sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Originály vs. fejky
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:28    Post subject: Reply with quote

Mishaaa: naši třeba uvažují stejně a já taky, raději vrazím víc peněz do něčeho, co vydrží, navíc věci od vietnamců se mi ale fakt nelíbí.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:30    Post subject: Reply with quote

Suny: no prave,pride me ze dnes kdo nema nakou tuto znacku je proste out a proto lidi nakupuji fejky ve velkem..nevim,ja si fakt raci udelam nakup nekde v NY,Reservedu atd a budu se citi lip



bylo me jasne,ze timto tematem tu urcite rozpoutam spory atd..ale proste me to nedalo..v zadnem pripade sem nechtela nak davat najevo ze ti co nakou tu original vec maji sou vic nez ti co nosi fejky anebo jima pohrdam..mrzi me ze to tak vyznelo Sad Rolling Eyes
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:32    Post subject: Reply with quote

rodicia isteze chcu aby ich decko vyzeralo k svetu, ale mne trebars otec na oblecenie nedal peniaze v zivote.. mamka si potrpi na to aby som mala dobre veci ako zimna bunda, trebars ako pises kvalitne bryle, ci uz dioptricke alebo slnecne ptz to su veci na ktorych sa vazne nesetri..
ale veci ako trebars moja uchylka na napisove tricka alebo 10 roznych ciernych tielok to su veci ktore byt nemusia, proste co chcem navyse musim si zarobit sama, na to mi kaslu...mozno aj preto tento postoj
mishaa myslim ze spory si vobec nerozputala, skor si vymiename nazory, ...mozno u vas je to ine ale ja som popravde tych replay a neviem co veci ani tak moc nevidela, .rifle su rifle a ich vyuzitelnost je ta ista ci si replay, diesel alebo cojaviem co este , ale trebars tak ny alebo reserved mi kvalitou nepride nic moc ale mimo vypredaj to pre mna su v podstate drahe obchody
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:40    Post subject: Reply with quote

Já myslím, že vy se nikdy neshodnete. Je tábor lidí, kteří mají rádi kvantinu a pak takoví, kteří mají rádi kvalitu.... Ovšem je velice mylné se domnívat, že kvalitní věcí musí být nutně drahé (hodně lidí takových je!)
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:40    Post subject: Reply with quote

bubli: toho sem se bala,ze to nekdo pochopi ze ti co treba nechodi ve znackovem protoze proste na to nemaji sou spatni..to ne,nikde sem to nerekla ani sem v zivote takovym clovekem nepohrdala..proc by? zas tak blba nejsem teda abysem si kamarady vybirala podle toho jestli je jejich rodina pri penezoch nebo ne..

jen sem se proste zamyslela nad tim,proc lidi fejky UMYSLNE kupuji,hraji si na to ze na to maji a kolikrat se chovaji vic arogantnej nez ti,co na to opravdu maji (samozrejme,to opet NENI pravidlo) Smile
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:45    Post subject: Reply with quote

hlavně lidi co na to mají na sebe nepotřebují upozorňovat nápisama přes celý hrudník nebo zadek.... i proto mám ráda třeba lacoste, protože mi ten krokodýlek přijde decentní, nic, co by upoutalo pozornost.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:46    Post subject: Reply with quote

honey: souhlasim...tak ja mam treba raci taky 30 obyc tricek nez 10 znackovych..stejne tak kabelky a jine "kraviny"..ale treba takove rifle a boty ne...
ale nikdy si nekoupim 30 tricek z hangaru svetovych znacek..to raci to NY, male ruzne zapadle obchudky apod Cool


me proste slo o to,jak uz sem to psala bublince nize Cool
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Tue 21.8.2007 5:51    Post subject: Reply with quote

honey wrote:
E_w_e wrote:
Suny wrote:
ale mně osobně je nějak jedno, co kdo nosí, když se mu to líbí, tak prosím.


Arrow sohlasím... ale nesnasim lidi, kteri nosi fejky a tvari se jako, ze jsou to originaly, nos nahoru a tak

a neodporuješ si tím, co jsi řekla? Wink



ne... rekla jsem, ze me iritujou lidi, co to vydavaji za original.... rekla jsem to ted stejne jako na první stránce... taky jsem napsala, ze me obecne vytáčí jen když to vidím, ale to si neodporuje s tím, ze si kazdý můze nosit co chce...
treba lidi, kteri jsou celi ovlecení u vietnamců a mají tričko "Lacoste" a chovají se úplne normálne, jako ze je to proste jen oblecení, tak ti mi nevadí... ani, vadí mi kdyz vidím to triko, fakt me to stve... ale proti tem lidem nic nemám... na druhou stranu kdyz prijde nekdo, kdo se v tomto cití strasne důlezite, vsem to dava na jevo a jeste to prezentuje jako originaly... tak to nesnáším..
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...


Last edited by E_w_e on Tue 21.8.2007 6:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lucuska
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 2735

PostPosted: Tue 21.8.2007 6:10    Post subject: Reply with quote

Corbusier wrote:
Jenže když má člověk obyč rifle, obyč boty...obyč všechno a k tomu polo "Lacoste" tak vypadá spíš směšně..

Hm, já mám taky asi 3 značkový trika a nosim k tomu zbytek neznačkový, jsme nevěděla že se to nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 21.8.2007 6:37    Post subject: Reply with quote

lucuska wrote:
Corbusier wrote:
Jenže když má člověk obyč rifle, obyč boty...obyč všechno a k tomu polo "Lacoste" tak vypadá spíš směšně..

Hm, já mám taky asi 3 značkový trika a nosim k tomu zbytek neznačkový, jsme nevěděla že se to nesmí.

Hm, to jsem se taky neco noveho dozvedela.
Back to top
View user's profile Send private message  
Anouck
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1445

PostPosted: Tue 21.8.2007 6:40    Post subject: Reply with quote

Ja teda celkem ziram holky.ja nejsem rozhodne zastancem fejku,ale na druhou stranu to,co jste tady napsali Bublince ,to cumim...ja si nemyslim,ze zrovna ona je ten typ,co by chtel machrovat s nejakym silne znackovym trickem.Tak dobry,kolikrat ty fejky jsou udelane opravdu velmi pekne a rozdil pozna jen clovek,kdo fakt original nosi.A pokud se nekomu libi jen ta vec,ten kousek obleceni a jeste je to za cenu,kterou si muze dovolit,proc by si to nekoupil?Proste kdyz se to nekomu libi,at si to vezme.

Rozdil jsou pak sestnactilete pipinky,ktere na sebe nahazi bryle DG,tricko a dziny Replay a kabelku LV.Pochybuju,ze tolik rodicu,kolik je techto slecen,by si mohlo dovolit oblikat svoje dcerusky v techto obchodech.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 21.8.2007 6:44    Post subject: Reply with quote

Corbusier wrote:
Já myslím že lidi, co si kupují Lacoste, si ho klupují protože ví že ta trička jsou kvalitní, mají nádhnerně udělané švy, a to tričko bude hezké i za 10 let...a ne proto aby všichni viděli že má krokodýlka.. Wink

Tak to by ses asi hodne divila. Takovejch lidi znam...
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Tue 21.8.2007 7:56    Post subject: Reply with quote

Anouck ty si to napsala hrozně pěkně, uplně souhlasím.

Jinak mě je to uplně jedno, trošku se sice pousměju a říkám si: proč? Laughing Ale dál to neřeším.

No a dejme tomu, že mám značkové triko a vezmu si k nim normální džíny..to sem pak jako trapná. No asi bych si měla koupit ještě nějaké značkové aby si lidi nemysleli že i to tričko je fejk Laughing
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Tue 21.8.2007 8:01    Post subject: Reply with quote

Corbusier wrote:


Jenže když má člověk obyč rifle, obyč boty...obyč všechno a k tomu polo "Lacoste" tak vypadá spíš směšně..


Mě spíš příjde směšné, když má rifle s nápisem na zadku Diesel, pásek Replay a je celý označkovaný od hlavy k patě.

To když se mi líbí polo Lacoste tak moc, že si na něj našetřím (nebo koupím na ebay) tak k tomu bych si jako měla koupit i odpovídající šatník? Laughing

Dyt ty trička nejsou tak neuvěřitelně drahé ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 21.8.2007 8:04    Post subject: Reply with quote

Byzzy: já od lacoste nic nemám, krom kabelky, kterou stejně nenosím, ale uplně nejlevnější to taky není, vím, jak jsme byli o vánocích s Markem shánět košili (jemu) a ani nechci říkat, kolik tam nechal, je fakt že to bylo v pařížský (nebo někde tam kolem, nevím v jaký ulici přesně) a taky že jemu to je fuk, ale pořídit si šatník lacoste by mě docela zruinovalo Laughing
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Next
Page 3 of 19

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms