sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Lepší jeden "pořádný" kamarád než 100 známých??
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 7.9.2007 9:27    Post subject: Lepší jeden "pořádný" kamarád než 100 známých?? Reply with quote

...


Last edited by Grapefruita on Tue 2.12.2008 13:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 7.9.2007 9:37    Post subject: Reply with quote

grape, nevím jestli ti to pomůže, ale třeba já mám na icq habaděj kontaktů, ale z toho za kamarády považuju tak 4 lidi Wink a o jednom by se ještě dalo polemizovat.

Já tohle nějak neřeším, mám "kamarády", se kterýma vím, že je sranda, že se s nima zasměju, pak mám ty, který ráda jednou za rok potkám apod ... a pak mám tři nejlepší kamarády, který mám hrozně ráda a bohatě bych si s nima vystačila. Myslím, že je určitě lepší mít někoho, komu můžeš věřit a jsi s ním ráda, než mít po světe 150 známých, který na tobě nikdy nepoznají, že se něco děje, nevědí, čím ti zvednou náladu, nevzpomenou si na tvoje narozeniny a nemůžeš jim kdykoliv zavolat, že je potřebuješ.

Nemám teď dobrý týden, všechno mě s... a na ICQ jsem si povídala s pár ZNÁMÝMA, nikdo mi nedokázal udělat takovou radost, jako moje nejlepší kamarádka jednou jedinou SMSkou. A to jsem jí ani nemusela vykládat, co mi je ... a o tom to je Wink
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 7.9.2007 9:42    Post subject: Reply with quote

ja si myslim ze to tak maji vsichni ze maji kamaradu par a znamych hodne
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 7.9.2007 9:45    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 12:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Fri 7.9.2007 9:47    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by smouki on Mon 27.4.2009 15:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20123

PostPosted: Fri 7.9.2007 9:49    Post subject: Reply with quote

Mě ze základky ani ze střední moc kamarádu nezbylo. Vídám se vlastně jen s jednou kamarádkou ze základky a to maximálně jednou do měsíce. Je to hlavně tím, že od malinka jsme s rodiči pravidelně každý víkend naše město opouštěli a jezdili na chalupu. Tudíž jsem nechodila s kamarády pařit a tím s nima neutvořila ty správná pouta. Ale nikdy mi to nijak moc nevadilo, protože na chalupě jsem měla ty své pravé kamarády. I když jsme každý jiný ročník a z jiného koutu republiky. Vyrostla jsem s nimi a jsou pro mě to nejvíc. I když bych je taky spočítala na prstech rukou. Od té doby co pracuju tak už nemám tolik času na chalupu jezdit, hlavně manžel tam moc nechce jezdit, protože mí kamarádi jsou všichni o dost mladší než on. Občas mě to mrzí, protože v našem městě nemám prakticky komu zavolat a jít s ním na kafe. Vlastně jen bráchovi a jedné kolegyni z práce. Vlastně je to asi dost škoda, protože svůj volný čas trávím buď doma (většinou sama) nebo v tělocvičně.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 7.9.2007 9:49    Post subject: Reply with quote

no prave, takovy ty lidi se kteryma i kdyz se budu bavit treba po roce a budu mit spolecny tema , tech mam tak mozna 3, z nichz radu znam uz asi tak 7 a vice let...no a taky si myslim ze mam jednu vybornou kamosku na netu se kt.se chci rozhodne videt a myslim ze nam panty rozhodne pomelou Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Fri 7.9.2007 10:10    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲


Last edited by Snowy on Sat 28.6.2008 7:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 7.9.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

Snowy wrote:

Asi je lepší mít takhle pár opravdových kamarádek, ale já bych momentálně nepohrdla nějakou super bandu lidí.


...


Last edited by Grapefruita on Tue 2.12.2008 13:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Fri 7.9.2007 12:37    Post subject: Reply with quote

Mam jednu kamaradku, ktery 100% verim, dala bych za ni vsechno, stojim pri ni a ona pri me, ale ona ma svoji bandu, svyho pritele a nevidame se tak casto.
Pak mam kamaradku se kterou jsem skoro kazdy den, podnikame spolu vsechno, ale vim, ze ji nemuzu verit a nesveruju se ji nejak.
A pak mam hafec znamych, se kteryma se potkam v hospode, na akci a pokecame, zakalime a tak. Vyhovuje mi to takhle.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Fri 7.9.2007 12:50    Post subject: Reply with quote

Grape, urcite je lepsi mit 2-3 kamarady, na ktere je opravdu spolehnuti, nez hromadu "znamych", kteri se k tobe v krizove situaci obrati zady.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 7.9.2007 12:53    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Grapefruita on Tue 2.12.2008 13:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Fri 7.9.2007 12:56    Post subject: Reply with quote

ja nikdy nepotkal nikoho kdo by mel vic nez maximalne 2-3 kamarady.. a i to je moc Smile je treba odlisovat znamy a kamarady, vzhledem k povaze urcitejch lidi v tom ale rozdil neni, a jo, jsou cool vysmati, maji partu bezva kamosu, neresej to. takovi lide ale podle me na boardu ani moc hojny zasoupeni nemaj Cool

takze si fakt nedelej nic z toho ze nemas 150 kamaradu, nema je nikdo. a na hodne lidi asi tohle depkovani nekdy dopada.. jestli mas jen jedinyho kamarada kterej za to fakt stoji, tak si toho vaz.. podle myho, vetsina lidi nema ani toho jednoho.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 7.9.2007 12:59    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Fri 7.9.2007 13:01    Post subject: Reply with quote

Tak ja som tiež nikdy nijakú partiu nemala... a občas som z toho mávala dosť depky. Vždy som túžila mať niekoho, kto mi len tak zavolá a povie: "Hej, poď von..." Alebo niečo na štýl Friends... Ale väčšinou som bola ja tá, ktorá musela obvolávať ostatných... Confused A ostalo to tak doteraz. Na icq a skype mám síce nejakých priateľov, ale viac-menej sú to virtuálni priatelia, ktorých nestretávam. Zo základnej ani strednej sa s nikým nestretávam. Ostalo mi pár kamarátiek, ktoré by som mohla rozdeliť na "narodeninovo-meninové" (= stretávame sa len pri nejakých oslavách, dáme si darčeky a dovidenia) a "normálne", ale tých je len málo... Sad A všetky sú mimo nášho mesta, takže tie kontakty sú tiež tak trochu obmedzené...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms