sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
STAG a známka
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 12.9.2007 22:08    Post subject: Reply with quote

páč jsem blbá a pořád si nechci přiipustit, že to nevyšlo Embarassed

Laughing Laughing

teď už to fakt nemá cenu
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Marfuschka
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 469

PostPosted: Wed 12.9.2007 22:21    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
Loth, a nevíš jestlli existuje ještě někdo jiný kromě té učitelky, kdo to může podle STAGU zapsat?

U nás může zápis do indexu za jiného učitele provést vedoucí příslušné katedry (např. v případech, že tam dotyčný vyučující není).. Ale neriskovala bych to; ten průšvih a trapas, kdyby se to provalilo, by mi za to nestál. wink: Jinak myslím, že na studijním by mu mohli vyjít vstříc (kdyby jim vysvětlil situaci), navýšit kapacitu a na ten příští rok ho dodatečně dozapsat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 12.9.2007 22:21    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 6:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 12.9.2007 22:43    Post subject: Reply with quote

tu zkoušku je nutný mít

ale jak říkám, začlo se to řešit pozdě, přítel je v práci, učitelka v čudu, a na studijním asi nebudou nadšení, ale tak přítel doufá v to, že to nazápisu půjde nějak udělat.loni se za to sice platila stovka, ale tak co.
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 13.9.2007 8:54    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 6:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 13.9.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

přesně to si taky říkám, přítel nechce podvádět, že prý mu to za tu ostudu nestojí, já furt přemýšlím, jestli by to nějak nešlo.. Laughing ale je to pravda, necháme to být. Ještě mi slíbil, že se na to u zápisu zeptá, že to třeba zahraje na to že zapomněl si to zapsat do indexu Embarassed Laughing no to je fuk ale dodatečný zápis možný je, a prý se platí jak kdy, ale u povinných dokonce možná ani ne:)
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 13.9.2007 22:11    Post subject: Reply with quote

bože, tak mám stejný problém Vzteklik Vzteklik Vzteklik

já debil jsem zapoměla že je 13. a nezašla za profesorem zapsat si známku.On tam jindy už není !!! Achjo, na stagu mám jedničku ale u zápisu musím mít známku podepsanou v indexu, jinak to neplatí! Brecik doprčic! JSEM VŮL. vedoucí katedry není přítomna a na studijním mají zavřeno. v pondělí je zápis. bože, proooččč...já tak náročnej předmět nechci absolvovat znovaa...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 13.9.2007 22:58    Post subject: Reply with quote

a teď to mám fakt chuť zfalšovat Evil or Very Mad Embarassed
ale to by mě taky mohli vyrazit, a ten profesor bude zkoušející u státnic a mám ho ráda:((

ale já se to poctivě naučila, udělala jsem seminární práci, řádně odreferovala reerát, splnila docházku, absolvovala zkoušku za 1 a nakonec budu mít nevyhověla !!! Brecik Brecik Brecik Brecik Brecik Brecik Brecik Brecik

proč se tohle stává těm, kteří se snaží se zodpovědně učit a plnit úkoly? Dogeyes
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29865

PostPosted: Fri 14.9.2007 6:35    Post subject: Reply with quote

Mně to přijde jako zbytečná buzerace... když už to jednou máš zapsaný, tak máš prostě splněno a jestli je to v indexu je už formalita. Stejně tě zapíšou, neboj. To máš jako kdybys ztratila index - tak tě přece nevyhodí, ale vystaví ti duplikát a budeš tam mít to co v systému.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 14.9.2007 8:05    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 6:29; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Fri 14.9.2007 10:52    Post subject: Reply with quote

Já byla teď v pondělí na zápisu a byla tam holka, co taky měla známku ve stagu a neměla ji v indexu a studijní referentka jí řekla, že než si k ní přijde potvrdit index k zapsání, tak musí mít tu známku zapsanou v indexu. Bez toho že jí neuzná ten předmět jako splněný. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 14.9.2007 13:05    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 6:30; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 14.9.2007 14:47    Post subject: Reply with quote

ahoj, loth, bohužel si tood tebe čtu pozdě..zrovna jsem přišla domů..ráno v osm jsem naklusala na naši katedru, zvonim, klepu, tam nikdo. pak běžím na studijní, tam, že mají zavřeno z důvodu zápisů. tak běžím na studijní referát ústavu, kde učí ten profesor a kde bych ho našla. tak jsem dostala zjebáno za to, že jsem na to měla myslet dřív, že dnes tu není (je z mariánských lázní) a že tu byl včera a teď už asi nikde nebude. Nebyl tam. Chtěla jse si jít pro žádost o navýšení kapacity předmětu, že si ho zapíšu znovu, ale na vedení naší katedry jak už jsem psala, nebyl nikdo kdo by mi to potvrdil(abych si alespoň mohla ten předmět zapsat na teď, pže už přeračuju povolenou kapacitu kreditů a ten předmět je za hodne (6) a já si nemůžu ukrajovat z jiných předmětůSad(

jediná možnost je, že zkusím v pondělí v 8.00 neklusat na vedení kvk, aby mi potvrdili žádost, ale vedoucí tam nebude, pže nemá konzultačky. Ale mohla bych ukecat sekretářku, a odtud mussím pádit na zápis, který je od 9.00. tak aspoň to zkusím.

ale Lenore má pravdu - jak by to řešili, kdybych ztratila index??? musí to nějak jít, já jsem připravená udělat na zápise hysterickou scénu ubohé ešťastné studetky fakt...Sad
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 14.9.2007 14:47    Post subject: Reply with quote

Berus wrote:
Já byla teď v pondělí na zápisu a byla tam holka, co taky měla známku ve stagu a neměla ji v indexu a studijní referentka jí řekla, že než si k ní přijde potvrdit index k zapsání, tak musí mít tu známku zapsanou v indexu. Bez toho že jí neuzná ten předmět jako splněný. Confused


ano, tohle čeká mě taky. Vím to, ale nechci se s tím smířit. Confused


alespoň kdyby mi dovolili zapsat si teď ten předmět znovu!!! ale já mám nyní 90 kreditů a 6 navíc nemůžu, k tomu potřebuji žádost podepsanou od vedoucí katedry, která tam s největší pravděpodobností nebude. Rolling Eyes
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29865

PostPosted: Fri 14.9.2007 19:31    Post subject: Reply with quote

Shrew, tak ten index prostě ztrať.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms