.11.2007 19:50    Post subject: Reply with quote

To mate fajn baby. Matka mojho priatela ma nenavidi, zevraj ma na omnoho lepsiu a tak.. nechcem to tu rozpisovat. A zas moj otec vravi ze si nikdy nenajdem normalneho chlapa a ze nechape ako on moze byt so mnou.

Ja neviem, asi som fakt vadna.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Tue 13.11.2007 22:53    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
To mate fajn baby. Matka mojho priatela ma nenavidi, zevraj ma na omnoho lepsiu a tak.. nechcem to tu rozpisovat. A zas moj otec vravi ze si nikdy nenajdem normalneho chlapa a ze nechape ako on moze byt so mnou.

Ja neviem, asi som fakt vadna.


Sun, hlavne tomu neuver! Presne viem ako sa citis, ake je to zufale a vycerpavajuce. Sad Ale to najpodstatnejsie je aj tak to, ze sa lubite a ste na to dvaja. Love
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Tue 13.11.2007 23:33    Post subject: Reply with quote

aqua- praveze ho nevidela, ale ja som taka sprosta, ze ja jej skoro vsetko hovorim, takze aj co napr niekedy vystrajal ked bol opity...
napr tento vikend som s nim bola na chate a dost mal vypite, unho sa to prejavuje ze strasne falosne spieva Laughing najhorsie je vsak na jeho opilosti, ze si skoro nic nepamata, tak ani nema vyznam sa s nim rozpravat a hned rychlo zaspi a je jedno kde a kedy...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Wed 14.11.2007 10:12    Post subject: Reply with quote

Já měla vždycky asi opačnej problem. Já nikdy žádnýho kluka s kterým jsem chodila neviděla nějákej vztah, do budoucnosti, nebo do života.
Nedokážu si představit, že bych ve dvaceti našla někoho s kým bych strávila celej život. Vím, že ostatní to asi dokážou, ale já mám pocit, že je to ještě moc brzo, proto s kymkoliv začnu chodit, tak si u něj řikám, že s ním stejně za rok už nebudu Embarassed , co kdybych našla někoho lepšího Laughing
Ale zas z jiný stránky, si řikám, co když budu ve 30ceti sama a chňapnu po nějákým totalním defu, s kým si nebudu mít co říct a budu s ním jen, proto, že mi třeba začnou tikat ty pofiderní biologický hodiny Laughing
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9773

PostPosted: Wed 14.11.2007 15:32    Post subject: Reply with quote

Tak ty kluky měň teprve až doopravdy najdeš někoho lepšího, ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Wed 14.11.2007 16:37    Post subject: Reply with quote

Josie- a řikáš mamce taky ty "hezké" věci?Jako že ti třeba koupil kytku, pomohl ti s něčím...a tak?Kdybys řikala mamce jen ty "horší" věci, tak to bych se ani nedivila, že má takovejhle názor.
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Wed 14.11.2007 17:21    Post subject: Reply with quote

hovorim jej aj to...ale tak podla mna, ked by som sa nahodou rozhodla pre nejaky vaznejsi krok, tak to je vazne daleko, moze sa toho vela zmenit
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Thu 15.11.2007 17:56    Post subject: Reply with quote

moje mamka moje předchozí partnery nekomentovala, myslim, že věděla, že s nima nezůstanu. Ale ohledně toho současného už mi řekla, co si myslí. Ne, že by přítele neměla ráda, myslim, že ho má docela ráda, ale myslí si, že jestli si ho vezmu, budu nešťastná. Přítel má boty z toulavýho telete a je takovej večírkovej typ, kdežto já jsem taková domacíSmile mamča si myslí, že se přes tohle nikdy nepřenesu a že se bud trápit. Otázka je, co by viděla na jiných partnerech, každý máme chyby..
ad ten průzku, kde partnera vybírala matka, kamarádka atd. - kdo hodnotil, co bylo správně?
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Thu 15.11.2007 18:12    Post subject: Reply with quote

no u nás je muj přítel ten tlustej feťák co kouří a nesportuje..a jeho rodiče mě taky nemají zrovna v lásce..hold se s tim musej nějak vyrovnat..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Nevelkej ale krásnej
Guest





PostPosted: Fri 16.11.2007 19:31    Post subject: Reply with quote

Maminka má špatnou zkušenost a neuvěří už žádnému chlapovi, tudíž ani tomu tvému, ať už to bude kdokoli. Nedivím se jí...

Můžeš si nechat poradit od kohokoli, ale rozhodnutí musí být tvoje, jinak ho budeš litovat.

Kdo přemýšlí o budoucnosti, má možnost do ní nahlédnout a přemýšlet nad tím, co sám dělá a udělá pro to, aby byla růžová.
Back to top
 
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Fri 16.11.2007 21:17    Post subject: Reply with quote

dnes mi povedal, ze som jeho velka laska a chce so mnou stravit zivot.... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms