sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jeho otec
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pockey
kytky 0, meta: 25


Joined: 30 Sep 2007
Posts: 10

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:02    Post subject: Jeho otec Reply with quote

Je mi 16 a mému příteli taky. Máme (měli?) spolu hezký vztah, který trval už více jak půl roku. Jediný problém byl v tom, že se věnuje sporty a velkou část jeho volného času pohltí tréninky. Dokázala jsem to překousnout i přesto, že jsme spolu byli fakt málo.
Včera jsme spolu byli po měsíci. Nic jsem mu nevyčítala, chápu že nemá tolik času kvůli sportu. Takže jsme se šli klasicky projít. Všechno bylo v pořádku. Měli jsme zrovna takovou intimnější chvíli, když mu zvonil telefon, takže to nezvedl. Jeho otec mu volal at jde domů. Tak jsme už šli a kousek od domu kde bydlím (bydlíme blízko u sebe) stál. Vůbec jsem nevěděla co se děje, on začal příteli šíleně nadávat do feťáků a nevím čeho a byl dost agresivní. Byl to šok, bála jsem se že mu něco udělá. Odešla jsem za roh, celá jsem se třásla a nevěděla co dělat....Pak jsem si všimla že mám zprávu z hlasové schránky. Byl to jeho otec strašně řval do telefonu něco jako: ˇˇVyřid mu že už s tebou nikam nepůjde, má rok zakázané chodit stebou ven. Já už ho vyléčím z tohohleˇˇ a pak ještě že ho začínáme oba srát Shocked a mezi tím strašně moc hnusných nadávek.

Vůbec to nechápu, nevím jestli má něco konkrétně proti mně nebo by udělal i jiné holce na mém místě......ono to ale bylo delší dobu, byli jsme spolu třeba normálně venku a on příteli volal, at jde okamžitě domů. Nebo asi před týdnem napsal smsku jakoby za něho, že nemůže jít ven protože je nemocný Shocked Já nejsem žádný kriminálník, tak nevím proč to udělal. Mě to překvapilo, protože dospělí mě mají obecně rádi (třeba kamarádů rodiče a tak).

Nevím co mám ted dělat, s takovým člověkem jsem se nesetkala, nevím jak se mám zachovat. On je fakt despota, příteli volá třeba odpoledne když jde jen pro něco do města kde a s kým je. Příteli se bojím i napsat na mobil, mám strach že mu ho zabavil a že mi hned bude volat zpátky a posílat výhružné vzkazy. A navíc on nemá kredit a ani internet jim momentálně nejde.

On jako říkal, že je jeho otec cholerik ale netušila jsem že až takhle šíleným způsobem Shocked Můj taťka je taky cholerik, ale vždycky když vybuchne a něco udělá/řekne tak se za to omluví a mrzí ho to. A navíc co mi přítel povídal, tak on třeba začne kvůli blbostem řvát na prodavačku a tak Shocked jsem nestačila valit oči.

Nevím co bude strašně se bojím že se kvůli tomuhle rozejdeme.

Omlouvám se za nesrozumitelnost(psala jsem tak, jak to přišlo) a děkuju za každou radu nebo zkušenost s tímhle, jsem opravdu v úzkých. Confused Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Muminka
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 350

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:11    Post subject: Reply with quote

myslím si, že to není vyloženě proti tobě.. podle toho, co jsi psala, bych řekla, že by mu vadila každá... Jinak jsou i takovýhle lidi, ale čekala bych to spíše u tatínka holky, že už není jeho malé princezna atd... Jinak nevím proč mu to tak vadí, jestli přítel tolik sportuje, tžeba se bojí, že to začne kvůli tobě flákat... Zkoušel s ním přítel o tobě mluvit?
Back to top
View user's profile Send private message  
Pockey
kytky 0, meta: 25


Joined: 30 Sep 2007
Posts: 10

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

muminka: To s tím sportem mne taky napadlo, ale jak už jsem psala, býváme spolu málo a navíc on to bere fakt zodpovědně, ho by ani nenapadlo to flákat kvůli ničemu. Myslím že se o mně normálně bavili, hned jak jsme spolu začali chodit tak jeho otec o mně věděl.

A taky to mohl udělat hned na začátku, ale on to udělá až po půl roce co jsme spolu, zajímavé že předtím mu to nevadilo.

Rolling Eyes Nevím, nemám s takovými lidmi zkušenosti, ale třeba moje rodiče by nikdy ani nenapadlo něco takového mému příteli udělat i kdyby byl jakýkoliv!
Back to top
View user's profile Send private message  
Muminka
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 350

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:25    Post subject: Reply with quote

třeba mu to vadilo i předtím, jen se držel a zrovna má blbé období a vy jste první na kom si to může vybít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Pockey
kytky 0, meta: 25


Joined: 30 Sep 2007
Posts: 10

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:30    Post subject: Reply with quote

A myslíte si že ho mám kvůli tomuhle nechat?Že si mám říct: No tak když mě jeho otec nesnáší, tak se na to vykašlu..?

Nevím co by mu mohlo vadit, vždyt je mu 16, to je snad normální že lidé spolu chodí? Docela mne vyděsily ty výhružné vzkazu, co je tohle za člověka Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:31    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 9:37; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:31    Post subject: Reply with quote

Shocked Tak tohle bych s přítelem určitě probrala Shocked To je hrozný chování...To snad ani neni cholerik,nemá ten jeho táta nějaký problémy s psychikou?? nebo s alkoholem?? Takhle se přece normální člověk nechová Shocked A přítelovo rodiče jsou rozvedený,nebo je z úplný rodiny??
Back to top
View user's profile Send private message  
Pockey
kytky 0, meta: 25


Joined: 30 Sep 2007
Posts: 10

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:34    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
proc mu rika fetaku?


No to jsem taky nepobrala, jestli je to nějáká běžná nadávka u něho? Ale přítel nikdy nic s drogama neměl a dokonce ani s alkoholem nikdy nic což je v dnešní době už spíš vyjímečné.Takže jsem to taky nepochopila.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alaïs
°°°


Joined: 29 Sep 2007
Posts: 29

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:34    Post subject: Reply with quote

fakt síla Shocked Chudák tvůj přítel. Podle mě to není obyčejný cholerik, nějaké další problémy tam určitě budou. Ale proti tobě to určitě není.
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:40    Post subject: Reply with quote

Mně se hned vybavil scénář, jak přítel začal fetovat (tvrdě řečeno), začal kašlat na sport a otec se domnívá, žes ho do toho zatáhla ty. Jseš si přítelovou bezúhonností opravdu tak jistá, když se vidíte jednou za měsíc? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:40    Post subject: Reply with quote

To je podle mě kvuli tomu sportu, táta si prostě přeje aby ze synáčnka něco bylo, když on sám nic nedokázal.. tak to bejvá, navíc tenhle věk je fakt kritická doba v životě sportovce, přijdeš na střední školu a najednou poznáš, že lidi tráví čas i jinak než sportem, i já se sportem v tomhle věku sekla.. po nějaký době zjistila, že to neni ono, ale už jsem se nikdy nevrátila na tu uroven na který jsem byla před tim.. chápu jeho otce, nic méně ho to neomlouvá.. Mě naši prostě nenutili, jako ptali se proč končim atd atd.. tenkrát bylo dost logických vysvětlení, ale aby dělali tohle Shocked
Možná to bylo tim, že já se tahala jenom se sportovcema.. nevim..

ono taky pro rodiče jste v 16ti ještě děti, že jo..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Pockey
kytky 0, meta: 25


Joined: 30 Sep 2007
Posts: 10

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:40    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou: Ne to nikdy on má fakt i k drogám obecně odpor. A vypadám myslím si v pohodě, proti mně nikdy nikdo v tomhle smyslu nic neměl (spíš mne mají dospělí rádi)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:44    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Pockey
kytky 0, meta: 25


Joined: 30 Sep 2007
Posts: 10

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:45    Post subject: Reply with quote

Sluníčko:-) wrote:
Shocked Tak tohle bych s přítelem určitě probrala Shocked To je hrozný chování...To snad ani neni cholerik,nemá ten jeho táta nějaký problémy s psychikou?? nebo s alkoholem?? Takhle se přece normální člověk nechová Shocked A přítelovo rodiče jsou rozvedený,nebo je z úplný rodiny??


Já se bojím že to nebudu mít ani kdy s ním probrat, jeho otec mu zakáže chodit ven, kredit nemá (možná ani mobil ne)...Jinak s tou psychikou bych to taky tak odhadla, ale přítel se mi nikdy s tímhle nesvěřil (ani s nějákými jeho problémy s alkoholem). A on už je dvakrát rozvedený. Jsou v rodině 3 chlapy (má ještě mladšího bráchu). Fakt mám o něj strach, kdoví co se pak u nich doma dělo Confused Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Pockey
kytky 0, meta: 25


Joined: 30 Sep 2007
Posts: 10

PostPosted: Sun 30.9.2007 18:48    Post subject: Reply with quote

ariely wrote:
Mně se hned vybavil scénář, jak přítel začal fetovat (tvrdě řečeno), začal kašlat na sport a otec se domnívá, žes ho do toho zatáhla ty. Jseš si přítelovou bezúhonností opravdu tak jistá, když se vidíte jednou za měsíc? Shocked


Ne, v tomhle ho opravdu znám, on třeba býval i trochu naštvaný když jsem mu řekla že jsem někde pila. A myslím že přesně neřekl feťáku ale něco jako ˇˇsmarade feťáckejˇˇ Byla jsem z toho mimo, tak už si to tak do detailu nepamatuju Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms