sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
šok: on má 16 a tvrdil, že má 20 a čo ja teraz s tým
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zufala
Guest





PostPosted: Mon 1.10.2007 8:49    Post subject: šok: on má 16 a tvrdil, že má 20 a čo ja teraz s tým Reply with quote

Som úplne zničená a zúfalá. S mojim priateľom sme sa zoznámili pred 4 mesiacmy on mi tvrdil, že má 19r a bude mať 20r nemala som mu dôvod neveriť vyzeral tak na tých 19r. Ja som mala 24 a teraz mám 25r. Nejak to medzi nami vzplanulo a dali sme sa dokopy. Pritom ani jeden najprv o vzťah a ani o sex nestál. Tvrdil mi, že chodí ešte na strednú do posledného ročníka a, že rok mal prerušenú školu. Je zo susedného mesta takže som nemala nijaké podozrenie a rodinu mi nepredstavil ani ja svoju zatiaľ. Potom sa to rozbehlo a začalo to byť vážne. Cca posledný mesiac. Bolo mi čudné, že stále chodí on za mnou a k nim ma ešte nepozval. Ale neriešila som to. Kamarátom čo som ho predstavila u nás tiež nikto nemal podozrenie ,že by mal menej naozaj vyzeral na 19-20r.
Potom prišiel šok písali sme si z jednou cez net z ich mesta a ja som sa pochválila, že mám priateľa tak tam bude bývať častejšie a ona mi povedala, že má len 16r. A keď sme sa zoznámili tak mal 15r Sad Vôbec som jej neverila. Mala som číslo na jeho sestru kt. má 30r. lebo mi od nej písaval sms tak som jej volala. Rozprávali sme sa asi hodinu. Musela ma ukľudňovať lebo by som asi zkolabovala hrozne som plakala a stále tomu nechcem veriť. Toto sa mi ešte nikdy nestalo. Vôbec ma nenapadlo mu kontrolovať občiansky Shocked či mu neveriť, že nemá 20r.
Hneď na druhý deň za mnou /to jest včera/ celý zúfalý prišiel a začal mi hovoriť, že mi to chcel povedať ale stále zbieral odvahu. Chytili sme sa za roku a ....dohodli sme sa ,že zatiaľ budeme hovoriť ,že má 20r. O tom koľko má vedia len dvaja moji kamaráti.
Vie to už jeho sestra aj matka a asi už aj celá rodina. On im hovoril, že niekoho má ale nepovedal vek. Od včera to vedia u neho už všetci matka mu nadávala, že ako mohol tak klamať a dohnať ma až k slzám Confused
Milujem ho a viem, že aj on mňa som z toho zúfalá neviem čo mám robiť
Back to top
 
Zufala
Guest





PostPosted: Mon 1.10.2007 8:53    Post subject: Reply with quote

viem, že stávajú aj horšie veci ale momentálne je to pre mňa zúfalá situácia som z toho na nervy keby to nezašlo tak ďaleko ako to zašlo............
Back to top
 
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Mon 1.10.2007 8:56    Post subject: Reply with quote

Kdyby na tebe svůj věk vybalil rovnou, asi bys do něj nešla a to nechtěl riskovat... Chápu, že máš šok. To za chvíli přejde.... Když si rozumíte, tak co, ne? J8 bych to už pak neřešila. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 1.10.2007 8:56    Post subject: Reply with quote

Shocked Laughing Laughing A ty máš opravdu 24 a bude ti 25? Protože to co řešíš mi přijde taky minimálně tak na 15... Jinak mě tahle historka opravdu pobavila Smile To patří pomalu do sekce neuvěřitelné příběhy Smile
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Mon 1.10.2007 8:58    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Jinak mě tahle historka opravdu pobavila Smile To patří pomalu do sekce neuvěřitelné příběhy Smile


To mě ale taky Laughing Laughing
Děcka dnes vypadají hrozně vyspěle, kdo se v tom má vyznat. Já raději vykám všem co vylezli ze školky. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 1.10.2007 9:02    Post subject: Reply with quote

Akoze mne to az tak vtipne nepride, neviem co je na pobavenie, ked je dotycna zufala a momentalne je to pre nu sok. Rolling Eyes

Zufala Arrow Jeho spravanie je pochopitelne, aj tvoja reakcia. No ked sa skusis na to pozriet s odstupom - je to naozaj taky problem? Ak je natolko vyspely, ze si dobre rozumiete a mate sa radi, bola by skoda taky vztah zahodit. Daj tomu cas a uvidis ako sa veci vyvinu. Za velke plus povazujem, ze jeho rodina to nevzala tragicky a neobratila svoj hnev proti tebe. Wink
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
zufala
Guest





PostPosted: Mon 1.10.2007 9:02    Post subject: Reply with quote

tak som rada ,že som vás pobavila dúfam, že keď vy budete mať problém tiež sa vám niekto vysmeje
Back to top
 
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 1.10.2007 9:04    Post subject: Reply with quote

mi přijde, že na tom není moc co řešit, akorát bych byla třeba naštvaná, že mi lhal, ale dá se to pochopit..

edit nechci být za posměváčka
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Mon 1.10.2007 9:05; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 1.10.2007 9:04    Post subject: Reply with quote

Tak ono se dneska chodí často do školky v pozdějším věku Very Happy

Jinak Zufala, je to na tobě, pokud zrovna nechceš zakládat rodinu, nebo to sama ještě nějaký čas utáhneš, tak bych v tom vztahu pokračoval (i když opravdu nevím nevím jestli to má budoucnost) Každopádně tak jako tak bych to dále netajil, udělejte si z tho vtipnou seznamovací historku pro přátele alespon se tomu zasmějete Smile
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 1.10.2007 9:09    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Laughing omlouvám se, ale myslim, že za 4 měsíce nepoznat že je muj chlap o 10 let mladší je docela hustý Laughing fakt mě to rozesmálo, i když to asi k smíchu neni..jako ten vztah by tim pro mě skončil.. co chceč dál dělat? dalších 10 let ho živit a čekat až bude mít aspon maturitu..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Zufala
Guest





PostPosted: Mon 1.10.2007 9:15    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Tak ono se dneska chodí často do školky v pozdějším věku Very Happy

Jinak Zufala, je to na tobě, pokud zrovna nechceš zakládat rodinu, nebo to sama ještě nějaký čas utáhneš, tak bych v tom vztahu pokračoval (i když opravdu nevím nevím jestli to má budoucnost) Každopádně tak jako tak bych to dále netajil, udělejte si z tho vtipnou seznamovací historku pro přátele alespon se tomu zasmějete Smile

Vieš ale mne to teda vtipné nepripadá ani trochu . Je mladší o 9r. to je desivé keby to bolo tak že má nad 18r.
Hope proste sa choval ako starší keď bol so mnou tak isto aj rodinu má tolerantnú takže som nepredpokladala, že ako 16r. by mohol bývať dlho vonku mať dosť peňazí /má bohaté otca/ atď. Ja som v 16r si toto dovoliť nemohla. A hovorím proste naozaj som to nespoznala aj jeho vlastná sestra hovorila, že si každý myslí, že je starší plus teda nebol žiadny panic mal skúseností ešte viac ako ja takže. V jeho rodine sa fajčí aj on fajčí tak som naozaj myslela, že má 20r. mne by rodičia doma fajčiť v 16r nedovolili vlastne by som si to nedovolila doteraz inak ani nefajčím.
Back to top
 
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 1.10.2007 9:21    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Thu 11.10.2007 14:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 1.10.2007 9:27    Post subject: Reply with quote

Cool


Last edited by Shrew on Sat 23.1.2010 18:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 1.10.2007 9:42    Post subject: Reply with quote

no jo shrew, ale když vidim ty naše namakaný plavce, taky bych se nechala zlákat zajíčkem Twisted Evil Laughing

máš pravdu.. neni to nezákonný? to by mu asi muselo být pod 15..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Satire
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 1092

PostPosted: Mon 1.10.2007 10:10    Post subject: Reply with quote

ale taky je to přeci individuální, to nikdo neznáte 35ti letého "puberťáka" nebo 15ti letého "dospěláka"? pravda ti přestárlí puberťáci jsou častější jev, ale znám i kluka, co je ve svých 20ti skvělá opora své 32leté přítelkyni a jejímu 10ti letému synovi superfunkčním tátou Exclamation
_________________
DŮM VE TMĚ, V DOMĚ TMA, DŮM NA SAMOTĚ
a ve tmě já, a ve mně tma; sám v domě
na klíně chovám týden mrtvé kotě
- zemřelo steskem, asi dva dny po mně
J. H. Krchovský
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms