sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Originály vs. fejky
Goto page 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:33    Post subject: Originály vs. fejky Reply with quote

tak me dnes inspirovala navsteva nasi posty zalozit toto tema..a proc posty? behem doby,co sem cekala az pridu na radu ,prislo asi 5 lidi,kteri meli minimalne 1 vec ktera vylozene "rvala" ze to original neni,ale hlavne ze meli pasek a rifle "Diesel", tricko "DG" atd
taky nekteri kamaradi,kteri se chvali,jak vyhodne nakoupi "znackove" hadry v Brne v hangarech,chodi celi v "Dieselu",nakupuji hojne na Aukru Ed Hardy, Diesel, Replay tricka..celkem si toho v nasem meste vsimam,protoze je to a) neprehlednutelne b) siri se to jako mor...
jaky mate nazor na tuhle "modu"?

nechci aby to pusobilo rypave nebo snobsky,ale proste me to zajima...protoze me tato mentalita prijde divna..ja si raci koupim vec,na ktere nerve Diesel apod nez fejk..a kdyz na to mam,koupim original..ale pak si mezi lidma ocividne navlecenych do samych fejku,pripadam s dzinama Replay atd jak naky exot Laughing
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:35    Post subject: Reply with quote

takcyh ludi neriesim, maximalne sa zasmejem ked ma na sebe niekto tricko s napisom cez cele ramena : adiads Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:41    Post subject: Reply with quote

znackove veci si nekupujem a na dovolenke som si fake kupila prvy raz. adiads a podobne veci ako puna a dolce bagana by som si isteze na seba nedala, ale triko ktore ma visacku, etiketu a normalneho krokodila za 300ky, ked normlane stoji 5 krat tolko? bola by som blba keby som to nekupila , aj keby len na behanie Rolling Eyes
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10059

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:44    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:
bola by som blba keby som to nekupila , aj keby len na behanie Rolling Eyes


Proto lidi kupují fejky..Wink


Last edited by Kačenka on Mon 20.8.2007 21:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:46    Post subject: Reply with quote

já teda moc nechápu, proč bys, bubli, byla blbá, kdybys to nekoupila. je to normální tričko, který si můžeš koupit i za míň akorát tam někdo vrazil krokodýla.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:48    Post subject: Reply with quote

gigli wrote:
já teda moc nechápu, proč bys, bubli, byla blbá, kdybys to nekoupila. je to normální tričko, který si můžeš koupit i za míň akorát tam někdo vrazil krokodýla.
njn jenze to malokdo pozna
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10059

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:50    Post subject: Reply with quote

Já myslím že lidi, co si kupují Lacoste, si ho klupují protože ví že ta trička jsou kvalitní, mají nádhnerně udělané švy, a to tričko bude hezké i za 10 let...a ne proto aby všichni viděli že má krokodýlka.. Wink

Ale tomu kdo si koupí fake jde o to, že všichni uvidí krokodýlka, ale je mu jedno že to tričko ,má stejnou kvalitu jako obyč. tričko od vietnamca, akorát se tváří jak lacoste.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30708

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:50    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:52    Post subject: Reply with quote

njn max lenze niekto kazdy na to ma... Confused ja sa do toho nevyznam, ludia s ktorymi sa stykam sa do toho nevyznaju a po pravde original by som si nekupila ani keby som na to mala, ptz si viem predsa spustu lepsich veci ktore by som za tie prachy mohla mat/ njn ale to je moja povaha vela veci, staci rz dat na seba, nez jednu drahu a nosit ju dlho..zial.. Confused

lacoste je asi jedina vec tohto tipu lebo ten krokodylik sa mi zda vtipny a mily, beriem to skor ako obrazok nez ako znacku, zabite ma ale je to tak Wink pre mna je proste znacka neznacka...je mi to fuk
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Mon 20.8.2007 21:55; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30708

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:55    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10059

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:55    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:
njn max lenze niekto kazdy na to ma... Confused


Jenže když má člověk obyč rifle, obyč boty...obyč všechno a k tomu polo "Lacoste" tak vypadá spíš směšně..

Každopádně tě neodsuzuju, myslím že nejsi typ který fejky pravidelně a rád kupuje Wink

Ať si každýá nosí co chce, jen když někoho takového potkám tak je mi spíš k smíchu..
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:57    Post subject: Reply with quote

ja ani neviem kde ti fejky dostat u nas, proste som to videla na dovolenke povedala som ,ako recesia dobra, nech sme vsetci krokodylkovi a co.. mam to a netvraim sa pozri ja mam lacoste, skor ako hocijake ine pekne triko
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 20.8.2007 21:59    Post subject: Reply with quote

gigli wrote:
já teda moc nechápu, proč bys, bubli, byla blbá, kdybys to nekoupila.


Protože neznalí lidé si řeknou "Ty jo, ta má tričko Lacoste" Smile

Já osobně proti takovým lidem v zásadě nic nemám, rozhodně jimi neopovrhuji, ale ani jim nefandím stylem "To musím mít taky, no nekup to!" Moje spolužačka nosí takové věci s tím, že žádné Puima to není, ale "normální" Puma, "normální" Adidas .... Kdyby mi neřekla, že to má z Brna, tak vůbec nevím, že to není originál. Jediné co mi přijde opravdu k smíchu jsou tašky Luis Vuitton. Dneska se mnou zrovna jela jedna taková slečna - "potrhané" džíny tady od vietnamců, rozbité boty a Vuittonská taštička ....

Jinak jsem zjistila, že jsem v sekáči asi fejk koupila - mikinku Hollister, ale tím si až tak jistá nejsem, usuzuji jen podle štítku, který je jiný, než jaký jsem viděla na ofic. stránkách.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:00    Post subject: Reply with quote

ja si taky radsi nekoupim na to na co nemam nez fejk..me to proste pride blbe..radsi si zajdu na tricko do NY a vim ze bude met lepsi,mozna srovnatelnou kvalitu s trickem "Diesel" z hangaru ale za jeste lepsi cenu
nevim,nebo spis nechapu proc to lidi delaji..aby jim druzi zavideli? aby meli lepsi prestiz vsude jen proto ze maju tricko s velkym D, R nebo krokodylem? to fakt ne-e Embarassed raci si koupim obleceni tam kde na to mam a budu se v tom citit lip nez cela ve fejkoch...ale to je proste o nature Wink to ze to ostatni nepoznaju by me neuklidnovalo... Confused
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:01    Post subject: Reply with quote

Corbusier wrote:
Já myslím že lidi, co si kupují Lacoste, si ho klupují protože ví že ta trička jsou kvalitní, mají nádhnerně udělané švy, a to tričko bude hezké i za 10 let...a ne proto aby všichni viděli že má krokodýlka.. Wink
.


přesně


jinak já fejky nesnáším, přímo mě to irituje... a nejvic mě iritují lidi, kteří to nosí a vydávají za originál... zvlášt když třeba vidím ten materiál Rolling Eyes
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Next
Page 1 of 19

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms