sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Konec?Toť otázka aneb nevím si rady
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 6.10.2007 9:44    Post subject: Reply with quote

Asi nechce vypadat jako hajzl a proto se ozývá, ale neuvědomuje si, že i tím tě může ranit. Asi bych se teď vyhnula jakémukoli kontaktu dokud se to trochu neuleží a pak se s nim sejít a promluvit, jestli o to ještě budeš mít zájem.
Strašně mě to mrzí, já vám tak fandila a myslela jsem, že je jinej Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
nereide*
Guest





PostPosted: Sat 6.10.2007 10:11    Post subject: Reply with quote

exi Arrow já jsem doufala v to,že je jinej...já si právě myslela, že se rozejdem a prostě konec, přeruší se veškerá komunikace a třeba časem,když bysme oba šli,tak bysme k sobě cestu našli...ale on prostě mě pořád nějak kontaktuje...Teď třeba udělal, že se připojil na icq, poslal mi pusu a zase se odpojil...ach jo...když já ve všem vidím zkrytý významy, že chce popřád se mnou být...
Crying or Very sad
Back to top
 
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sat 6.10.2007 15:29    Post subject: Reply with quote

Prerus s nim kontakt, inak to nepojde a budes si robit nadeje, ze co ak....
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Sat 6.10.2007 17:42    Post subject: Reply with quote

Fantagiro Arrow já se budu snažit nereagovat,ale co to že on mi třeba bude psát, prozvánět,kontaktovat na icq, to já už nijak ovlivnit nemůžu...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 7.10.2007 11:36    Post subject: Reply with quote

Tak ho ignoruj, lebo pokial ta nechce, nechapem, ci si neuvedomuje, ze ti dava falosne nadeje, ked ta kontaktuje. Povedz u to aj na rovinu, ked mu to nedochadza.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 8.10.2007 7:06    Post subject: Reply with quote

Já už nevím,co chce...v sobotu mi zase psal a to jak na mě myslí,jak je mu smutno,jak by mě chtěl držet v náručí,jo a ještě mě prosil, abych za ním přišla, to bylo někdy skoro v 11 večer... opravdu nechápu, kam tím míří...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Mon 8.10.2007 14:40    Post subject: Reply with quote

A ty ho teda este chces?
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Mon 8.10.2007 14:53    Post subject: Reply with quote

mozna si necheve otevrena zadni vratka, kdyby ho ta druha poslala do haje? mozna chtel sex? duvodu se nejde mnoho, ale musis se rozhodnout, jestli my smysl to protahovat
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 8.10.2007 15:48    Post subject: Reply with quote

Fantagiro Arrow no jsem asi hloupá, ale chci...

kostra Arrow on s tou holkou není, to už má zjištěný...a sex? Já jsem se ho ptala, jako jestli mu jde jen o to se se mnou jen vyspat a on že ne a pak psal o tom držení v náručí a objímání...ono se vlastně ani nic neprotahuje, je konec a mě je smutno a tak na něj myslím, stýská se mi a je jasný, že na něj hned tak nezapomenu, chtěla bych ho zpátky a tím jak se chová mi vlastně dává určitý najděje...

Jakože já bych to třeba ještě zkusila, ale z jestli strany krom psaní a prozvánění žádná snaha není a když se ho na to zeptám, tak se k tomu nevyjádří...ale to dělal už když jsme spolu chodili, když jsem se ho ptala na důležitý věci, tak se k tomu nevyjdřoval až třeba když jsem se ho zeptala poněkolikátý a nebo se k tomu vyjádřil časem sám...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Sun 28.10.2007 11:40    Post subject: Reply with quote

Nereide, já jsem si to přečetla až teď, hrozně mě ten rozchod mrzíSad četla jsem tvoje minulý téma a hrozně jsem vašemu vztahu fandila..
Jak to mezi vámi vypadá teď?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Tue 30.10.2007 6:35    Post subject: Reply with quote

Nightwish, je to pořád horší a horší...už se neozývá, neprozvnoní, nenapíše...je mi tak strašně smutno...moc bych ho chtěla zpátky... Crying or Very sad
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Tue 30.10.2007 10:54    Post subject: Reply with quote

Nereide- Crying or Very sad
Uvidíš, že to přebolí...chce to jen čas, hodně času...a on má teda někoho jinýho? Možná je lepší, že se ti neozývá vůbec, protože by se mohlo stát, že si tě bude držet tak, jak psala kostra - nechávat otevřená vrátka..Takhle se od něj snáz odpoutáš, i když vím, že to hrozně bolí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Tue 30.10.2007 11:31    Post subject: Reply with quote

Já nevím, jeslti někoho má nebo nemá...je možný, že co jsme se rozešli, tak neměl, ale teď už třeba jo...
Pokud se mnou nechce být, tak je určitě lepší, že se neozývá, aspoň mi tak nedává planý naděje...ale já otomu pořád nemůžu uvěřit, praticky to bylo z ničeho nic, a potom všem co říkal a psal... Crying or Very sad
Navíc jsem si uvědomila, že mám u něj ještě nějaký věci a asi bych si pro ně měla dojít... Rolling Eyes
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 30.10.2007 11:48    Post subject: Reply with quote

Řekni kamarádce nebo někomu jinému třetímu, nechoď za ním sama. Akorát by ses ještě víc rozhodila Confused

A zkus se oprostit od toho, co ti psal a říkal... Lidi často až do poslední chvíle jedou, jako by se nic nedělo, a přitom uvnitř cítí pochyby. Pak se něco stane, je tu rozchod, a ten druhý vůbec nestíhá, nechápe proč.
Je to blbý, no. Ale ono to přebolí, uvidíš Sad
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Tue 30.10.2007 12:07    Post subject: Reply with quote

mexxie Arrow jo, už jsem přemejšlela, že tam někoho pošlu...a nebo to tam prostě nechám Confused
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms