sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
šok: on má 16 a tvrdil, že má 20 a čo ja teraz s tým
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 1.10.2007 17:40    Post subject: Reply with quote

víš co a co je ti do ostatních lidí sakra? je to tvuj život tvuj vztah..takže je nemusí zajímat kolik je příteli..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Mon 1.10.2007 17:42    Post subject: Reply with quote

Zúfalá Arrow jestli ho opravdu miluješ, tak by byla blbost se s ním rozcházet. Tak to zkus a uvidíš, jak vám to půjde dál...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 1.10.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
Shrew wrote:
tak to mě lidi normálně hádají o 4 roky míň! Embarassed Laughing


Shrew, to je jeste fajn..mne hadaji klidne o 8 min Laughing



tornado,tobě?? nemůžu uvěřit! Laughing btw. kolik ti vlastně je? Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
zúfalá
Guest





PostPosted: Mon 1.10.2007 17:49    Post subject: Reply with quote

ano tak som sa rozhodla aj ja skúsim to keď to nevýde viem, že ja stratím viac pre mňa to bude psychicky ťažšie určite viac ako pre neho ale idem to skúsiť
Back to top
 
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 1.10.2007 18:00    Post subject: Reply with quote

držím ti moc palce!
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Mon 1.10.2007 20:11    Post subject: Reply with quote

zufala ja myslim ze ses rozhodla dobre Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 2.10.2007 8:10    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Thu 4.10.2007 7:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 2.10.2007 8:38    Post subject: Reply with quote

holky vy jste hrozný romantičky Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11967

PostPosted: Tue 2.10.2007 10:54    Post subject: Reply with quote

Shar- wrote:
Lothórien Arrow To jo, ale tady jde spíš o běžný materiální věci. Třeba autorka, jestli je jí 24 nebo 25 nevím, má už určitě nějaký pravidelný příjem, je zvyklá na určitý styl života, na zábavu, za kterou se taky dá utratit dost peněz...a on se jí v tom nejspíš vyrovnat nemůže.

hlavne tu jde i to, ze ma ted kazdy asi jiny pohled na budoucnost.. za 4 roky mu bude 20 a nebude se chtit zdaleka jeste vazat, kdezto ji 29 a uz bude mozna chtit rodinu a dite..
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Tue 2.10.2007 14:07    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
hele moje kamarádka má kluka mladšího o 8 let jí je 32 a jemu 24 a myslim, že 5 let už spolu jsou, jenže tady je rozdíl v tom, že on maturoval když se seznámili, prostě s přibývajícím věkem nehraje věkový rozdíl takovou roli, ale tohle je fakt propastný, uvědom si, kde si byla ty v 15ti 16ti letech, at je člověk vyspělej jak chce .. ježiš když si uvědomim jak jsem ted na soustředění měla 17ti letý kluky.. jsou to pořád ještě děti v podstatě..


no hope nechcem Ti kazit predstavy o chlapoch, ale oni su deti cely zivot, takze v tom by som problem nevidela.
A naviac, ked ma ten chalan 30-rocnu sestru, tak sa da predpokladat, ze sa od malicka stretaval so starsimi, na starsich je zvyknuty a aj sa chova ako starsi, tak to byva. Mam starsiu sestru a tak to viem posudit.
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Tue 2.10.2007 14:14    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
o mě se přítel stará..materialně spíše ne.. ale muže řídit auto, muže mi pujčit peníze, je závislej sám na sobě..prostě si myslim, že je pro holku v mým věku lepší mít vedle sebe kluka, kterej je soběstačnej a odpovědnej sám za sebe..jě mi 25, a myslim na rodinu a život s někym a tak..například, když by oni spolu chtěli být, tak jemu nedaj ani ledničku na splátky..


A ja si napriklad myslim, ze v akomkolvek veku je dobre mat vedla seba cloveka, ktory Ta v prvom rade skutocne miluje.
Zufala aj tak si myslim, ze pokial si do neho stale zamilovana, tak sa nerozidete teraz a nasilu. Nenajdes na to silu. A bola by to aj tak blbost, vychutnaj si to najkrajsie, co Ti ten vztah prinesie a cas ukaze sam.
Back to top
View user's profile Send private message  
zufala
Guest





PostPosted: Tue 2.10.2007 14:15    Post subject: Reply with quote

hej má 30r. sestru a 25r. brata s ktorým má veľmi blízky vzťah takže aj to ma pomýlilo lebo sa tak rovesnícky k sebe chovali.
Inak náhodou ma videli v meste s ním ľudia s práce takže to už vedia, že niekoho mám a reakcie ženského kolektívu boli nadšené ,že je fešák Shocked a každý mu typoval 20-21r. Tak aspoň niečo ma potešilo dnes
Back to top
 
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Tue 2.10.2007 14:32    Post subject: Reply with quote

zufala wrote:
hej má 30r. sestru a 25r. brata s ktorým má veľmi blízky vzťah takže aj to ma pomýlilo lebo sa tak rovesnícky k sebe chovali.
Inak náhodou ma videli v meste s ním ľudia s práce takže to už vedia, že niekoho mám a reakcie ženského kolektívu boli nadšené ,že je fešák Shocked a každý mu typoval 20-21r. Tak aspoň niečo ma potešilo dnes


Neboj sok za nejaku dobu prejde a potom to uz zostane len ako zabavna historka. A vzdy, ked si na to spomenies, tak Ti vybehne na tvari nepricetny usmev Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
zufala
Guest





PostPosted: Fri 19.10.2007 10:47    Post subject: Reply with quote

tak zatiaľ je to o.k. vie to už jeho rodina spoznala som sa z jeho bratom o jeho veku vie len pár mojich kamarátov zatiaľ mi to takto vyhovuje.
Sobotu si idem robiť teh. test. Nie nie som blbec beriem pravidelne a zodpovedne HAK ale raz som vracala ale bolo to za viac ako štyri hod. od užitia tablety tuším po 8hodinách ale nastaršila som sa lebo ma chytila žravosť a keď som zajedala sladkú palacinku s kyselími uhorkami tak sa mi to už nezdalo normálne. Tak pre istotu ten test Sad Sobotu si ho robíme spolu
Back to top
 
zufala
Guest





PostPosted: Fri 22.1.2010 3:37    Post subject: Reply with quote

Tak píšem po dva a pol roku ako to dopadlo. Zatiaľ sme stále spolu. Už o tom vedia aj rodičia. Zo začiatku šok ale vyrovnali sa s tým až prekvapivo dobre. Uf aspoň je už konečne plnoletý.
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms