sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Prvnacci z vysokych skol
Goto page 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35440

PostPosted: Sun 26.8.2007 12:45    Post subject: Prvnacci z vysokych skol Reply with quote

Tema pro ty co nastupuji ted v rijnu do prvniho rocniku na vysoke.
Piste o tom na co se tesite, jaka mate ocekavani nebo naopak ceho se bojite co vas na skole zklamalo atd.

Ja treba poradne jeste nerozumim systemu v ty moji skole.Nechapu ziskavani kreditu,nevim do ceho si budu psat poznamky z prednasek...jestli na ne mam vubec chodit.Bojim se ze si nestihnu zapsat predmety v dobrym casech a tak...rpsote ze to uplne zvoram.

V tomhle si rikam zlata stredni.

Bojite se taky?
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 26.8.2007 12:58    Post subject: Reply with quote

tak já se bála, ale ve středu jsem měla zápis a už se nebojím, navíc jsem ráda, že jsem si našla už jednoho kamaráda a napsali jsme se do stejné skupiny, tak aspoň nějaká známá tvář.

Jinak zatím nic víc nevím, poznámky jsem si chtěla psát do notebooku, ale mám trochu strach, aby mi ho někdo neukradl, ale zas když si ho dám do batohu, tak snad nikoho nenapadne, že tam mám notebook, uričtě bych ho nenosila v té brašně, to bych s ním asi nedošla domů Smile

a co se týče kreditů atd, tak to jsem se zatím ani nesnažila chápat Laughing ani to, na jaký hodiny musím chodit a na jaký ne.

A kam že to jdeš na školu? Na ten peďák?
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35440

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:17    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 10.9.2007 13:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:21    Post subject: Reply with quote

Netěším se na nic.
Největší strach mám z privátu (pokud vůbec nějaký seženu a nebudu bydlet pod mostem, haha-jako už mám 2 rozjednané, ale nejsem schopná se na ně zajet podívat, já mám vždycky času dost Rolling Eyes ), z toho, že tam budu úplně ztracená, jelikož jsem nikdy neměla ani špetku orientačního smyslu a nevím jak to budu ve velkoměstě dávat Bojik z učení (za tenhle rok jsem se v podstatě neučila, nemusela jsem a teď hromady skript, seminárky a já nevím co všechno Confused ), ze stesku po příteli, ze samoty (nikdy se s nikým extra neseznamuju, radši jsem v koutě a mlčím), ze systému (na zápisu jsem ještě nebyla, tam nám to budou vysvětlovat, ale nevím nevím jestli to pochopím), z přísných profesorů, ze zkouškového Bojik
Na přednášky bych ale chodila ráda, pokud nebou extrémně brzo ráno, abych pak nebyla pozadu a poznámky si budu psát do sešitů, tak jak jsem zvyklá.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:28    Post subject: Reply with quote

a proč tam tedy jdeš, Exi? Nikdo Tě nenutí ... (asi nebudu moc pochválena, že Ti píšu takové věci, ale když už teď z toho máš stresy ...)
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:31    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Ja bych potrebovala k ty vysoky nejaky navod.Nejakou knizku kde by to bylo vysvetleny jak pro blbecky.


to není špatný nápad Smile

Ale docela mě uklidnilo, že když jsem o zápisu vyplňovaly index, tak nám jasně řekli, že tam nesmí být žádná chyba a škrtance ... a kdo už chybu udělal, ať se přihlásí a že dostane nový index ... jedna holka se hlásila za tu dobu 6x (a plno dalších tak 3x), takže snad tam za největší nemehlo nebudu Smile

A já jdu na tu UJAK, obor sociální a masová komunikace
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35440

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:31    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 10.9.2007 13:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28419

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:32    Post subject: Reply with quote

theresa-povinny jsou seminare a cvika, prednasky ne(vetsinou)...kazdopadne casem zjistis, na co se vyplati chodit a na co nemusis...a co se tyce poznamek....ja si je vetsinou delam do notebooku, blok uz nevedu...problem ale byva v tom,ze v jinonicich i v celetny je wifi a to svadi....takze moje vlastni zapisky jsou skoro vzdy nulove Embarassed Laughing
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:40    Post subject: Reply with quote

honey Arrow Blázníš? Když už jsem tam přijatá tak tam půjdu, můžu být ráda, že mě, blbečka, vůbec někam přijali, jinam jsem se nedostala a to jsem všechny školy zkoušela podruhé Rolling Eyes
Stejně se svou leností zachvíli vyletím Laughing
Theres Arrow To vám závidím, Pražákům Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:42    Post subject: Reply with quote

u nas je kolikrat dochazka i na prednaskach.. apak jsou za to body pro toho kdo tam je.. vsechno se dozvite na prvni hodine:) hlavne at vas to moc nevydesi,ja tejden chodila s ocima navrch hlavy Laughing jinak pisu taky do notebooku vetsinou,jenze mam naprd baterku a u nas neni moc zasuvek tak je to docela problem Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35440

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:43    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 10.9.2007 13:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35440

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:44    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 10.9.2007 13:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:45    Post subject: Reply with quote

Greenwood a Beatrix: a jak ten notebook nosíte? já mam fakt strach, že když si vezmu na něj tu brašnu, že mi to kdokoliv vytrhne z ruky a je to ...

Jinak s baterkou mám taky potíže Sad ale do bloků se mi psát nechce, jednak píšu na pc rychleji, druhak to po sobě líp přečtu, a prostě celkově mi to vyhovuje o 100% víc.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35440

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:48    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 10.9.2007 13:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sun 26.8.2007 13:49    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Jeste me zajima jak je to treba se spoluzakama? Jako je nekdo koho vidite porad a muzete se kamaradit a nebo je clovek na kazde hodine s nekym jinym.. Myslik


my to mame tak ze co hodina to nekdo jinej..nemame spolecny rozvrhy.. je to docela blby no,ale zas kdybych byla s nekym porad "napevno" a ty lidi by mi nesedli tak by to bylo horsi,takhle je vetsi vyber:)
na notebook nosim tasku pres rameno vetsinou,protoze jsem si hrozne prala batoh a nasi me chteli loni prekvapit a koupili mi ho sami aniz by se zeptali Confused no je takovej hodne panskej skoro krosnicka Laughing tak taham zas tasku no Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Next
Page 1 of 27

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms