sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Co teď se vztahem dál..?
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
citronka
Guest





PostPosted: Sat 22.9.2007 16:08    Post subject: Co teď se vztahem dál..? Reply with quote

Ahoj, pokusím se nastínit situaci...
s přítelem jsme spolu teď asi půl roku, všechno bylo dá se říct ok, a teď se stalo, že jsem ho potkala s nějakou holkou, nechovali se nějak intimně, ale on mě viděl, a dělal že nevidí..hned jsem mu napsala sms jak se má a co dělá, abych viděla jak bude reagovat, no a on hned sám od sebe napsal, že to není jak to vypadá a že mi to vysvětlí..
no a od něj jsem se dozvěděla, že to byla jeho bývalá přítelkyně, se kterou přede mnou asi 2 roky chodil, no a teď u ní bydlí, je to dům, kde bydlí i její rodiče, on je dole, ona nahoře, on je totiž cizinec, tady u ní bydlí asi tak poslední měsíc, a má tam malej nájem, no a tvrdí mi, že se spolu spíš hádají než mluví, ale že ona mu hodně pomohla když tady přijel, a že mu pořád pomáhá, že mu třeba žehlí, a občas spolu jdou někam ven nebo tak, a to je PRÝ všechno..tohle bych dejme tomu ještě skousla, ale že me zasklil, to mě hodně mrzelo, říkal, že kdyby se dozvěděla, že někoho má, tak by jí to strašně vadilo a asi by ho i vyhodila..tak co si má pak člověk o tom myslet že..
no a já teď vůbec nevím co mám dělat, dost mě to naštvalo, ale není pro mě vůbec jednoduchý se s ním rozejít, je mi s ním strašně fajn, teď mi pořád říká že mě má strašně rád, že ani nečekal že to tak bude, a že všechno co řekl je pravda, a že mi to zatím neřekl kde bydlí, protože se bál že bych se s ním rozešla..
a je tady ještě jedna věc, kterou neví, příští rok jedu na semestr studovat pryč, aj, zatím jsem mu o tom neříkala, protože jsem čekala, jak se vyvine ten vztah, jestli z toho vůbec něco bude..teď si myslím, že je pravá chvíle mu to říct, už jsem se stejně chystala..sama jsem začínala přemýšlet, jak to asi bude dál, až odjedu..a teď vůbec nevím co, kdybych neměla odjet, myslím že bych to řešila víc..takže teď nevím, jestli mít jakože nějakou hrdost, a nebo si s ním ještě užít tu dobu než odjedu a pak se uvidí co bude..
on sám mi řekl, že ho to mrzí, že je hajzl, a že by se asi sám se sebou rozešel.. Rolling Eyes
díky všem kdo dočetli až do konce a poradí Smile
Back to top
 
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11464

PostPosted: Sat 22.9.2007 16:21    Post subject: Reply with quote

Na to, že jste spolu půl roku, si myslím, že ti mohl říct kde bydlí o něco dřív, než když jsi ho viděla s tou holkou... Být jeho holka, tak bych zřejmě chtěla, ať si hledá jiné bydlení, protože bych nechtěla, ať bydlí u bývalky, navíc aby mě kvůli ní zasklil...
Ale tím, že pojedeš pryč, se to trochu odlehčuje nebo jak to říct. Záleží podle toho, jak s ním počítáš do budoucna. Jestli s ním počítáš i do doby, až se vrátíš, měli byste pořešit to jeho bydlení. Jestli ne, nijak zvlášť bych to neřešila, prostě bych s ním byla, dokud neodjedu - ale s tím, že bude vědět, že jedu pryč a tak uplně si nedělám plány na svatbu.
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 22.9.2007 16:29    Post subject: Reply with quote

no já osobně bych mu teda nevěřila ani slovo..vůbec se mi to zdá celý divný, nedokážu si představit chlapa co by bydlel u svý bejvalky a jejich rodičů..dobrovolně
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sat 22.9.2007 18:03    Post subject: Reply with quote

citronko - nejdřív trošku od tématu: co je to za cizince? Já mám totiž s cizinci jedné rasy docela bohaté zkušenosti Wink

Teď k problému: já si hlavně neumím představit, že někdo s někým chodí půl roku a neví, kde ten druhý bydlí a ani se o to nezajímá Shocked
Když pomineme tohle, přijde mi to stejně jako hope fakt dost divné Myslik Asi bych to řešila takhle: on ti neřekl, kde a s kým bydlí a pak to ještě tak hloupě "kamufloval" - já být tebou bych mu zas na tvém místě neřekla, že jedu pryč. Prostě bych to nechala tak nějak volně plynout...s jeho povahou bych se bála, že to stejně skončí, tak bych se aspoň snažila užít hezké chvíle, dokud jsou Embarassed

Btw. - za kecy chlapů typu: "Já bych se sám se sebou rozešel" nebo "Najdeš si někoho lepšího" (to jsem slyšela už mnohokrát, od bývalého i od současného, když jsme se párkrát rozcházeli Rolling Eyes ) bych VRAŽDILA!!! Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 22.9.2007 18:10    Post subject: Reply with quote

jenže kec jsem hajzl a kdybych byl tebou bych se se sebou rozešel o něčem vypovídá..
citronko, není ještě tak nějak něco divnýho na tom vztahu?

ed omlouvám se, ale trpim nějakou vztahovou paranoiou.. bo nevěřim vlastnímu příteli ani slovo..vždycky na mě řve, že nechápe proč má trpět za ču*aky co byli před nim.. nedělám scény, jen si prostě myslim svý..prostě chci říct, že to vubec nemusí být tak jak si myslim já..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Sat 22.9.2007 18:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sat 22.9.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

Ester wrote:
Na to, že jste spolu půl roku, si myslím, že ti mohl říct kde bydlí o něco dřív, než když jsi ho viděla s tou holkou... Být jeho holka, tak bych zřejmě chtěla, ať si hledá jiné bydlení, protože bych nechtěla, ať bydlí u bývalky, navíc aby mě kvůli ní zasklil...
Ale tím, že pojedeš pryč, se to trochu odlehčuje nebo jak to říct. Záleží podle toho, jak s ním počítáš do budoucna. Jestli s ním počítáš i do doby, až se vrátíš, měli byste pořešit to jeho bydlení. Jestli ne, nijak zvlášť bych to neřešila, prostě bych s ním byla, dokud neodjedu - ale s tím, že bude vědět, že jedu pryč a tak uplně si nedělám plány na svatbu.

Uplne souhlasim. Myslim, ze pul roku je dost dlouha doba na to, aby Ti to rekl. A Ty jsi se ho ani nikdy neptala, kde bydli? Nikdy jsi u nej nebyla? To je dost divny... No kazdopadne bych z toho taky nadsena nebyla, nevim, jak by se to libilo jemu na Tvem miste. Ale vlastne jo, on by se se sebou rozesel, takze je jasny, jak by se mu to libilo.
No a stim odjezdem jak rika Ester. zalezi na tom, co chces, co od nej ocekavas.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 22.9.2007 18:28    Post subject: Reply with quote

myslim, že je to uplně jasný, pokud po pul roce nevíš s kym bydlí a nebyla si tam..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Sat 22.9.2007 18:38    Post subject: Reply with quote

Citronka ale psala, že u ní bydlí poslední měsíc. Třeba o tom, kde bydlel předtím věděla, ale tohle zatajil... Ale důvod "neřekl jsem ti to, bál jsem se, že se se mnou rozejdeš" je jen blbá výmluva. Confused
Z toho co píšeš - na mě to působí tak, že bych mu věřit nemohla. To, že odjíždím bych mu řekla narovinu. Upřímně myslím, že až odjedeš, váš vztah nevydrží, tak bych s ním "neplýtvala" čas ještě teď.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sat 22.9.2007 18:41    Post subject: Reply with quote

aha... ale i tak, ja nevim, kdybych se prestehovala, tak to priteli reknu ne? Proste mi prijde divny, ze ji to vubec nerekl. Ta vymluva je opravdu chaba Confused
Ja bych mu neverila uz jen proto, ze Ti tohle nerekl. Taky si myslim, ze to stejne nevydrzi Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 22.9.2007 18:42    Post subject: Reply with quote

no stejně, kdyby se muj přítel stěhoval asi by mi řekl kde bydlí ne? nevim, nevidíme do toho..

ale zase.. nechá holka u sebe bydlet ex přítele jen tak? by tim ubližovala sama sobě..
a pak co její rodiče? nechaj u sebe bydlet ex přítele svý dcery jen tak, že chudinka nemá kam jít..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
citronka
Guest





PostPosted: Sat 22.9.2007 18:42    Post subject: Reply with quote

O to bydlení jsem se samozřejmě zajímala, nejdřív bydlel s kámošem, tady bydlí až ten poslední asi měsíc, a říkal mi, že bydlí u starší paní, což je ta její matka, o ní nic neřekl..
Je pravda že je to spíš takovej volnější vztah, zatím žádný myšlenky na svatbu nemám, a on měl původně už jet zase pryč, ale nakonec zůstal, a věřím mu to že mě má rád, vypadá to tak, ale taky si myslím, že tady nebude věčně..
a jak napsala Ester, protože jedu na semestr, asi za 4 měsíce, pryč, to zase neřeším až tak vážně, taky spolu ještě nejsme zase tak dlouho, a kdoví co bude až se vrátím..a řeknu mu to, protože by mě právě zajímalo, jak se k tomu postaví..
a hope, já už dneska, s tím co vidím všude okolo, mám taky problém někomu něco věřit..
Back to top
 
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sat 22.9.2007 18:53    Post subject: Reply with quote

Smile


Last edited by Grapefruita on Mon 24.9.2007 11:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
citronka
Guest





PostPosted: Sat 22.9.2007 19:02    Post subject: Reply with quote

Já jsem právě taky vůbec nevěděla, jak se to rozjede a co z toho bude..teď vím, že ho mám opravdu ráda, on mě věřím taky, a bude pro mě těžký odjet, nebo se s ním teď rozejít, ale jedno nebo druhý určitě přijde..proto teď řeším, jestli s ním teda ještě být než odjedu a nebo to skončit..vím že si to musím ujasnit hlavně sama, ale je to těžký, protože je mi s ním opravdu moc fajn.. Rolling Eyes
a protože spolu nejsme ještě tak dlouho, tak bych to, co bude pak, případně řešila až přijedu, ale taky to vidím spíš pesimisticky..
Back to top
 
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sat 22.9.2007 22:16    Post subject: Reply with quote

Já bych to nechala volně ležet a běžet, když je ti s ním hezky...třeba se to samo nějak vyřeší...určitě bych nedělala ukvapená rozhodnutí, abys toho pak nelitovala Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 23.9.2007 8:41    Post subject: Reply with quote

kdybych se po pul roce vztahu dozvedela, ze se muj hoch pred mesicem nastehoval k byvalce....a navic omylem (buhvi, kdy by ti to hodlal rict sam) a jeste me zaprel a delal, ze me nevidi. to by byl konec, nez by stacil rict fn.

no ale ty jsi to prekousla, ok. takze podle me jsou dve moznosti- neco spolu maji a nebo ona po nem pali a on toho vyuziva a vysava ji . jedno lepsi jak druhe.

jinak si neumim vysvetlit jeho chovani a to, ze ona se nesmi dozvedet o tobe
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms