sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Prehnana cistotnost
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sun 14.10.2007 11:07    Post subject: Reply with quote

Asi záleží na člověku. Já se potím a smrdím. Laughing To samé s oblečením - když v něčem strávím celý den, tak to prostě večer špinavé je, smrdí a musí se vyprat. A to se opravdu myju Laughing Nevím, jak to děláte vy, ale moje věci prostě čistě nevydrží.
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 14.10.2007 11:08    Post subject: Reply with quote

Já nevím, asi jsem taky docela prase. Třeba měnit povlečení po týdnu by mě nanapadlo ani v nejhorším snu; stejně tak bych neprala oblečení po jednom použití a tak dál. Obecně nemám ráda uklízení a mnohem raději trávím čas jinými činnostmi. Teď je to teda hodně daný tím, že mamka je angažovanou ženou v domácnosti, takže uklízením často zabíjí volnej čas. Tudíž doma čisto je. Přes týden jsem na privátě, ale ani tam se moc nepřetrhnu. Přesto si nemyslím, že by to tam vypadalo jak po výbuchu Smile

Předpokládám, že ve svém bytě čistotu udržovat budu, ale i tak to nemíním hrotit. Existuje přece mnohem víc zajímavějších činností, kterým se můžu věnovat.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 14.10.2007 11:12    Post subject: Reply with quote

LADY SNOWBLOOD wrote:
Asi záleží na člověku. Já se potím a smrdím. Laughing To samé s oblečením - když v něčem strávím celý den, tak to prostě večer špinavé je, smrdí a musí se vyprat. A to se opravdu myju Laughing Nevím, jak to děláte vy, ale moje věci prostě čistě nevydrží.


To asi fakt záleží na každém. Posledně jsem si půjčila triko s dlouhým rukávem od spolubydlící. Potřebovala jsem něco na běhání a zrovna jsem neměla nic svýho po ruce. Ona říkala, že ho měla už dvakrát na sobě. Jenomže to tričko tak krásně vonělo, že jsem měla pocit, jako by bylo právě vyprané. Takže každej to má jinak, no.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 14.10.2007 11:14    Post subject: Reply with quote

Třeba když mám zpocené tričko a dám hned ho na balkón vyvětrat, tak pak je takové čísté a voňavé, kdežto když stejně zpocené tričko hodim do sportovní tašky a jdu přes půlku města domů, "voní" trochu jinak Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 14.10.2007 11:17    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Dellores wrote:
Ale vím, že to nadšení mě brzy přejde Laughing.
to jo teda Laughing hlavne kdyz ten druhy za pet minut udela presne stejny bordel, jaky tam byl.



No právě, s tím počítám, ale semnou to chlapec nebude mít jednoduché Twisted Evil.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 14.10.2007 11:28    Post subject: Reply with quote

Já se nepotím vůbec, takže i když mám tričko na sobě třeba po třetí, tak pořád krásně voní aviváží.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30714

PostPosted: Sun 14.10.2007 16:57    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Sun 14.10.2007 17:05    Post subject: Reply with quote

tak to já můžu říct že sem taky pořádné prase, někdy bych vykurýrovala celý byt a někdy ani měsíc neutřu prach, protože to nesnáším, peru každý týden jednou, postele převlékám každý měsíc, ale co sem ještě v tomto bytě za necelé čtyři roky neudělala je mytí oken, od té doby co tu býváme Laughing
hrozně mi vadí špinavá kuchyň po vaření, drobky, přítel když vaří tak je to děs, neuklidí po sobě a je to na mě
nikdy si nesedám do trávy v parku nebo podobně, když vím, že by tam mohly být nějaké exkrementy nebo když si představím že tam psi nebo kočky a kdejaká havěť čůrá, nebo i lidi
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26580

PostPosted: Sat 26.12.2009 22:53    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30714

PostPosted: Sun 27.12.2009 0:13    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29908

PostPosted: Sun 27.12.2009 10:18    Post subject: Reply with quote

nejsi prase, jsi normální Mr. Green

mně třeba argument bakterií připadá vyloženě vtipnej, když si vezmu, že jsou prostě úplně všude a vůbec v našem těle je desetkrát víc bakterií než vlastních buněk... to bych se musela zbláznit, kdybych řešila, jestli na něčem nejsou bakterie Laughing

to má smysl řešit, pokud má někdo vážný imunodeficit, ale jinak je to prostě úchylka Mr. Green
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Fri 8.1.2010 8:59    Post subject: Reply with quote

já jsem asi maniak na uklízení Embarassed po mamce. dokavaď nemám v bytě vygruntováno, nemůžu dělat nic jiného, nesoustředila bych se na nic, kdybych věděla, že jsem tři dny neumyla koupelnu. jsem schopná dělat "vánoční" úklid každý týden, čistit každej kousek svý domácnosti. jsem úchyl a vím to. Proto, když nemám čerstvě naklizeno, nesmí ke mě návštěvy. Styděla bych se.
Chci aby se všechno blýskalo a bylo bez bakterii (přesně jak píše terinas Laughing )
když dlouho neuklízím (pro mě to jsou tak tři dny - nádobí se nepočítá - tak jsem hrozně nesvá, nervozni a nemuzu z toho ani spat Embarassed )
ale pritel me uci, ze i "ta spina - jak ji oznacuju ja - neni skodliva" a ze bych se mela venovat jinejm vecem, nez jen smetaku, hadru a svedsky uterce.

Ale ja to mam po mamce...ona je maniak taky.

Jinak ty ruce mam to same....stitim se uplne vseho....

nastesti mi pritel dost pomaha (ale nevim, jestli to dela dobre, nejlip si to stejne udelam ja Embarassed ) tak mi trochu casu zbyva i na jine zalezitosti.
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13170

PostPosted: Fri 8.1.2010 14:51    Post subject: Reply with quote

tři dny koupelnu? já uklízím koupelny a podlahy jednou týdně..a to ještě ne úplně vždycky, ale to už pak jde vidět Embarassed
no, asi se řadím mezi prasata..ale taky mám moc ráda uklizeno, je to mnohem hezčí, vždycky když má přijít nějaká návštěva, vypadá dáš dům docela jinak=)
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 8.1.2010 15:15    Post subject: Reply with quote

Jana wrote:
tale co sem ještě v tomto bytě za necelé čtyři roky neudělala je mytí oken, od té doby co tu býváme Laughing

šmarja, doufám, že máte rolety Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 8.1.2010 15:19    Post subject: Reply with quote

Laura wrote:
já uklízím koupelny a podlahy jednou týdně..a to ještě ne úplně vždycky, ale to už pak jde vidět Embarassed
no, asi se řadím mezi prasata..ale taky mám moc ráda uklizeno, je to mnohem hezčí, vždycky když má přijít nějaká návštěva, vypadá dáš dům docela jinak=)

Jo jo, to samé. Ale nemyslím, si že bych byla prase Mr. Green Přes týden udržuju jen kuchyň, někdy umyju umyvadlo a wc, jinak všechno nechávám na víkend.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Next
Page 3 of 21

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms