sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Konec?Toť otázka aneb nevím si rady
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 1.10.2007 7:44    Post subject: Konec?Toť otázka aneb nevím si rady Reply with quote

No tak abych abych nastínila situaci, možná si některé z vás pamatují, moje téma o tom, jak jsem prvně nechtěla chodit s jedním klukem a pak jsem to zkusila (viz Arrow http://sfera.pravy.net/viewtopic.php?t=613&highlight=nechci+ubl%C3%AD%C5%BEit ). Teď v srpnu jsme měli půl roku a všechno bylo v pořádku...
Má blbou práci a tak ses v týdnu moc nevidíme, hlavně o víkendu, ale to taky vždycky nevyjde...jenže samozřejmě jsem se nejspíš už dlouho vznášela na tom pomysleným obláčku, že se muselo něco stát...prvně jsem se dozvěděla, že ex mýho ex píše, jak je zhrzenej životem a jestli spolu nezajdou na kafe a v pátek mě nechal stát hodinu na místě, kde jsme se měli sejít s tím, že pomáhá kámošovi na stavbě (a to mi celej tejden tvrdil, jak ho bolí záda).
Dost mě to rozčílilo a vytočilo a hlavně mě to mrzelo, tak jsme se dohodli, že se v sobotu sejdeme a promluvíme si o tom a vůbec o našem vztahu.Ještě dopoledne mi psal, že se nechce rozejít, já se taky nechtěla rozejít, jen jsem si chtěla s ním o všem promluvit...no a asi hodinu před naším srazem mi napsal: Chceš se teda rozejít?Já jo! No docela šok, ale napsala jsem, že to nehodlám řešit přes sms a že se sejdem...tak jsme se sešli a jako důvody mi uvedl:
Arrow mám na někoho lepšího
Arrow že mě nechce trápit
Arrow v našem vztahu už nevidí budoucnost
Arrow ani pro jednoho ten vztah není ten pravej
Arrow že bych se s ním stejně dřív nebo později rozešla
Byla jsem z toho úplně mimo, že jsem se zmohla jen na to nepříčetně brečet a být na něj hnusná...pořád říkal, že to pro něj taky není lehký a že by to aspoň řešil pauzou a nebo že se rozejdem a potom se zas dáme dohromady, že si to ještě musí promyslet a že se sejdem v neděli...s tímhle jsme se rozloučili a on mi pak ještě napsal, že mě miluje a nechce se rozejít definitivně...
Celou neděli jsem byla jako na trní, ale nakonec mi napsal, že musí s něčím pomoct rodičům...takže jsme se nesešli...domů přijel až někdy o půl devátý večer (vím to, protože jsem tajně špehovala u něj u baráku...vím je to strašný)
Jenže já teď nevím co dělat, tahle nejistota, že nevím, co bude dál, mě ničí, ze soboty na neděli jsem nespala, ani z neděla na pondělí, je mi špatně od žaludku, bolí mě hlava, je mi pořád do breku, v práci se nemůžu soustředit...pořád sleduju mobil, i když vím, že se neozve...ach jo, nevím, co dělat...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 1.10.2007 7:47    Post subject: Reply with quote

Myslim, že se opravdu chce rozejít Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 1.10.2007 7:52    Post subject: Reply with quote

Matylda Arrow no já si to taky právě myslím, ale kdyby mi řekl aspoň nějakej normální důvod a ne tyhle fráze...a pak najednou z ničeho nic?!Já nevím, přijde mi to takový divný...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 1.10.2007 8:04    Post subject: Reply with quote

Možná se zakoukla do jiný a je srab, aby ti to řek.. Tyhle fráze jsou obvyklý, bohužel jsem je jednou použila i já. Jsou takový univerzální, když nechceš říct natvrdo pravej důvod. At to je "už tě nemiluju" nebo "mam jinou"..
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 1.10.2007 8:10    Post subject: Reply with quote

Jiná holka v tom není na 100% a stím, že by mě nemiloval...no budiž, ale proč by mi pak psal, že mě miluje a nechce se rozejít definitvně? To by mi přece mohl říct rovnou, že konec a nemá si co rozmejšlet...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 1.10.2007 8:13    Post subject: Reply with quote

Nevidim do něj, ale jeví se mi to tak, jak jsem psala. Minimálně si už neni vztahem s tebou jistej, možná ho svazuje, už pro něj neni to, co byl.. Chce si možná něco ujasnit na úkor toho, že spolu budete mít jakousi pauzu, která ale dost často končí rozchodem, protože tomu nejistýmu (jemu) dojde, že je mu svoboda milejší, pokud už je v týhle fázi. Ale třeba jen bilancuje a balancuje, třeba mu právě díky tomu dojde, že s tebou bejt chce. Ale ty už budeš mít strach, že ho nemáš a nebudeš mít jistýho, po tomhle..
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 1.10.2007 8:42    Post subject: Reply with quote

Jo na tom něco bude, ale spíš mě štve ten přístup, že najednou z ničeho nic, když mi ještě někdy v tejndu psal, že o mě nikdy nechce přijít a že jsem to nejúžasnější, co ho mohlo potkalo...a najedou tohle...víš,kdyby k tomu apoň už dřív byly nějaký náznaky...a samozřejmě na pauzu mu kašlu, protože jak říkáš z toho je vždycky rozchod...teda u mě to tak bylo...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 1.10.2007 8:55    Post subject: Reply with quote

Hm, to je dost divný, samotnou by mě zajímalo, co ho k tý náhlý změně vedlo Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 1.10.2007 9:54    Post subject: Reply with quote

A ještě nedávno mi psal, že by pro mě udělal cokoli, že i víceméně kvůli mě mění práci, abysme se měli dobře a byli víc spolu...a najednou tohle...připadám si vážně, jak největší troska...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Mon 1.10.2007 15:45    Post subject: Reply with quote

nechci byt tvrda, ale ja to vidim takhle
--je definitivne rozhodnuty to ukoncit, vsechno si to pripravil a vybalil to na tebe. tys to neprijala tak, jak on ocekaval a zaclůa jsi plakat a vyvadet. najednou on uz nebyl tak suverenni a zacal z litosti couvat a davat ti nejake nadeje, protoze ho nicilo, kdyz videl, jak ti ublizuje.
ted se bude snazit nechat to proste vysumet a neozyvat se ti

je to ale ten nejhorsi scenar a fandim ti, aby to bylo jinak
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 1.10.2007 20:22    Post subject: Reply with quote

No prave, se bojim,ze to tak bude... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ach jo,bude dalsi probdela noc...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Mon 1.10.2007 20:25    Post subject: Reply with quote

a on uz se ti sa teda neozyva?
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 1.10.2007 21:05    Post subject: Reply with quote

Vcera,jak nemohl celej den,tak jsem mu pak na vecer napsala,ze uz se asi rozhodl,kdyz si neudela ani chvilicku a on napsal je "nerozhodl"...to byla od nej posledni sms,dneska jsem cekala jestli se ozve a nic...ja jsem mu taky nepsala ani ho neprozvonila...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 1.10.2007 21:51    Post subject: Reply with quote

já na to mám názor stejný jako kostra. Podle mě říkal ty nesmysly o dočasném rozchodu jen proto, že v danou chvíli neměl jinou možnost (z jeho pohledu). Taky si myslím, že se chce rozejít.

A jak si můžeš být 100% jistá, že v tom není jiná holka? Myslik
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Mon 1.10.2007 21:54    Post subject: Reply with quote

No, tak já to bohužel vidím taky stejně jako kostra Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms