sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Konec?Toť otázka aneb nevím si rady
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 1.10.2007 22:15    Post subject: Reply with quote

No bohužel musím dát taky za pravdu Kostře a hlavně něco podobnýho se mi stalo - kdysi se se mnou rozešel kluk a já to nějak nevydejchala, brečela jsem před ním a jemu to bylo líto, tak taky padlo něco o pauze a že se třeba dáme dohromady (jo, zájem po čase zase měl, ale až když jsem se po roce odmilovala a už neměla zájem)

A druhý případ byl opačný, rozešla jsem se s klukem a on to nějak blbě vzal, ne že by brečel, ale slzy v očích měl a já když jsem to viděla, tak jsem se to taky snažila nějak zachránit, že potřebuju čas atd. Nikdy jsem se už dohromady nedali, akorát mi ho bylo líto.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 1.10.2007 22:17    Post subject: Reply with quote

Já to právě bohužel taky vidím jako kostra...a to je snad nejhorší si takovej fakt připustit...ale nechapu,proc pak psal, že mě miluje a proč najednou tak obrátil...

Lilith Arrow s tím, že si jsem jistá, že v tom není jiná holka, tak to asi proto, že si myslím, že ho přeci jen trochu znám a on takovej není...kdyby v tom byla jiná, tak se rozejde se mnou hned...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Tue 2.10.2007 21:10    Post subject: Reply with quote

Nereide wrote:

Lilith Arrow s tím, že si jsem jistá, že v tom není jiná holka, tak to asi proto, že si myslím, že ho přeci jen trochu znám a on takovej není...kdyby v tom byla jiná, tak se rozejde se mnou hned...


To si právě nemyslím, chlapi jsou v tomhle trochu zbabělci Confused
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 3.10.2007 6:54    Post subject: Reply with quote

Hm, tak jsem se v něm seksakramentsky spletla...podvedl mě...největší ironií je, že já bych mu to snad i odpustila, ale on nechce, že by se mi prej nemohl podívat do očí...
Včera jsme se sešli a byl ubrečenej, měl červený oči a když jsme spolu mluvili, tak se mu vháněly slzy do očí, tak mi ještě veřer psal, že všechno posral a že se omlouvá, že má rád a že prej se teď oba musíme uklidnit a pak za měsíc za dva bysme to zas mohli spolu zkusit...ach jo, nejhorší je, že já se teď na tuhle možnost budu moc upínat...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 3.10.2007 10:26    Post subject: Reply with quote

Nereide wrote:

Lilith Arrow s tím, že si jsem jistá, že v tom není jiná holka, tak to asi proto, že si myslím, že ho přeci jen trochu znám a on takovej není...kdyby v tom byla jiná, tak se rozejde se mnou hned...


Tak toto isté som si (a dosť naivne!) myslela aj ja.. ale bohužiaľ to tak nefunguje... presne ako píše Lilith Confused .

Inak ti nechcem brať ilúzie, ale myslím si, že po tomto všetkom už váš vzťah nikdy nebude taký, ako predtým Sad. Aj keby si mu tú jeho neveru odpustila a po tých 2 mesiacoch by ste sa dali opäť dokopy. Príde mi to, akoby si o ten vzťah stála viac ty ako on. A tiež mi príde, že tá "pauza" je len akási výhovorka, niečo ako odsúvanie riešenia problému na dobu neurčitú. Ty budeš stále dúfať a čakať, že sa to všetko vyrieši a zas budete spolu šťastní a on bude zatiaľ kvázi voľný (?).. príde mi to od neho trochu sebecké... Confused
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 3.10.2007 10:36    Post subject: Reply with quote

Já vím, jenže momentálně jsem ve fázi, kdy bych dala cokoli, abych mohla být s ním (kam se to poděla moje hrdost Question )...třeba s odstupem času to bude lepší...já jsem mu už několikrát říkala, ať se mnou jedná narovinu nelže a nedělá ze mě blbce...taky si dokážu dát dohromady, že 1 a 1 jsou 2. Taky si myslím, že i kdyby pak byla možnost dát se znova dohromady, tak to nebude takový, ale jelikož jsem teď opravdu smutná a zoufalá, tak se na tuhle naději upínám...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 3.10.2007 10:40    Post subject: Reply with quote

Ja ťa tak trochu aj chápem. Aj môj prvý priateľ ma podviedol, resp. to robil dosť pravidelne a priznal sa až po vyše 2 rokoch Sad. A po prvotnom šoku som mu povedala, že mi to nevadí a že sa s tým vyrovnám ( Rolling Eyes ), pretože som tak veľmi chcela ostať s ním! Ale dosť rýchlo som potom prišla na to, že to nemá cenu...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 3.10.2007 10:46    Post subject: Reply with quote

No mě se přiznal teď a bylo to poprvý (snad) a nevím jestli měl až takový výčitky, že mi to řekl a nebo že by s tou holkou chtěl být...i když včera říkal, že chce bejt sám...a pořád,jak toho lituje a že se to nemělo stát...včera jsem byla daleko silnější a už jsem moc neplakala, to spíš on měl pořád na krajíčku...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 3.10.2007 10:48    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 12:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 3.10.2007 10:57    Post subject: Reply with quote

Loth Arrow já jsem si vždycky říkala, že něvěru neodpustím, pokud někdo chtěl pauzu, tak jsem radši chtěla konec, právě z toho důvodu, že jsem slepovaným vztahům nevěřila...jenže víš co, v tuhle chvíli ho mám pořád ráda, miluju ho a chci ho...ale třeba za pár měsíců budu už říkat něco jinýho...
Já teď hlavně nevím, jak se k němu chovat...na jednu stranu chci s ním pořád udržovat nějakej kontakt a on se mnou taky, ale zas na druhou, když s ním přeruším jakoukoli komunikaci, tak rychlejc třeba pomine ta bolest...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 3.10.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 3.10.2007 14:22    Post subject: Reply with quote

No prave...mam porad takovy nutkání mu psát, ale je mi jasný, že nemůžu, porotože by to bylo zbytečně zoufalýho a zbytečně bych se ponižovala...ale je to težký, denně jsme si posílali několik zpráv volali jsme si a teď telefon mlčí Sad jinak si myslím že do styku moc nepřijdeme,nemáme společný kamarády,každej navštěvuje jiný podniky, já chodím převážně pěšky a nebo používám městskou on jezdí autem,každej bydlíme v jiný části města...
Ale pořád na něj myslím, v práci mám vystavenou jeho fotku a je mi líto ji hodit do stolu (nebo ještě hůř do koše)...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 3.10.2007 21:55    Post subject: Reply with quote

Tak telefon nemlci...dneska me dvakrat prozvonil... Confused
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sat 6.10.2007 8:08    Post subject: Reply with quote

Viem, ze je velmi tazke sa dostat z rozchodu, hlavne necakaneho, ale fakt, ze by ma niekto podviedol by to vsetko predcil a to by bol dovod, preco by som na dotycneho spominala s odporom a hnevom.
Pokial si to schopna tolerovat, tak kazdopadne by on mal prist a ospravedlnit sa atd, urcite nebud ty iniciativna, to by si ta uz vobec nevazil.
Aj ked podla mna uz podvedenie je dokaz neucty...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
nereide*
Guest





PostPosted: Sat 6.10.2007 9:01    Post subject: Reply with quote

Ach jo...já nechápu o co mu jde?!Kdyby bylo všechno O.K.,tak jsem u něj měla včera spát a on mi včera napsal,jestli tam teda spát Shocked
No a pak večer mi psal,že copak dělám, že on je s klukama někde v hospodě a že ho to všechno tak moc mrzía prej jak se mám...a já jak největčí hlupačka mu napsala,že mě to taky mrzí,že bych to chtěla vrátit zpátky a že je mi smutno a pak jak se baví a tak...a on,že tam je to nejvíc dobrý...
Já vůbec nechápu co si o tom prozvánění a psaní mám myslet?! Když mě pak setře něčím takovým, že z toho vyjde, že on je nejvíc nad věcí a já jsem troska... Crying or Very sad
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms