sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ruth's point of view
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 380, 381, 382  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20127

PostPosted: Thu 20.8.2015 10:21    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Thu 20.8.2015 14:19    Post subject: Reply with quote

no ten ocet je dobrý právě na roztažené póry a docela dobře dezinfikuje, musí být bio, protože ty nebio obsahují různé syntetické koření
Back to top
View user's profile Send private message  
celita
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11237

PostPosted: Thu 24.9.2015 13:53    Post subject: Reply with quote

Ruth kde kupujes bio med? Ja jsem z te tve metody nadsena, je to bezvadny! Smile Pritel ti vzkazuje, at mi jeste doporucis nejakou hlinu a uhel misto liceni. Smile
_________________
Jakmile jednou letíš, je pozdě přemýšlet, jestli to byl dobrý nápad, nebo ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Thu 24.9.2015 16:14    Post subject: Reply with quote

Bio med kdekoliv, DM drogerie, biopotraviny, v Tesku mají Tesco organic med
jsem ráda, že se ta metoda osvědčila Very Happy
mně osobně nejvíc vyhovuje med ve skle z Dm, protože obsahuje i jemnou část medu a vespod je jakoby zcukernatělý, což je super na peeling třeba večer
dekorativní kosmetika může být taky bio a není až tak špatná, ale mě moc nebaví Mr. Green nanejvýš tak minerální makeup, protože tolik neucpává póry (Everyday minerals je super, protože fakt matuje)
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Thu 24.9.2015 18:13    Post subject: Reply with quote

Ruth - každý med ti časem zcukernatí Smile (tedy mi se to tak stalo vždy a mám jen bio - tedy od medaře). A nechtěla bys k těm jiným věcem napsat, kde je kupuješ nebo bližší specifikaci. Když máš něco ověřeného, ať nemusím zkoušet milion věcí Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Thu 24.9.2015 18:59    Post subject: Reply with quote

Byzzy, já vím, ale na pleť mám ráda právě ty medy, které jsou hodně hutné a už zcukernatělé, když je koupím, což ten ve skle z DM je, zatímco jiné medy tak rychle necukernatí

jinak teda kupuju med z DM ve skle, ale chtěla bych zkusit manuka med
pak ocet bio jablečný z DM
květinovou vodu růžovou z DM nějaká značka Purity Vision nebo tak, nebo jakoukoliv z Biooo.cz, kde se dá sehnat spousta vychytávek
olej Jojobový třeba Saloos nebo kokosový libovolný v bio kvalitě
nevidím ve značkách žádný velký rozdíl popravdě řečeno, když je to bio za studena lisovaný olej, tak je vždycky kvalitní si myslím
na tom biooo je výhoda, že prodávají i malá balení třeba těch olejů a dá se to pak vzít na cesty
pak mám na tělo ještě bambucké máslo od Salusu, já teďkon nemůžu vůbec používat tělová mléka (chemická) mám z nich akné i na těle


jinak super obchod je tady tenhle, kde mají i hodně přírodní dekorativky nebo značku Juice Beauty, kterou mám strašně ráda už asi deset let, dřív jsem ji kupovala na jahodě http://www.naturisimo.com/index.cfm?nme=jui
komu se příčí med jako čištění tak můžu doporučit na akné tento gel: http://www.naturisimo.com/products.cfm?id=2135&type=Cleansers&nme=juice+beauty
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 15.12.2015 13:54    Post subject: Reply with quote

ruth, co se týče pudrového makeupu MAC... je lepší než tekutý? Mám tím na mysli to, že nemám (možná iracionální) pocit, že pudrový makeup nemůže nikdy na tváři vydržet moc dlouho, že se otře o oblečení, že opadá... je to tak?

Protože bych potřebovala nějaký makeup, který mi nezvýrazní póry a bohužel teď už i mimické vrásky. Poslední dobou cokoliv na sebe nanesu, mám pocit masky, i když nanesu jen malinko.

Na druhou stranu mám velmi flekatou načervenalou pleť, takže krýt musím...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Tue 15.12.2015 22:03    Post subject: Reply with quote

Jo, myslím, že pudrový makeup nikdy nevydrží tak dlouho, bohužel. Ale zrovna ten od MACu kryje dost dobře.
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37779
Location: Praha

PostPosted: Wed 16.12.2015 11:06    Post subject: Reply with quote

ja mam nejaky mineralni makeup od MAC a moc dobry mi neprijde, sice kryje hezky ale ma (na mne) malou vydrz, klidne ti ho sru venuju na zkousku jestli nechces zbytecne vyhodit penize. ma to baleni jako typicky sypky pudr, takze trochu neprakticky. ale urcite verim, ze to muze nekomu vyhovovat treba i vic nez tekuty makeup Smile
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28823

PostPosted: Wed 16.12.2015 18:48    Post subject: Reply with quote

Holky a davate si pod nej krem a podkladovou bazi? Ono je to logicke, ze tenhle typ makeupu nedrzi tak dobre na "suche", nijak nepripravene pleti Smile

Shrew, ty ale nepotrebujes nejak extra silne kryti, ne? Jestli chces makeup, ktery ti sjednoti barvu pleti, ale nezvyrazni pory a vrasky, tak stoprocentne doporucuji tekuty makeup se strednim krytim a pod nej vyhlazujici bazi. Pak to bude tip top:)
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Wed 16.12.2015 20:47    Post subject: Reply with quote

Spanish - není řeč o minerálním pudru, ale o studiofixu, ten minerální je hroznej IMHO... Na lepivém primeru by podle mě každý pudrový makeup dělal mapy
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37779
Location: Praha

PostPosted: Wed 16.12.2015 21:01    Post subject: Reply with quote

Ruth ja mam urcite doma mineralni makeup, proto jsem to prece psala Smile nevim ale jestli patri do stalyho sortimentu, je mozny ze ne. A taky nevim jak presne se jmenuje, to bych se musela podivat
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 17.12.2015 13:35    Post subject: Reply with quote

villette, jojo, krem si pod makeup rozhodne davam..Smile
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Thu 17.12.2015 17:25    Post subject: Reply with quote

Však jo, spanish, já vím, že jsi psala, že máš ten minerální, ale se Shrew jsme předtím mluvily o Studio Fixu, tak jsem nechtěla, aby se to popletlo, protože oba jsou technicky vzato pudrové makeupy a oba jsou od MAC

Moje zkušenost s pudrovými makeupy je taková, že čím lépe kryjou, tím víc se po nich lesknu, i když jsou jakoby matující.
Například Everyday minerals krásně krejou a matujou, ale po 3 a více hodinách se začnu lesknout a nejde to ničím zastavit
Studio Fix to samé, kreje snad ještě lépe a pleť vypadá krásně, ale po řekněme 5 hodinách se lesknu... Asi je to tím, že ten makeup není dělaný pro běžné užívání, ale pro profesionály, kteří mohou makeup kdykoli poupravit (v televizi ho hodně používají na muže, ale moderátor nemoderuje celý den, že....)
Teď mám Double Wear pudrový makeup, který mi vyhovuje jak odstínem, tak tím, že dlouho vydrží matovat, ale nekreje až tak moc, takže ho používám spíš na zafixování, má SPF 10, ale neleskne se ani při fotografování s bleskem, což musím ocenit na celé řadě DW (která má celá SPF 10)
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 17.12.2015 19:55    Post subject: Reply with quote

ruth, jj, vím..chci to zatím prostě jen vyzkoušet a pak uvidím...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 380, 381, 382  Next
Page 377 of 382

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms