sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
neviem, čo ma ľúbi :(
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sabrina
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 26 Jul 2007
Posts: 65

PostPosted: Thu 6.9.2007 22:39    Post subject: neviem, čo ma ľúbi :( Reply with quote

baby, môj priateľ povedal, ked som sa ho pýtala či ma ľúbi....po chvilke ticha, že nevie, ale že nemôže pôovedať, že ma neľúbi...

on je dosť náladový a často má niečo také ako depky.....no a povedal mi, že ked mu je dobre, tak mu je dobre aj so mnou (akože vtedy ma ľúbi) a ked sa cíti zle, tak sa cíti zle aj ked je so mnou.... (akože mu nevylepším náladu)

čo si o tom myslíte...skúste sa trochu zahrať na psychologičky.....stretli ste sa s tým?
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9779

PostPosted: Thu 6.9.2007 22:45    Post subject: Reply with quote

Asi je nervózní a nezkušený, nebo má záchvat upřímnosti. Zkus mu vysvětlit že na takové otázky musí odpovídat že ano.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 6.9.2007 22:49    Post subject: Reply with quote

tak nějak jsem si vzpoměla, jak se říká "na blbou otázku..." Laughing Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sabrina
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 26 Jul 2007
Posts: 65

PostPosted: Thu 6.9.2007 22:51    Post subject: Reply with quote

no som jeho prvá v jeho 20 rokoch..... on má často také úprimné chvilky.... nerobí mu problém kedykolvek mi do oči povedať, že si nie je istý svojou láskou ku mne....v tomto je dosť chladnokrvný, ja by som to nedokázala..... ale ja nechápem prečo, ked má dobrú náladu, tak ma ľúbi, stíska a má zo mňa radosť.... a ked nemá najlepší deň...tak som mu pomaly cudzia
ja nemávam také výkyvy.... neviem ako sa mám k nemu správať...Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Sabrina
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 26 Jul 2007
Posts: 65

PostPosted: Thu 6.9.2007 22:53    Post subject: Reply with quote

Shrew ... spýtala som sa to preto, lebo sme spolu telefonovali a bol taký odmeraný... a ked sme sa lúčili tak mi povedal len dobrú noc.... a ja že dnes si mi nepovedal nič pekné, prečo? a on, že nemal potrebu.... a potom som sa to spýtala že či ma vôbec ľúbi.......ja viem, som krava, neviem byť ticho niekedy Dogeyes
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9779

PostPosted: Thu 6.9.2007 22:59    Post subject: Reply with quote

Pokud má občas blbé nálady tak možná bude lepší cesta zjistit co ho žere a pomoci mu to vyřešit, v rámci možností.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sabrina
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 26 Jul 2007
Posts: 65

PostPosted: Thu 6.9.2007 23:03    Post subject: Reply with quote

má doma nejaké problémy... otec alkoholik... ale on o tom nechce so mnou hovoriť... a ked sa moc zaujímam, tak na mňa ešte vyletí ... mám pocit, že tym okolo seba stavia múr a potom sme si cudzí.... on je taký egoista, že si myslí, že nepotrebuje iných zaťažovať so svojimi problémami... no ked mi nič nepovie, tak ja mu nemôžem porozumieť... a potom mu nemôžem byť taká blízka anemôže ma tak ľúbiť ako by mal... takto si to aspoň ja vysvetlujem ale možno je to jednoducho tak, že ma už nelúbi a pret nemá potrebu mi nič hovoriť...ja neviem........ale dosť sa trápim.....
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Fri 7.9.2007 7:42    Post subject: Reply with quote

Mne sa zdá, že tvoj priateľ ešte nevyzrel na vážny vzťah. To predsa nefunguje na štýl: "raz ťa ľúbim, inokedy asi nie"... Ako dlho ste vlastne spolu?
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Fri 7.9.2007 7:44    Post subject: Reply with quote

ja bych se z toho nehroutila, potkalo me neco podobneho.. on tenkrat rekl,ze mi to jeste nemuze rict, e to tak jeste neciti.. prijde mi, ze se ten muj proste boji neceho vaznejsiho.. ale ted posledni dobou se chova jinak, vic zamilovaneji, tak ja jen ve zkrytu duse doufam, ze mi to jednou treba i rekne..
jinak mi rika, ze me ma moc rad.. a ze jsem nejlepsi atd..
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Fri 7.9.2007 7:49    Post subject: Reply with quote

No a nebo je to takovej chlap typu che Laughing Ze kterýho žádný vyznání nevydoluješ, a buď se bez toho obejdeš a zaměříš se na jeho jiné výhody, nebo budeš muset hledat někoho výřečnějšího Mr. Green
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Fri 7.9.2007 8:40    Post subject: Reply with quote

hm... podívej se na to z jeho pohledu (to já umím, protože jsem v něčem asi jako on Rolling Eyes Embarassed Confused ) ...
je to jeho první vztah (v tomhle mi není podobný Laughing ), je zvyklý říkat věci upřímně (nebo mívá záchvaty upřímnosti, což nakonec vyjde nastejno Laughing )a když ti řekne, že neví jestli tě miluje, tak ti nechce říct "přemýšlím, že se s tebou rozejdu" "vůbec tě nemám rád, není mi s tebou dobře" nebo tak něco... on je zmatený, s největší pravděpodobností ani neví, co znamená "miluji tě" nebo kde je ta hranice mezi "miluji te" a "mám tě moc rád" , je možné, že se bojí něco takového říct,protože by cítil, že je to pak už strašně závažné, o zodpověnosti nebo tak něco... atd.... a stím, že když má dobrý den, tak je to super a když ne, tak se k tobě chová skoro jako k cizímu(bože, já to dělám taky Shocked Confused )... on si tě prostě jen nechce pustit moc blíž, bojí se toho, s tím, co k tobě cití to nemusí mít vůbec nic společného...
no... ale s tou komunikací byste asi měli trochu něco udělat... Myslik
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17712
Location: VePř

PostPosted: Fri 7.9.2007 8:47    Post subject: Reply with quote

no kdyby se nekdo me zeptal, jestli ho miluju, tak jediny, co ze me vypadne, bude "co je to za pitomou otazku". ja nevim, na tohle se prece nepta Embarassed
a s tou ostatni komunikaci - mozna je jenom potreba ho zkusit prinutit, to ted praktikuju ja. zatim docela uspesne, nicmene je to znacne namahavy.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Fri 7.9.2007 8:50    Post subject: Reply with quote

to je pravda ze lubis ma je dost blba otazka... takisto aj ako konstatovania typu ty ma uz nelubis... alebo vydierania typu ak ma lubis tak...
to su veci ktore bud su, alebo niesu, ale nevynutis si ich a pytat sa na ne sa asi nema..podla mna..ked ti to povie clovek sam ode seba, je to krasne, povznesie ta to az do neba, alle...nepises ako dlho ste spolu, mozno ta ma rad,ale ze ta lubi sa este boji povedat, pretoze sa to v nom este len vyvija, a ako pises si jeho prvy vztah...skus mu povedat ze ta jeho problemy zaujimaju a ze ak o tom chce hovorit ze mu rada pomozes...
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 7.9.2007 8:58    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Fri 7.9.2007 9:35    Post subject: Reply with quote

Já myslím, že to člověk tak nějak vycítí, jestli ho ten druhý má rád nebo ne..kdyby tě nechtěl, tak s tebou přece není. Na takovém to slovíčkaření bych být tebou nelpěla, to mají ty slova "miluju tě", takovou zázračnou moc? Tím, že ti to řekne, se váš vztah nijak nezmění.
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms