sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jeho babka ma nenavidi :-(
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Fri 5.10.2007 21:02    Post subject: Jeho babka ma nenavidi :-( Reply with quote

Holky, som zufala Crying or Very sad Dnes som bola svedkom sialenej sceny. Priatelova babka, ktora sa doteraz tvarila, ze jej nevadim na mna strasne, ale fakt strasne nakricala - ze som rozvratila vztah priatela s jeho bratom aj s rodinou, ze som ho vyhnala z ich domu ( Shocked usiel od nich ku mne uprostred noci), ze som ho prinutila, aby si ma vzal nie po svojej promocii, ale uz po mojej. A ze sa tvarim ako svata panna, ale som... uz ani neviem co. Shocked Crying or Very sad Hrozne sa ma to dotklo. Podotykam, ze babka nie je extremne stara ani senilna. Navyse si vybrala moment, ked tam priatel nebol. Ja som za nim potom s placom vybehla, on ked ma videl, tak sa vrutil za babkou a hrozne na nu nakrical. A odisli sme. No a co jeho rodicia? Povedali, ze ich to mrzi, ze si chcu s rodinou vychadzat. A ze to vedeli. Shocked Priatel povedal, ze s babkou uz neprehovori a ja sama neviem co... najskor to iste. Sme obaja strasne nestastni. Lebo s babkou si je ich rodina velmi blizka, vidaju sa takmer denne.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Fri 5.10.2007 21:05    Post subject: Reply with quote

melly to musi byt hrozne neprijemny ale pokud s ni pritel prestane mluvit, mela bych strach ze zas svali vinu na tebe a bude te nenavidet o to vic Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 5.10.2007 21:29    Post subject: Reply with quote

jak to tu čítám poslední dobou..melly, loth...tak mám pocit, že rodina je naprosto šílená instituce

melly, nevímco na to říct..je mi to líto..asi se co nejméně s babi vídat, ale přítel by měl..aby to nevypadalo, že ho ty nepustíš, víš
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Fri 5.10.2007 21:31    Post subject: Reply with quote

shrew rodinny vztahy nebo vztahy rodiny a pritele/pritelkyne a nekoho z ni jsou opravdu sileny
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Fri 5.10.2007 21:46    Post subject: Reply with quote

takhle by se moje babička chovala, ke každýmu kluko, co bych si přitáhla domů. Tím to nechci něják zlehčovat, ale babičky bych nebrala až tak ztěžka. Chápu, že je to nepříjemný, ale .... vim jaký babičky můžou být. Tvýmu přiíteli musí být taky těžce, protže alespon já bych se stydla, nehledě na to, že mám k babičce nějákej vztah.
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Fri 5.10.2007 21:54    Post subject: Reply with quote

Asi to dramatizujem ze? Ale mne este nikto nic take nikdy nepovedal... Confused Crying or Very sad Proste sok.
Keby sa s nou priatel veselo vidal dalej a komunikoval s nou, brala by to tak, ze moze dalej vyskakovat. Tym nemyslim, ze by ju ani nepozdravil. Ale proste asi chlad Embarassed A ja... proste nedokazem predstierat, ze je to v pohode... Sad Evil or Very Mad
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Fri 5.10.2007 21:59    Post subject: Reply with quote

melly ja bych z toho byla taky smutna, a nechtela bych se s ni vidat, je to proste neprijemny kdyz nekdo s kym bys mela vychazet takhle otevrene ukaze svoji nenavist, ale doufej ze ji to prejde, proste si bude muset babicka zvyknout, bohuzel to muze trvat pekne dlouho
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:18    Post subject: Reply with quote

bohuzial je malo pravdepodobne, ze sa to zmeni. svojho vlastneho syna si takto odohnala a nevestu doteraz nenavidi, prakticky sa nestykaju. Teraz ku nej prirovnava mna, parada Rolling Eyes No nic. Viem, ze babka zas tak vyznamna nie je, ze nas nema ako zastavit... len ma to proste vydesilo. Po 4 rokoch z nej toto vyjde. Sad
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Fri 5.10.2007 22:25    Post subject: Reply with quote

tak aspon vis ze problem neni v tobe, ale v ni, kdyz tohle neni poprvy.......jenze nejvic nestastna z toho bude podle me nakonec ona sama.....
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sat 6.10.2007 8:35    Post subject: Reply with quote

Presne tak, je jasne, ze v tebe problem nie je, na tvojom mieste by som ju ignorovala aspon kym sa neukludni a ona urazila teba, nie ty ju, tak 1. krok ku zmiereniu by mal prist z jej strany a je dobre, ze priatel sa ta zastal, lebo vela muzov ma s tym problem.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 6.10.2007 10:09    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Thu 11.10.2007 16:49; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 6.10.2007 10:22    Post subject: Reply with quote

Hope, dakujem za podporu. Mna to fakt desi, lebo sa 4 roky dokazala pretvarovat, ma v ich rodine velky vplyv a teraz uz vazne neviem coho vsetkeho je schopna. A s rodicmi ten vztah nie je zly, ale dost krehky, tak mam trochu obavy (ale na druhej strane, snad maju vlastnu hlavu Smile ) . A uz vobec si neviem predstavit, ze by na mna take zeny boli tri Shocked si musela byt fakt statocna.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Sat 6.10.2007 10:22    Post subject: Reply with quote

Melly Arrow je mi to líto, opravdu to musí být nepříjemné. I z osobní zkušenosti vím, že jeden člověk dokáže proti sobě rozeštvat celou rodinu Sad
Přítelova babička má 3 syny a jejich vztahy jsou z mýho pohledu naprosto katastrofální. Taky řekla svoje jejich přítelkyním a od tý doby se s některými nestýká vůbec. Upřímně mám taky strach, kdy přijde den a pustí se do mě, ale zatím nemá důvod a vypadá, že mě má ráda, ale kdo ví..
Já bych se ji snažila ignorovat. Třeba si časem uvědomí co provedla a omluví se. Rozhodně bych o ní (i když máš důvod) nemluvila špatně před jeho rodiči. K příteli buď upřímná a časem, až se to v něm trošku zklidní, i jemu bych navrhla aby za babičkou občas zašel.. Vím, je to těžký, ale takhle může docházet k neustálému obviňování, že jsi jejich rodinu rozvrátila... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 6.10.2007 10:26    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Thu 11.10.2007 16:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 6.10.2007 18:47    Post subject: Reply with quote

melly - to je mi líto, musí to být hrozný pocit Confused

Já bych se s ní po tomhle už nesetkala. Přítele bych samozřejmě neomezovala, ať si za ní chodí jak chce, ale já už bych tam nešla.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms