sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Poruchy příjmu potravy
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 47, 48, 49  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Thu 11.1.2007 22:12    Post subject: Reply with quote

já nechápu, jak s tím můžete žít, ten neustálý stres, já jsem si to za ten, dejme tomu měsíc, prožila a ty hrozný výčitky, když něco sníte, nebo naopak ten strach večer, když si uvědomíte, že jste celý den nic nejedli a VŮBEC vám to nepřijde...
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 12.1.2007 7:38    Post subject: Reply with quote

Smaily wrote:
a nebojíš se, že až přijde jednou nějaký fakt drsný období, kdy budeš psychicky na dně, tak do toho spadneš? když i já, jinak normální a A a B odsuzující jsem do toho na chvilku spadla, když mi bylo fakt nejhůř...


Ano. Bojim. Psychicky na dne jsem zrovna ted. Jsem vycerpana, vecne unavena, na jidlo nemam ani pomysleni. Ale najim se. Cool
Nia, rikas to spravne. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
***
Guest





PostPosted: Sat 13.1.2007 12:11    Post subject: Reply with quote

nechci tu o tom psát přihlášená, ale zjistila sem, že o tom mluvit musím...deptá mě o..táhne mě to na dno. Jídlo je něco, na co myslím strašně často. Představa že bych měla sníst celý oběd i celou večeři mi nahání hrůzu. Obvykle sním přes den rohlík a třeba jogurt, pak až doma večeři, aby to rodičům nepřišlo divné. Omdlívám, motá s mi hlava. Když si jdu zapálit a ještě sem ten den neměla ani sousto, ak si musím sednout, tak moc se mi pak motá hlava, že bych to neustála...trvá to asi půl roku... Crying or Very sad Chtěla bych aby to bylo zase v pohodě, ale nejde to. Nikdo z okolí to neví, nechci to říct, nechci o sobě znova slyšet že chci být jenom zajímavá Bojik
Back to top
 
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Sat 13.1.2007 12:39    Post subject: Reply with quote

jediný co ti pomůže je srovnat si to v hlavě sama, pak zjistíš, že i jídlo může být dobré a koneckonců to kolikrát bývá nejhezčí část dne, když se ti zrovna nedaří, je přeci takových jídel, která nejsou moc kalorická a pestrá strava je to největší potěšení, jaký může člověk svýmu tělu dopřát (od manga, přes pizzu, po zeleninový salát....).

Nestojí to za to, být celý den jako na trní, být zoufalá z toho, že nejíš i z toho, že jíš.... a je to jen v tvojí hlavě, věř mi. Jen v tobě a jen ty máš klíč to zastavit.
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sat 13.1.2007 14:14    Post subject: Reply with quote

hvezdicko, ver ze to jde. Jde to, byt zase ,,normalni". Nejsi nenormalni, jen nemocna, tohle je nemoc. Pomoct Ti muze kdokoliv z Tveho okoli, ja jsem rada, ze mi pomohla mamka a i pritel.
Je to hrozne prokleti, znam to moc dobre. Ale Ty si musis rict, ze tohle neni zadna cesta nikam, mohlo by to skoncit velmi spatne. Kdyz uz omdlivas, je to spatne, to ja jsem mivala takove stavy a to uz jsem si rekla dost, dal uz to zajit nesmim nechat. Takze to nenechavej zajit dal a udelej s tim neco, dokud to jeste jde.... Dogeyes

hlavne nechapu, jakto ze si toho nikdo z Tveho okoli nevsiml?
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Sat 13.1.2007 16:10    Post subject: Reply with quote

terrynka Arrow ja mam takovej pocit, ze v tom litas porad, alespon trochu, kdyz jem cetla to tema o podpurnych prostredcich na hubnuti, alespon doufam, ze si te s nekym nepletu Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sat 13.1.2007 16:20    Post subject: Reply with quote

No, nelitam. Jen jsem strasne moc pribrala (prosty jo-jo efekt po anorexii) a ted se snazim zhubnout. Ale jinym zpusobem nez nejezenim.... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 26.1.2007 12:56    Post subject: Reply with quote

Kdybyste se na to radši vykašlaly, nevim, za čim se honíte. Chápala bych to, kdybyste vypadaly takhle:



Ale tak tady žádná nevypadáte. Ty případy, co jsem viděla na psychárně, mě odradily od veškerejch diet. Trosky kousek od smrti. Ale když vás to baví, když vám nevadí, že si ničíte zdraví, když vám nevadí, že třeba nebudete moct mít jednou děti.. Jen tak dál Rolling Eyes
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Fri 26.1.2007 14:03    Post subject: Reply with quote

teď jsem koukala na nový fotky MK Olsen a vypadá to, že do toho znovu spadla Sad ... je mi jí líto, už jí to docela slušelo a vypadala zdravě a teď se z ní stává troska ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19346
Location: vedle blázince

PostPosted: Fri 26.1.2007 20:23    Post subject: Reply with quote

Já můžu říct, že jsem tak na 99,9% zdravá! Na zvracení jsem nemyslela už strašně dlouho ... A prostě i když toho sním víc a řeknu si, že bych to mohla vyzvracet, tak prostě nejdu. Nejen kvůli tomu, že už to nechci dělat, ale taky kvůli tomu, že jsem líná Embarassed . Jsem prostě líná vstát a stepovat u záchodu s prstem v krku Embarassed ... No, díky bohu.... Jasně že chci zhubnout, ale normálně a hlavně začít sportovat. Často mě zamrzí, když vedle sebe vidim hodně štíhlou holku, která říká, že nemůže sníst celej oběd, ptž by z ní byla bečka a přitom já sežeru celej oběd...ale co se dá dělat....ale pak je vidim, jak se do sebe hážou čokoládovou tyčinku, no Laughing ...tak a teď jsem si vzpomněla na holky od nás ze třídy, co maj moc hezký postavy....radši končim.
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28823

PostPosted: Sat 27.1.2007 0:37    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sat 27.1.2007 0:41    Post subject: Reply with quote

villete wrote:
Tevi, pod to bych se mohla podepsat.


Tak to ja mam zase radost z tebe Wink Koukam, ze se nas nemocnej board zacina docela lecit (teda v par tematech to jeste neni idealni)
Back to top
View user's profile Send private message  
Cassie
serendipity


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5388

PostPosted: Sat 27.1.2007 0:57    Post subject: Reply with quote

Matylda: jezisi ja se ty fotky uplne lekla Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19346
Location: vedle blázince

PostPosted: Sat 27.1.2007 12:51    Post subject: Reply with quote

villete wrote:
Tevi, pod to bych se mohla podepsat.
Mam z tebe radost! Wink


jé to jsem ráda, že by ses pod to mohla podepsat .....taky mám z tebe radost Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
celita
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11238

PostPosted: Tue 30.1.2007 20:07    Post subject: Reply with quote

http://ona.idnes.cz/valku-s-vychrtlou-modou-zacaly-i-obchody-ffw-/ona_moda.asp?c=A070130_113555_ona_moda_jup

jestli se tohle rozšíří tak se i přirozeně hubený holky neoblečou. Takhle si boj proti ppp nepředstavuju Confused
_________________
Jakmile jednou letíš, je pozdě přemýšlet, jestli to byl dobrý nápad, nebo ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 47, 48, 49  Next
Page 2 of 49

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms