sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
On Praha, ja Plzen

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 26.9.2007 12:01    Post subject: On Praha, ja Plzen Reply with quote

ahoj holky, mam takovy dotaz.Asi se to tyka vztahu na dalku, ale chtela bych vedet vas nazor.

2.5 roku jsme byli s pritelem pomalu denne spolu, podnikali vse spolecne, meli spolecne kamarady a travili vetsinu casu spolu.
Ted dostal praci v Praze, ja studuji v Plzni, mam pred sebou posledni rok a pak absolutorium. Nyni jezdi domu sice kazdy den, ale prijede vecer, takze neni uz moc casu neco podnikat.
Jelikoz mi zakazal tancovat, tak chodim na brigady. Mam jeden patek volny takze chodim pravidelne pa,so,ne abych alespon nejak uzivila sebe a auto.
Za cca tyden se hodla do Prahy stehovat nastalo, tzn ze bude doma jen o vikendech (a to urcite ne o vsech) a ja jsem o vikendech v praci, takze se neuvidime skoro vubec.

Myslite si ze tenhle vztah ma cenu?on bydli v praze, ja v plzni a jeste k tomu mam o vikendech brigady? Kdyz jsme byli zvykli byt spolu skoro denne?
Ja vim, ze toho cloveka potrebuju u sebe...protoze pak se mi hrozne styska a je mi smutno.

Nevidite nejake vychodisko? Crying or Very sad
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 26.9.2007 12:06    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Wed 26.9.2007 12:23    Post subject: Reply with quote

Jeden rok než doděláš školu není tak dlouhá doba, ale.... pokud jste na sebe opravdu zvyklí, bude to hodně těžký. Confused
Východisko? Měli byste se na tom hodnout oba, promluvit si, jak si to představujete. Nebo mě napadá blbost...přestup na podobnou školu do Prahy Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 26.9.2007 14:18    Post subject: Reply with quote

Tak pokud má Lady před sebou poslední rok tak je asi zbytečné přestupovat do úplně nového prostředí. Ten rok určitě vydržíte a pak to bude OK Cool A s těma brigádama....proč mu tak vadí, kdybys tancovala? Aspoň byste se mohli víc vídat, ne? A žádnou volnou chvíli jinak nemáš? Já využívám všeho, dneska jsem hned po škole jela az ním a zítra ráno se vracím na cvíko. I když nevím jak daleko je od sebe Praha-Plzeň, my to máme necelých 90 km, ale stejně se mi to vyplatí i takhle uprostřed týdne Embarassed
Mmch, upřímně řečeno, se už v tvých přítelích vůbec nevyznám Embarassed Jednou píšeš, že už nikoho nemáš, pak, že máš nového, teď, že jsi s někým 2,5 roku...trochu nestíhám Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Grape
Guest





PostPosted: Wed 26.9.2007 15:03    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
[b]Mmch, upřímně řečeno, se už v tvých přítelích vůbec nevyznám Embarassed Jednou píšeš, že už nikoho nemáš, pak, že máš nového, teď, že jsi s někým 2,5 roku...trochu nestíhám Embarassed [/size]


Přesně to si myslim taky Smile
K tématu: Praha - Plzeň je od sebe asi 110 km, po dálnici bez přestávky, jak jezdí skoro každej autobus je to cca hoďka a půl, možná něco víc. Prostě dá se to. Já studovala cca 80 km od Plzně a někdy, když se mi zastesklo, jsem jela během týdne domů a ráno se zas vrátila... Razz Prahu mám od domova 3 hodiny, to už tak snadno nejde. Sad Pakárna. Sad
Po mých zkušenostech se vztahem na dálku: Praha - Brno (220 km), už mam v tomhle dost posunutý vnímání a myslim, že bych zvládla ledacos, i když chápu, že u dvojic, co jsou spolu zvyklí bejt každej den (já to zažila s přítelem ten první rok a pak, když odešel ze dne na den do Brna, to teda hodně bolelo Confused ), je ta představa něco strašlivýho. Když ti zbejvá ale jen rok školy, tak bych to už vydržela. A musíš chodit na ty brigády o víkendu? Nemůžeš si najít nějaký v týdnu?
Back to top
 
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 26.9.2007 15:20    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 26.9.2007 20:14    Post subject: Reply with quote

ja si myslim ze to ide. My sme spolu denne, furt ale uz minuly rok sa presvedcila o tom ze sa to da preziot. ja studujem v TRnave, onak zijeme v meste 200 km vzdialenom. ja som v skole styri dni, potom vacsinou v stvtrok prichadzam domov. Piatok je on este v praci a teraz uz aj ja budem. Vikend budem este jeden den tiez urcite pracovat. Ale vzdy je cas byt spolu vecer, v noci aspon spolu spat v jednej posteli a citit blizkost toho druheho. A potom pridu dni volne, kedy si budeme pritomnost toho druheho vazit ovela viac. ja si myslim ze prave ta dialka nas vzath celkom posilnila. I ked isteze ja sa uz teraz desim toho ako budem fungovat bez neho ked som bola pat mesiacobv doma, furt s nim, a do skoly am netaha fakt nic, ale ono to ide. Od pondelka ratam hoidny dokym budem s nim, kazdy rok si bereme nejake akcie, volania do bzevedomia, a podobne takze sme v podstate na dráte furt.Skuste to, za pokus to stoji, taky vztahj by som iste nezahodila a najma ked mas uz len rok
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Thu 27.9.2007 10:01    Post subject: Reply with quote

ja se nevidim ze v tom mate nejasno.
Ano je to ten, se kterym jsem jiz dlouho. Rozesli jsme se po incidentu s tou jistou slenou a od te doby se to s nami tahne JEDNOU CHODIME, PODRUHY NE. Ja jsem v ten rok mela kluka, co jsem s nim chodila 2 mesice, ale pak jsme se stejne rozesli kvuli R. protoze jsem se k nemu zase vracela zpet...
Takze dejme tomu ze s nim tedy zase chodim Cool

Nahore bez jsem netancovala jiz dlouho, asi rok uz to nedelam. Ted jsem byla 14 dni v nemecku, ale delala jsem obycejny goucka bez zadnych svlikacek. It o mu proste vadi-obycejny tanec. Ale dejme tomu ze ma pravdu, ktery kluk by chtel aby jeho holku ocumovalo milion olezlych chlapu.... tak jsem mu rekla ze budu chodit na brigady, ale mam na ne cas jen v pa-so-ne, ale to se mu taky pochopitelne nelibi protoze by jsme se vubec nevidali.

Jinak Praha- Plzen je 90km, je to fajn, ale kdyz budu delat brigady, nebudu mit penize jezdit za nim porad, on i ten autobus a metra taky neco stoji, ze jo... to bych vydelavala na brigadach jen na cesty k nemu.

On ted bydli na koleji a chce si tam najit byt, abych se k nemu prestehovala. jenze bojim se ze ten rok, co mi zbyva se vubec prave nebudeme vidat a cela nase "laska" tak pujde do haje, protoze jsme na sebe zvykli byt spolu denne a ja jsem typ cloveka co mu nestaci se s klukem vidat 3krat do tydne a nazdar. Bojim se, moc.

A jeste jeden zadrhel-budeme se s mamou stehovat k tatovi do rodinneho domu a nasi mi uz delaji horni patro ve forme samostatneho bytu...takze vlastne v zime uz budu mit vlastni svuj byt...ale v Plzni.
Takze je hrozna skoda ho tam ten byt jen tak nechat a bydlet s pritelem v drazsi praze a hlavne platit dohromady najmy...

Je to hrozna prekerka, vubec nevim jestli mi ten kluk za tohle vubec stoji-abych kvuli nemu opustila vlastni byt ktery mam jisty a zdarma a platila v praze 7t (svoji pulku najmu) jen abych mohla byt s nim...
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 29.9.2007 13:29    Post subject: Reply with quote

TOHLE TÉMA VYŘEŠENO Smile Wink
zůstávám doma
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms