sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak často v dlouhodobém vztahu?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Sat 6.10.2007 22:21    Post subject: Reply with quote

Kyo to si me radsi ani nemel rikat Crying or Very sad ted jsi mi zkazil muj idelani pohled na to ze vernost muze existovat, a kdyz existuje tak to by muselo byt sakra velky stesti aby to potkalo zrovna me.........
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 7.10.2007 7:25    Post subject: Reply with quote

ale no, to budu asi chlapi ktori nemaju prave najidealnejsie vztahy s manzelkou/priatelkou a chyba im tam nejaka ta komunikacia co sa tohoto tyka. ale tie zeny s nimi nechcu spat tak to vyhladavaju inde.
ak vo vztahu s normalnym chlapom nemas problem a dokazes sa s nim porozpravat, dohodnut a snazit sa a je s tebou stastny, nie je tam ziadny problem ani dovod, pre ktory by ti mal byt neverny.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 7.10.2007 7:51    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
ak vo vztahu s normalnym chlapom nemas problem a dokazes sa s nim porozpravat, dohodnut a snazit sa a je s tebou stastny, nie je tam ziadny problem ani dovod, pre ktory by ti mal byt neverny.


Podle mě může podvádět i člověk, kterej je ve vztahu spokojenej (i když ta pravděpodobnost je samozřejmě nižší). Důvod se vždycky najde (třeba touha po změně?).

Nicméně považuju za celkem zbytečné se z nevěry hroutit dříve než nastane.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sun 7.10.2007 19:40    Post subject: Reply with quote

Tak sem se bavila s manžele a řekla mu své obavy a on řekl že se mi to jen zdá,že má teď nějaké starosti (což sem argumenotvala tím že už by je měl mít tak 3 měsíce)...řekl i jaké (o nich sem věděla),ale slíbil že se to vše zlepší,že se bude snažit a tak...tak uvidíme,no..
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 8.10.2007 8:59    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 16:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29890

PostPosted: Mon 8.10.2007 9:04    Post subject: Reply with quote

Přesně, proč se užírat tím, že by mi teoreticky mohl být nevěrný. No mohl, a co? To mě stejně dobře může zítra přejet auto a taky se tím nestresuju.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Sat 13.10.2007 9:38    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Milan on Fri 23.11.2007 20:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 13.10.2007 9:47    Post subject: Reply with quote

Milane, a je přítelkyně ochotna to vůbec nějak řešit? Nebo jsem to pochopila správně a veškerý diskuse na to téma smete ze stolu s tím, že má starosti? Napadá mě, jestli se za těmi starostmi neskrývá něco jiného. Třeba jí to jen nebaví a bojí se to přiznat tobě (a možná i sama sobě). Ale to jsou pochopitelně jen spekulace.

Mně se právě poslední dobou stávalo, že už mě to taky moc nebralo, resp. že jsem zpočátku nebyla vůbec vzrušená (pak ten sex dobrej byl a to vzrušení se dostavilo, ale vůbec se mi do toho nechtělo). Když jsem nad tím zapřemýšlela, došlo mi, že se nám podařilo už zajet do nějakých kolejí a že mi připadá i nepřirozené navrhnout nějakou inovaci (abych nenarušila ten zvyk). Promluvila jsem o tom s přítelem a mělo to fajn dopad - úplně se pročistil vzduch, "aktualizovali" jsme naše sexuální přání a všechno je zase v pohodě Smile Nemůže se jednat o něco podobného i u vás? I když je mi jasný, že tohle může bejt jeden důvod z mnoha... Confused

Kolikrát se uvádí jako možná příčina snížené chuti na sex i antikoncepce. Do toho moc nevidím, ale snad by nebylo špatné zauvažovat o změně antikoncepce. Tady ale zase záleží na tom, nakolik je přítelkyně ochotná situaci řešit.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sat 13.10.2007 9:55    Post subject: Reply with quote

Milan wrote:
Lenka wrote:
Tak sem se bavila s manžele a řekla mu své obavy a on řekl že se mi to jen zdá,že má teď nějaké starosti (což sem argumenotvala tím že už by je měl mít tak 3 měsíce)...řekl i jaké (o nich sem věděla),ale slíbil že se to vše zlepší,že se bude snažit a tak...tak uvidíme,no..

Taky jsem se dozvedel, ze nezajem o sex je u pritelkyne kvuli starostem. Spatne na tom je, ze jak starosti opadly, zajem se neobnovil. Po hovoru na toto tema jsem se dozvedel, ze jsou zase jine starosti a dal to slo podobne. V soucasne dobe je to u nas tak, ze kdyz mame zrovna to "sexualnejsi" obdobi tak to znamena 1 tydne, vyjimecne 2. No a kdyz mame "utlumove" obdobi, tak je to taky treba 1-2 za mesic. Smutne na tom je (asi stejne jako u Suga), ze uz prestavam mit chut taky. Pokud to teda takto pujde dal, tak skoncime jako vztah, kde sex je na jednou na dovolene plus dvakrat trikrat behem roku, aby se nereklo Rolling Eyes


jako bys me mluvil z duše Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Sat 13.10.2007 10:20    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Milan on Fri 23.11.2007 20:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sat 13.10.2007 10:40    Post subject: Reply with quote

ja jsem mela i s antikoncepsi vyssi chut nez pritel. Ted bez ni je to kolikrat k nevydrzeni pripadam si jak nymfomanka Embarassed

Snad se mi hormony trochu uklidni a moje touhy se vrati na puvodni uroven, ptz i tak mam asi petkrat vyssi potrebu sexu nez pritel. Jenze momentalne mi krome vysazeni HA bouri hormony i neco dalšiho a ja uz nemyslim skoro na nic jinyho nez na sex.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 13.10.2007 11:44    Post subject: Reply with quote

Tak pokud to řešit nechce, je to prekérka. Moc se s tím dělat nedá a obávám se, že to nemůže skončit dobře Confused Myslíš, že si uvědomuje, jak moc ti to vadí? Nebo před ní vystupuješ jako ten chápající? Promiň za blbý dotazy, vím, že to řešit nechceš...tak kdyžtak nemusíš odpovídat Smile

Uvažuju nad tím, jak bych reagovala, kdybych přišla za přítelem a on celou diskusi o sexu smetl ze stolu a nesnažil se mi ani trochu vyjít vstříc. Když není ochota, jen těžko se něco řeší. Netuším, jestli bych se v budoucnu udržela a nekompenzovala si tu nespokojenost někde jinde Confused

Jinak ta změna u tvé partnerky by se dala vysvětlit i poklesem takovýho toho počátečního vzrušení. Po čase už toho druhého přece jen víc známe...chybí vzrušení z nepoznaného...ale fakt těžko říct.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Milan
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 407

PostPosted: Sat 13.10.2007 12:12    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Milan on Fri 23.11.2007 20:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 13.10.2007 13:12    Post subject: Reply with quote

A ona tu změnu odůvodňuje těmi starostmi? Napadá tě, jak by se to dalo řešit? Vidíš ještě nějakou cestu? Nemůžu si pomoct, ale silně mi to připomíná ještě nedávnou situaci Suga Confused
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Sat 13.10.2007 13:16    Post subject: Reply with quote

a ako to vyriesila Suga?viem ze sa stalo nieco prevratne ale stale neviem ci si nasla noveho alebo sa stary dal dokopy
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 4 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms