sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Prehnana cistotnost
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 13.10.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
já nesnáším, když se držím a někdo se drží stejné tyče kousek nade mnou a teď mu ta ruka sjede dolů a začne se mě dotýkat... tak já tu svojí ruku posunu ještě kousek níž a za chvilku mu znova sjede... bléééééééé! To fakt nesnáším. Copak to těm lidem nevadí? Já teda nesnáším, když se mě někdo cizí dotýká..


fuj, to taky nesnáším
a taky, když je ta tyč ještě po něm "teplá", to se mi vždycky udělá úplně zle, když se toho chytnu

ten antibakteriální gel mám taky, ale moc ho nepoužívám, protože jsem na to líná Embarassed ale jen co přijdu domů/do práce tak si ruce myju ...
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Sat 13.10.2007 13:16    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Nefertite on Thu 6.3.2008 10:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sat 13.10.2007 14:17    Post subject: Reply with quote

a co jeste nesnašim, je to jak po tatove snidani zustane vzdycky upatlanej stul. On kazdy rano snida pecivo s medem a samozrejme od toho medu je vzdycky vsechno pul metru okolo Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 13.10.2007 14:25    Post subject: Reply with quote

já nesnáším zas drobky v posteli Laughing na to jsem alergická...
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 13.10.2007 14:32    Post subject: Reply with quote

já to mám stejně s tím MHD, normálně si to třeba ani neuvědomím, kdo tam všechno jezdí, ale vždycky když se vrátím domů z venku mám pocit špinavých rukou a musím si je hned umýt...

jinak bych řekla že jsem bordelář, ale čistotný, resp. nevadí mi věci poházené po zemi a papíry na stole, ale nesnáším špinavou vanu, záchod nebo umyvadlo, a hrozně ráda utírám kuchyňskou linku, tak aby byla čistá (nechápu jak někdo může umýt nádobí a nechat to všechno zacákané a pokypané...=)

jo,a trička, svetříky a tak peru po každém nošení, většinou to mám na sobě od rána do večera v kuse a když se spotím v podpaží tak už bych to na sebe znovu nevzala...
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 13.10.2007 16:07    Post subject: Reply with quote

Já myslím, že jsem na tom tak normálně.

Ruce si myju pokaždé co přijdu z venku. Luxuju a utírám prach 1x týdně. Do postele si lehnu jedině v domácím oblečení, taky bych nesnesla kdyby mi do ní někdo vlezl ve věcech, ve kterých byl venku. Trička neperu po jednom nošení, protože se nepotím. Ale něco jiného je, když je třeba načuchnuté od cigaret, to letí do pračky hned. Po každém mytí nádobí musí zůstat dřez bez jediného smítka a to samé pracovní deska. Prostě tak normálně ...

Ale vím, že až budu bydlet s přítelem, tak budu uklízet hodně a často. Protože když už budem ve svém, tak tam chci mít čisto a taky to beru tak, že ten pořádek už bude moje vizitka. A už se na to strašně těším Very Happy. Ale vím, že to nadšení mě brzy přejde Laughing.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18439

PostPosted: Sat 13.10.2007 16:09    Post subject: Reply with quote

já si pořád meju ruce takovým antibakteriálním gelem... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 14.10.2007 0:05    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 19:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 14.10.2007 8:32    Post subject: Reply with quote

Já budu reagovat na první otázku... Myslím, že přehnaná čistotnost má vliv na alergie. Ne že by máma byla přehnaně čistotná, ale já a bratr máme alergii. Nejspíše geneticky po tátovi pže ten jí má taky. V dětství jsem ji měla celkem velkou (alergii), ale začala jsem jezdit ke kámošce do mlejna, kde měli koně, králiky, kozy, 6 psů, kočky atd... Pro alergika smrtelná dávka alergenů, ale já jsem tam byla ráda. Česala jsem koně takže se prášilo všude a myslím, že i tím se mi alergie hodně zlepšila. Teď máme i my psa!

Jinak co vím, tak 2 kamarádek máma je přehnaně čistotná (fakt magor) a jejich děti (bratři kamarádek) jsou každý měsíc nemocní. Jo jo čistota to je děs. Sice je to trenk mít všechno naleštěně, ale přehnanost ohrožuje zdraví. Vždyť si člověk nemůže udělat protilátky, proti něčemu s čim nepřišel do styku. Já když byla s bratrem malá tak jsme lezli všude možně, hrabali jsme všude v hlíně, písku, v keřích na chodnících atd...

Kolikrát se u nás uklízí? Mno tak vánoční úklid to jistí Laughing . Nee tak protože máme psa v bytě tak místa kde se vyskytuje bych měla luxovat a vytířat každý den, ale když to zvládnu 2x do týdne tak jsem ráda. Můj pokoj je útulnej = nepořádnej Smile. Většinou si uklízím, když se mám učit Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Sun 14.10.2007 8:50    Post subject: Reply with quote

Tak moje máma je na úklid poněkud vysazená, takže uklízím víc, než bych chtěla. Naštěstí poslední dobou už si máma většinu úklidu dělá sama, proože má pocit, že nikdo jiný to neudělá tak dokonale. To, co jiní dělají 1x týdně je ona schopná dělat denně. Luxovat musím každý den chodbu, obývák a kuchyň (na chodbě jsou papoušci, takže tam nadělají binec), pokoj luxuju 1x týdně, stejně jako utírání prachu, akorát v obýváku kvůli mámě utírám prach denně. Nádobí umývám tak nějak přibližně hned po jídle a snažím se na lince a dřezu udržovat pořádek. Ruce si taky umývám, když přijdu z venku, protože stejně jako většině z vás se mi dělá někdy blbě z lidí co se mnou jezdí mhd. Povlečení měním zhruba 1x měsíčně (moje sestra ho mění každých 14 dní, což moc nechápu) a dřív mi ani moc nevadilo, občas si lehnout v oblečení z venku do postele. Pak se to nějak změnilo a teď jsem dost háklivá i na to, když si na tu postel v oblečení z venku sedne i třeba návštěva nebo tak.
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sun 14.10.2007 8:55    Post subject: Reply with quote

Připadá mi někdy dost nevyrovnané - např. postel jen jednou měsíčně, zato zem pucujete týdně nebo denně Shocked
Já to dělám opačně, zem je mi jedno, ale věci na sebe peru často, to samé postel - dokážu zničit za jedinou noc...
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19600

PostPosted: Sun 14.10.2007 9:53    Post subject: Reply with quote

LADY SNOWBLOOD wrote:
Připadá mi někdy dost nevyrovnané - např. postel jen jednou měsíčně, zato zem pucujete týdně nebo denně Shocked
Já to dělám opačně, zem je mi jedno, ale věci na sebe peru často, to samé postel - dokážu zničit za jedinou noc...


Mě to teda nevyrované nepříjde, na zemi se zachytí přece víc nepořádku než v posteli. Teda alespoň u nás, kde máme koberec jen v jedném místnosti, jinak všude lino nebo parkety. Do postele si lehám čistá, ale po té zemi každý den chodím.

Jinak já jsem asi taky všechno, jen ne přehnaně uklízivá Smile jsem spíš bordelář. Domácí práce nemám moc ráda, navíc máme starý byt, se starým vybavením, takže se tam pořád udržuje dost špatně, protože ikdyž celý den uklízím, nikdy to nevypadá podle mých představ, takže houby motivace Laughing

Co se týká praní, tak já peru ráda, takže docela často. Potím se docela hodně, takže když se v tričku hodně zpotím, tak ho peru. Když mám prádla málo, přeperu si trička v ruce, mám v tomhle směru ráda čisté oblečené.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 14.10.2007 9:57    Post subject: Reply with quote

LADY SNOWBLOOD wrote:
(...)
Já to dělám opačně, zem je mi jedno, ale věci na sebe peru často, to samé postel - dokážu zničit za jedinou noc...


A čím prosím Tě? (pokud nepočítám nemoc, kdy se člověk potí )
Spermatem? Zvracením? (pardon) ... protože to mi hlava fakt nebere. Pokud jsem čistě umytá v pyžamu, tak mi tohle přijde docela nereálné ....

Jinak já osobně jsem asi spíš prase. Vytíram si v pokoji jedině ve chvílích, kdy se mi osvítí mozek a chci mít ten nejkrásnější pokojík (=moc často se to nestává), anebo když mamka moc remcá. Teď jsem to vyřešila tím, že špínu vysaju vysavačem (i když chápu že lino chce i tu vodu), do postele mi chodí lidi oblečení (bohužel jinde si moc nemůžou sednou, křesla ani gauč nějak nevlastním a jaxi je mi blbé říct - "prosím Tě, vysleč se"), okna neumývám, bo bych z nich vypadla (=umývá mi je mamka), a prach utírám jedině ve chvíli když si ho všimnu na televizi (i když to většinou na něj kreslim obrazky)

Oblečení si měním tak přiměřeně, tj. tak asi po třetím použitím (pokud tedy neběžím maraton na autobus, který už mi před minutou odjel - to jsem pak zpocena docela dost), oblečení na sport mam klidně dvakrát po sobě a nemyslim si, že bych smrděla
Obličej tedy do pračky nedávám, ale čištím ho docela pravidelně (dvakrát denně), tělo taky čístím pravidelně, ale boty tedy moc pravidelně nečistím.

a autobus dokážu přežít, akorát nesnaším, když sedim, čtu noviny a někdo mi čte přes rameno. To vždycky mam chuť mu ty noviny dát (jen se mi zatím nikdy nepovedlo je mit dočtené a nedočtených novin je hřích se zbavovat)

A ačkoliv po přečtení mého příspěvku by se řada z vás mohla do mého pokoje obávat přijít, hrozně to tam nevypadá, bahno se po zemi neválí a voňavo tam je.
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sun 14.10.2007 10:20    Post subject: Reply with quote

honey - Se zvracením je to zajímavá myšlenka, ale na to zatím došlo jenom párkrát. Laughing Jinak jsi ty věci vyjmenovala - nemoc (ale to je zvláštní případ, po nemoci si troufám říct mění povlečení snad každý), sex, sperma, pot, občas krev. A i kdyby se v té posteli opravdu jenom spalo - nevím jak vy, ale já se v noci potím. Neříkám, že měním povlečení každý den, ale třeba po týdnu mi to přehnané nepřijde - pokud se v té posteli normálně žije a chcte mít aspoň trochu voňavé prádlo.
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 14.10.2007 10:57    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 19:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Next
Page 2 of 21

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms