sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Jak často se vídáte?
Goto page 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:05    Post subject: Jak často se vídáte? Reply with quote

-Kolikrát se např. za týden vidáte a na jak dlouho? Chybí vám vaše drahá polovička často?
-Jak řešíte to, že je z jinýho města a když přijede, nevíte kam jít?
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8450
Location: AT HOME

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:07    Post subject: Reply with quote

driv denne, ted uz spolu chvilku nebydlime takze dvakrat tydne, chodime na prochazky nebo do hospody, planujem nejaky vylet ale nejak nevime kam a prekazila nam to nemoc, snad to stihnem nez bude hnusne
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:08    Post subject: Reply with quote

vetsinou tak cca 10 minut pred usnutim. Docela mi chybi Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:13    Post subject: Re: Jak často se vídáte? Reply with quote

O prázdninách jsme se vídali cca obden....teď se vídáme denně (obejváme jeden pokoj na koleji Smile ) kromě víkendů....snad to bude klapat... Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:14    Post subject: Reply with quote

skoro kazdy den. niekedy sme spolu cely den, inokedy len hodinku-dve. a chyba mi uz ked spolu nie sme 1 den Embarassed
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:17    Post subject: Reply with quote

tak v průměru jednou týdně, občas je doma v Liberci. a když je škola tak cca obden
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:21    Post subject: Reply with quote

no, my se vídáme tak cca 1-2krát týdně.
Ptám se proto, že se bojim, že bych ho uháněla. Mě docela chybí. Klidně by jsme se mohli vídat vícekrát, ale prostě se bojim, že neustálý prosby o setkání jenom z mé strany ho ode mne odradí. Embarassed
Přitom s tim není problém, škola mu končí ve stejnou dobu a pak má čas. Jen je problem pak vymyslet nějakou aktivitu
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8450
Location: AT HOME

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:24    Post subject: Reply with quote

to je nejhorsi vymyslet aktivity, dycky treba hodinu chodime a premyslime a vetsinou skoncime v hospode Crying or Very sad ale rozhodli jsme ze budem planovat vic dopredu, at toho vic vymyslime
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:30    Post subject: Reply with quote

mamba, no to mě je právě taky blbý, ho pořád otravovat, tak to většinou nechávám na něj, on je taky občas v práci, já vě škole...i ten obden je pro nás dva docla dost často. Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:30    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Mon 22.6.2009 20:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17695
Location: VePř

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:34    Post subject: Reply with quote

momentalne v utery pres noc a pak (kdyz to vyjde) jeden den z vikendu (patek/sobota). hodne skoly, hodne prace. kdyz uz se vidime, tak stejne par hodin vecer-spanek-brzo rano padam do skoly. zitra on bude pres noc pracovat a ja budu drtit biochemii (pokud vubec budeme spolu. a to jsme meli jit do kanalu).
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:42    Post subject: Reply with quote

Od začátku vztahu (tj. třičtvrtě roku) v podstatě každodenně, teď bohužel jen o víkendech, když má volno...když nemá volno o víkendu tak za ním budu jezdit v týdnu na skoro celý den plus noc a jinak pokud o víkendu pracuje tak jsme spolu večer a v noci...ale zatím to jde, i když jsem pryč (no, vlastně zatím moc pryč nejsem...ehm) tak uvidíme jak to půjde,snad bez komplikací.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Fri 5.10.2007 23:30    Post subject: Reply with quote

ked som doma denne, vtedy sme spolu furt non stop, ked som v skole tak sa vidame od stvrtka vecera do nedele v noci.. inak sme nonstop na drate...tie styri dni vsak nedelim len na neho, okrem toho je on este v piatokk praci a ja sa snazim este tak den dva pracovat tiez ale riesime to takze pride ku mne do prace, alebo spolu aspon spime v noci/ v posteli a tak sme sice spankovom rezime ale predsa len pri sebe

edit- trebars momentalne ja visim na aorte a on sladko spi v mojej posteli, obleceny v tom co prisiel z bowlingu s nasim dracikom v naruci..ach jo sladký pohlad Wink
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Sun 7.10.2007 9:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 6.10.2007 6:43    Post subject: Reply with quote

vůbec.bydlim v plzni,on je v práci v praze a bydlí tam, když přijede do plzně tak jde do fitka a pak spát,celou sobotu se hrabe v autě a neděli si možná najde chvíli čas Sad
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 6.10.2007 6:59    Post subject: Reply with quote

My studujeme VŠ v jiným městě, takže já doma přes týden nejsem. On do školy dojíždí, takže bydlí normálka doma. Nicméně já končím už ve čtvrtek, takže když přijedu, jsme spolu (většinou i přes noc). Pak se vidíme v pá, so a v ne (jednou za 14 dní u nás v tyto dny spíme - to je sestra na škole, takže máme volnej pokoj Smile). Jinak jsme spolu přes den. Většinou jen tak na tři hodinky, jelikož máme oba dost práce.

Mambo, pokud se s ním chceš vídat, klidně mu to řekni...resp. šla bych na to tak, že bych vymyslela nějakou aktivitu a pak po škole nadhodila, že byste mohli zajít tam a tam. Nevím teda, jaké jsou u vás možnosti, ale dělat se toho dá většinou hafo. Záleží, co vás baví.

My spolu dost sportujeme nebo někam zajdeme (hospoda, kavárna), jen tak se procházíme a kecáme, někam zajedeme na výlet, jdem s kámošema do hospody, do kina,....Někdy jsme doma a koukáme na hloupý seriály nebo se milujem a tak Smile Dělat se toho dá fakt hodně.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
Page 1 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms