sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jeho babka ma nenavidi :-(
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 6.10.2007 19:26    Post subject: Reply with quote

tak mě napadá, že na svatbě bude nejen jeho rodiče, ale i ona, co? Confused Rolling Eyes
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Satire
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 1092

PostPosted: Sat 6.10.2007 19:52    Post subject: Reply with quote

Já jsem nad tím dnes přemýšlela, co bych udělala ve stejné situaci. Nejdřív mě napadlo, že bych se snažila být k ní i přes to všechno milá, přišla bych k ní sama na návštěvu a popovídala bych si s ní o tom, proč si to myslí a že to tak není, zkrátka že bych jí podala můj postoj k tomu všemu( lidé obecně vnímají další lidi úplně jinak, když cítí tu iniciativu z jejich strany), jenomže pak jsem se "srazila s blbcem" a zjistila, že někteří lidé jsou tolik "zabejčený" v tom svém absolutním názoru, že to prostě nejde Confused pokud to je její případ, tak podle mě pomůže jen tichá ignorace a dělat že se nic nestalo. Třeba se jí to pak rozleží v hlavě, čas a okolnosti kolikrát udělají divy
_________________
DŮM VE TMĚ, V DOMĚ TMA, DŮM NA SAMOTĚ
a ve tmě já, a ve mně tma; sám v domě
na klíně chovám týden mrtvé kotě
- zemřelo steskem, asi dva dny po mně
J. H. Krchovský
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 6.10.2007 20:56    Post subject: Reply with quote

Ano, na svadbe bude aj ona, ak sa to nerozhodne bojkotovat Rolling Eyes

Ona je bohuzial clovek, co ma svoju pravdu a nic ine. To som si vsimla uz davno, ked som bola "akoze akceptovana" na uplne inych oblastiach. Sad Neverim, ze by rozhovor priniesol napravu, snad jedine ze by jej dohovorili jeho rodicia. O com pochybujem... Confused
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Sat 6.10.2007 21:03    Post subject: Reply with quote

vykasli se na ni, ja vim ze to mrzi, ale nic s tim neudelas tak proc si tim otravovat zivot.........
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 6.10.2007 21:09    Post subject: Reply with quote

jj, ja viem... uz mi je lepsie Smile
len v pondelok mame prist za rodicmi, asi to budu chciet riesit (teraz su odcestovani) Confused Sad
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Sat 6.10.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

to nevim jestli budou mit chut to rozpitvavat, podle me jim to taky nemuze byt moc prijemny
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms