sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Inspirující novinky ve fitness-wellness
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 2.9.2007 19:02    Post subject: Reply with quote

No právěže rychlejší pilatesku u nás nenabízí Sad . Ptala jsem se cvičitelky a ta mi řekla, že je to spíš poklidné. My právě ve fitballu používali i power-baly (ty malé míčky) a gumy a to mi vyhovovalo dost. A jinak - mohla bys mi prosím sztkou napsat, jak se jmenuje to cvičení s míči, co Ti přítel stáhnul? Stahuji přes torrenty, ale nemůžu přijít na to správné klíčkové slovo, které mi najde něco pořádného.
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 2.9.2007 19:07    Post subject: Reply with quote

U nás taky ne, rychlejší pilates cvičím z dývka.

To s balonama je Stott Pilates- Core Balance (ball).
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 2.9.2007 19:09    Post subject: Reply with quote

já bych chtěla taky na trampolíny Crying or Very sad ale bojim se, páč jsem jaksi "prošlápla" i tu profesionální..to není váhově omezené?
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 2.9.2007 20:06    Post subject: Reply with quote

honey, k tomu aqua aerobicu. Viděla jsem to mnohokrát v bazénu a asi záleží na jaký by jsi chodila, protože to, co jsem viděla já, bylo strašný. Ta co předcvičovala na mě působila, jako že tomu vůbec nerozumí, přišlo mi, že dělají pořád to samý a navíc tak nějak divně, přišla mi prostě líná, i lidi co se mnou v tom bazénu byli říkali, že se na to nedá koukat, no a ve vodě nikomu nebylo pod 30, možná ani pod 40. Takže to na mě moc dojem neudělalo Confused Ale na dovolený to třeba byla sranda.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 2.9.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

Suny - Jumping-trampolínky, to je prostě samý poskakování, ale hodně často se mění ty cviky a nejsou složitý, ani jich není moc, takže stíháš podle cvičitelky i napoprvé. Ale je to opravdu záhul. Já která jsem bez kondičky mám chvílema pocit že se zřítim dolů, protože mě trošku pak neposlouchají kolena a chvílema to trochu šidím. Ale dá se to zvládnout, člověk se musí přemoct.

Já byla dneska hopsat zase a byla tam tentokrát cvičitelka co nás opravdu hodně hecovala a bylo to náročnější než minule, ale taky dobrý Smile

hope - Nosnost nám říkali do 110 kg.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 3.9.2007 13:37    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Fri 4.7.2008 12:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 3.9.2007 14:48    Post subject: Reply with quote

Když už to Nikky nakousla - Potřebujete ke cvičení parťáka, který Vás (stejně jako Vy jeho) hecuje? Nebaví Vás to samotné? Nebo vyhledáváte přímo "samotu" při cvičení, kdy nemusíte být na nikom "závislí"? Když vám někdo odřekne fitko, je to pro Vás dobrý důvod tam nejít? (omlouvám se ochu, že ji tak organizuji téma ....)

Já osobně jsem spíš *cvičitel samotář* už jen z toho důvodu, že jsem nikdy neměla vyloženě sportovně založenou kamarádku (bohužel - potřebovala bych vedle sebe mít někoho takhle ambiciózního), takže v 90% jsem vždycky byla sama. Nevadí mi to, už jsem si zvykla, i když je fakt, že je dobré mít někoho stejně krásnotělochtivého, protože když jsem sama za sebe, řeknu si - dneska ne, dneska na to kašlu, kdežto když jdu s někým, tak jdu a nakonec jsem ráda, že jsem vůbec šla.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 3.9.2007 15:03    Post subject: Reply with quote

Já potřebuju aby se mnou šel někdo napoprvé, to se trochu stydím. Ale jakmile už jednou někam jdu, tak tam jdu klidně sama a vůbec mi to nevadí. Potřebuju si to tam prostě oťukat s někým a pak už je mi fuk jestli tam jdu sama nebo s někým Smile do fitka půjdu klidně sama, ale až mě někdo naučí co a jak. Nejspíš trenér, takže tam vlastně taky půjdu sama bez kamarádky Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Mon 3.9.2007 15:14    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by edit_no_90 on Wed 17.10.2007 13:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 3.9.2007 15:31    Post subject: Reply with quote

no jo 110kg.. jsme měli gymnastiku loni, a zkoušeli jsme skákat na těch velkých trampolínách, jestli jste někdy koukali když to dávaj v televizi..nevim kolik to muže mít nosnost..no a blbli jsme na tom a zkoušela jsem i nějaký saltíčka no a pak mi přišlo hrozně srandovní odrazit se od zadku a dopadnout na nohy, a když jsem to dělala po čtvrtý tak jsem se tim zadkem odrazila jaksi od země,nic příjemnýho pro kostrč a bederní páteř..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 3.9.2007 15:46    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Fri 4.7.2008 12:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Wed 5.9.2007 6:56    Post subject: Reply with quote

Já jsem včera byla na spinningu. Bavilo mě to, líbilo se mi to, ale cítila jsem se pak málo unavená. Neměla jsem takovou tu příjemnou únavu jako třeba po trampolínkách. Bráchova přítelkyně tam byla se mnou a byla pěkně zpocená a unavená a já jen trošku. A že bych to šidila, to se nedá říct, ještě jsem si naschvál přidávala zátěž. Tak nevím čím to může být. Ale půjdu tam zase.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Wed 5.9.2007 7:31    Post subject: Reply with quote

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Po první hodině spinningu málo unavená!

Velvet, Ty jsi přírodní úkaz! To je na zápis do Guinesovky! Laughing Wink Praise Já po první hodině myslela, že pojedu domů záchrankou! Laughing

Hele, tak příště zkus jinýho lektora, ptž tohle je fakt divný. Spinn je snad nejtěžší kardio, který existuje, unavená bys rozhodně být měla.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Wed 5.9.2007 11:19    Post subject: Reply with quote

No právě že přírodní úkaz nebudu, bude to v něčem jiným Laughing nevím jestli to bylo lektorem (je to náš rodinnej známej, tak jsem napoprvé zvolila právě jeho), nebo to snad bylo tím spinningovým kolem, kdo ví. Ale nezdálo se mi že by s ním něco bylo, ale příště pro jistotu zkusím jiného lektora a půjdu na jiné kolo. Protože kondičku fakt nemám, tak to nemůže bejt tim že bych byla tak výkonná Laughing to fakt jako ne. Ale já jsem se tolik těšila že zas budu unavená a ono nic. Tenhle pocit mám poslední dobou strašně ráda Smile dneska jdu na trampolínky, ale zítra bych to mohla zkusit na spinningu.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 5.9.2007 11:45    Post subject: Reply with quote

Rokkan wrote:
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Po první hodině spinningu málo unavená!

Velvet, Ty jsi přírodní úkaz! To je na zápis do Guinesovky! Laughing Wink Praise Já po první hodině myslela, že pojedu domů záchrankou! Laughing

Hele, tak příště zkus jinýho lektora, ptž tohle je fakt divný. Spinn je snad nejtěžší kardio, který existuje, unavená bys rozhodně být měla.


přesně tak, já po první hodině lezla domu po 4 a bolelo mě snad i předloktí..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms