sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ruth's point of view
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 379, 380, 381, 382  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 17.8.2017 19:01    Post subject: Reply with quote

Ruth A. wrote:
jo, alkohol mi taky vadí, ale obsahuje ho většina opalováků, i ta balea, co mám teď ho má...


jj ale nech aspon neni na 1. mieste v zlozeni
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18431

PostPosted: Mon 21.8.2017 8:13    Post subject: Reply with quote

Linda - levandulový olej může způspobit, že sluníčko působí agresivněji na kůži, takže může v krajním případě vzniknout i rakovina, ale "reálné" je spíše kosmetické zhoršení - pigmentové skvrny, vrásky. Ono je to jako solárko, to taky třeba pomáhá na akné, ale...

Micelární vodu používám každý den, ale záleží na značce. Ze všech vod má jednoznačně nejlepší složení klasická Bioderma. Garnier, Loreal aspol. obsahují zbytečné parfémy a konzervanty, zatímco třeba přírodní micelárky obsahují dráždivé parfemační oleje nebo alkohol.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18431

PostPosted: Fri 22.9.2017 23:53    Post subject: Reply with quote

Jsem ještě vůbec ta stará dobrá kosmetická Ruth?
Asi jsem byla závislá na nakupování líčení, bylo strašně těžké přestat, strhla jsem se při každé možné příležitosti, až jsem se nakonec naučila žít s malinkou taštičkou makeupu. Čím méně líčení jsem měla, tím méně mě zajímalo, tím méně jsem měla nutkání něco koupit, taky jsem začala utrácet spíše za jiné věci. Teď jsem v bodě, kdy mě líčení už vůbec nebaví, je to takové nutné zlo, nešla bych ven bez toho nutného minima (každé máme své minumum jinde) a kdybych neměla problémy s očima, hned bych šla na permanentní makeup nebo něco takového (linky, obočí, to mi stačí).
Momentálně používám korektor, trochu pudru, bronzer, trochu tvářenky, samozřejmě si líčím obočí, oči jedním stínem a trochu třpytek do vnitřního koutku, linky, řasenka, lesk, stačí.
To samé mám i s pletí, už je to rok, co jsem naposledy použila na mytí cokoliv jiného než micelární vodu, pak přidám jen tonikum (termální vodu), sérum a denní (s spf) nebo noční krém (většinou něco od havlíka), balzám na rty. Na akné mám krém na předpis. Produkty mi vydrží strašně dlouho, používám vše v tubě, takže se to nekazí, super. Čas od času používám něco ze vzorků, které mi chodí třeba ze Sephory občas poštou spolu s nějakými slevovými akcemi, ale nic nekupuju.
Přestalo mě sledovat novinky, když stejně skoro nic nekupuju, tak mi je to nějak jedno. To samé s parfémy, přesedlala jsem z těžkých orientálek na svěží květinovky a ty jsou všechny stejně dost podobné a tolik neomrzí.
U těla mi stačí jen sprcháč a krém, který používám i jako krém na ruce, pak mám samozřejmě opalovací krém a občas použiju samoopalovák, balení mi vydrží tak rok Smile Na holení ani nic nepotřebuju, stačí žiletka a nejsem pořezaná, kůže už si asi zvykla, říká se to.
Na vlasy nepoužívám ani kondicionér, jen šampon a pokukuju po vlasových tuhých mýdlech, ale zatím mám ještě zásobu šamponů z dob dřívějších, nejřív to musím dopotřebovat. Většinou používám ochranu před teplem a foukám vlasy přes kulatý kartáč. Obden pak přestříkám suchým šamponem, obden klasické mytí.
A i tak mám pocit, že to všechno mi zabírá spoutu času a peněz Laughing Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29867

PostPosted: Sat 23.9.2017 9:06    Post subject: Reply with quote

Ruth A. wrote:
A i tak mám pocit, že to všechno mi zabírá spoutu času a peněz Laughing Mr. Green

To asi jo, to tvoje nutné minimum jsem na sobě neměla asi ani jako maximum Laughing
Ale dobrý progres Very Happy
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9630

PostPosted: Sun 24.9.2017 19:18    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18431

PostPosted: Mon 25.9.2017 16:52    Post subject: Reply with quote

no myslím to tak, že i když utrátím 20% toho, co dřív a zabere mi to tak 50% času, tak mi to přijde i tak hodně, předtím jsem to neřešila, nevadilo mi to
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18431

PostPosted: Wed 11.10.2017 19:18    Post subject: Reply with quote

Dneska jsem si koupila (nový? já jsem fakt tragéd teď Very Happy ) Andělská tvář od Havlíka, tak budu referovat. Překecala mě prodavačka, já chtěla vzít ověřenou Krásnou paní, která je mnohem hutnější, ale snad to bude ok. Jinak mi měřili hydrataci pleti a měla jsem přesně 50%, tedy úplný ideál, až se sama divila a ptala se, co používám... Laughing Takže snad moje metoda funguje.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 26.12.2017 12:24    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18431

PostPosted: Tue 26.12.2017 14:45    Post subject: Reply with quote

Tak hydratační rtěnky vůbec nevydrží, což v kombinaci s červenou zavání jokerovým úsměvem Very Happy
Já mám ráda Chubby Stick od Clinique, v Intense řadě mají červené odstíny
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 26.12.2017 14:57    Post subject: Reply with quote

Aha tak to som nevedela Smile hladam proste cerveny ruz. A vychadzam z toho, ze ked som ho mala napodledy, mala som suche pery. Smile
Ten ruz od clinique pojdem pohladat, budu to mat napr. V marrionaud alebo douglas?

Dakujem Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11437

PostPosted: Tue 26.12.2017 15:12    Post subject: Reply with quote

dobře drží ty tekuté, ale holt vysušujou. relativně míň vysušuje ta od Sephory (tahle). jinak na každodenní nošení používám podobné jako Ruth, takové ty "tužky", sice to vydrží maximálně do jídla, ale na rtech je to příjemné a každý den přece jenom extrémní výdrž nepotřebuju.
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18431

PostPosted: Tue 26.12.2017 16:51    Post subject: Reply with quote

přesně tak, pro výdrž ty tekuté
jako kompromis vidím Bourjois Rouge Velvet, drží, ale nevysušuje (ani nehydratuje ale)
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28783

PostPosted: Tue 26.12.2017 18:59    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20436

PostPosted: Tue 26.12.2017 20:39    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28783

PostPosted: Tue 26.12.2017 20:44    Post subject: Reply with quote

Nemam doma nic, ale muzu zkusit neco koupit v lekarne Confused

To je tak, kdyz chce byt clovek krasnejsi a zohyzdi se Laughing
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 379, 380, 381, 382  Next
Page 380 of 382

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms