sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Hafani + psi historky :)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 802, 803, 804  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Sun 7.1.2007 16:16    Post subject: Reply with quote

cloudy--jo? tak tohle slysim poprvy..no,tady by byl ale docela problem odnest ho do tmave mistnosti..vzhledem k tomu jak je velkej,a nikdy nevime,kde a kdy se mu to muze prihodit.. Confused


jinak Little--ja delam presne to co ty..sou to fakt hrozny chvile,jak rikas.. Crying or Very sad
jinak leky na to nebere, veterinar rikal,ze pokud by to mel casteji,tak by je brat musel..ale kdyz on to ma jen takhle 2x do roka..no jediny co bere je ted kazdy rano pulku Movalisu-a to proti te bolesti zad.. Confused A ten vas bere neco?to by myslim uz mel..
Back to top
View user's profile Send private message  
LittleMonster
anything else..?


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3305

PostPosted: Sun 7.1.2007 16:39    Post subject: Reply with quote

cloudy- já teda nevím, ale přijde mi, že když ho uklidňuju, tak to trvá mnohem míň než když ho nechám při tom samotnýho... Sad

Faiby- Denny na to léky bere. I když epilepsii ty léky uplně nevyléčí, tak prý má potom pes ty záchvaty míň... no nevím.. Sad Ten Movalis mu přidáváte do jídla nebo to spolkne sám? My mu to dáváme do jídla. Sám by to nespolkl a vyplivl...
_________________
Já milenec
něžně brutálních krás
a můžeš se dívat a vstupné si nech
jen když mé tělo orosí dech...


I got soul but I´m not a soldier...
The Killers
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Sun 7.1.2007 16:49    Post subject: Reply with quote

to je zakladna prva pomoc pri epileptickom zachvate tusim aj u cloveka... to vam vet nepovedal??klud, tma , ticho, co najmenej stimulov z vonkajsieho prostredia.. u psa tazko zistit akeho povodu ta epilespia je, preto treba odstranit vsetky mozno iritujuce prvky...
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Sun 7.1.2007 16:59    Post subject: Reply with quote

love -- Denny,to je pekny jmeno Smile i kdyz sme mu to davali do jidla,vzdycky to nasel a vyplivl..tak nam bylo doporuceno dat mu to do male kulicky tavenyho syra, a to slupne raz dva(:

cloudy -- ja bych na to rekla to stejny co Love..taky se mi zda, ze kdyz ho u toho hladim, a nenacham ho pri tom samotnyho, ze mu to netrva tak dlouho..myslim, ze sem se o tom uz nekolikrat i zminovala veterinari, ze to tak delam a nemel nic proti tomu..
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Sun 7.1.2007 17:23    Post subject: Reply with quote

Faiby:stojim si za tym co som napisala, uz som sa s tym parkrat stretla, literatura taktiez neuvadza inu terapiu... klud, ticho, tma, teplo, plus to co som neuviedla ja, zabranit zraneniu,cize najlepsie ho dat do miestnosti, kde si nemoze ublizit, spadnut atd..medikamentozne tlmenie sa mi nechce pisat
mozno mas stastie na to,ze epilepsiu u tvojho psa nevyvolavaju vonkajsie inzulty ale vnutorne,cize hladkanie ho nedrazdi..hoci tazko hovorit o stasti, vonkajsim sa da predchadzat a vyhnut Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Sun 7.1.2007 19:23    Post subject: Reply with quote

cloudy--jasne, ja to beru..nechci, aby to vypadalo, ze tvy tvrzeni nejak zpochybnuju! dobre,ze to diky tobe uz budu vedet..(pro priste.. Sad )
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Sun 7.1.2007 19:26    Post subject: Reply with quote

Faiby:ne,cosi, neberiem to tak:)) schvalne so msi to pozrela, ci si to este dobre pamatam;) ak mu to pomaha, niet co rieist, ale su psi,ktorym to zhorsi stav..to je to, ze nikdy nevies u daneho individua, co sa mu deje:/
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sun 7.1.2007 22:54    Post subject: Reply with quote

Tak já mám taky psa. Jmenuje se Šmudla a je mu 17 let,zatím je plný života a elánu Smile má sice nádor na zadní nožce,ale podle veta je nezhoubný a na operaci už je starý,v ničem mu nebrání a tak tomu zatím necháváme volný průběh. Mám jednu dost nekvalitní fotku ale což...jako fotek mám spoustu ale normálních...zítra se polepším a udělám nějaké normální kvalitní fotky a hodím je sem...

opravdu hodně nekvalitní a pokud se pozorně podíváte uvidíte v jeho očích šedý zákal...už nám slepne,ale nás pořád pozná,sice mu to chvíli trvá,ale pozná Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Mon 8.1.2007 10:20    Post subject: Reply with quote

17 rokov je teda uctihodny vek Praise
ja mam 12 rocnu kokricu, hluchu, poloslepu,ale zije a tvari sa stastne Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Mon 8.1.2007 13:28    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Tue 9.1.2007 13:58    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Tue 9.1.2007 16:19    Post subject: Reply with quote

cloudy wrote:
17 rokov je teda uctihodny vek Praise
ja mam 12 rocnu kokricu, hluchu, poloslepu,ale zije a tvari sa stastne Cool


Hlavně že jsou šťastní a plní života
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Thu 11.1.2007 18:25    Post subject: Reply with quote

No muj pes (bernsky salasnicky) bude mit za chvilku 3roky (uz?? Laughing Shocked ).... tedka ho celkem zanedbavam, ale dnes sem byla na kratke prochazce a pak sem ho pustila pred barakem.....milacek samozrejme zdrhl (to dela furt)....ja uz sem vedela kam ma namireno, takze letim do baraku a volam kamosce ze se u nich asi objevi pes Laughing Laughing pak sem bezela za nim a nakonec u te kamosky nebyl, ale u jejich sousedu.....ale strasne mile me prekvapil tim, ze kdyz sem ho zavolala, tak hned napoprve prisel....to se mi stava malokdy Laughing Laughing

tady sou nake fotky:
http://i42.photobucket.com/albums/e314/Terka23K/Denos.jpg
http://i42.photobucket.com/albums/e314/Terka23K/I%20and%20my%20sweet%20darling/P4150444.jpg
http://i42.photobucket.com/albums/e314/Terka23K/I%20and%20my%20sweet%20darling/P8220078.jpg
http://i42.photobucket.com/albums/e314/Terka23K/I%20and%20my%20sweet%20darling/P6220676.jpg
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Sat 13.1.2007 18:30    Post subject: Reply with quote

No tak naše Kikinka má nejspíš rakovinu, aspon to usoudil veterinář když u nás byl za králíkama. Hm, jde to s ní dolu, je čím dál tím víc neaktivní a kňučí víc často, smutně kouká víc než předtím no nevim Confused Má tam dole na břichu hodně velikou bouli.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sun 14.1.2007 7:00    Post subject: Reply with quote

Suga-to je mi moc líto Sad a uvažujete otom že jí necháte uspat? Trápí se hodně?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 802, 803, 804  Next
Page 3 of 804

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms