sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Originály vs. fejky
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:02    Post subject: Reply with quote

mishaa- lenze ja mam pocit ze to triko od vietmancov ma furt lepsiu kvalitu ako triko NY aleno teranova ktore sa po prvom oprani roztiahne a je hnusne..
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:04    Post subject: Reply with quote

Corbusier wrote:


Jenže když má člověk obyč rifle, obyč boty...obyč všechno a k tomu polo "Lacoste" tak vypadá spíš směšně..

Každopádně tě neodsuzuju, myslím že nejsi typ který fejky pravidelně a rád kupuje Wink

Ať si každýá nosí co chce, jen když někoho takového potkám tak je mi spíš k smíchu..


presne souhlasim..je to proste spis smesne Embarassed
proste vidim holku,kluka,stareho chlapa, babu to je jedno : dziny od vietnamcu,rozdrbane stare botasky..a pasek "Diesel" nebo tricko ktere pravidelne vidavam ve velkem na aukru..no ja bych se spis stydela Embarassed
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:05    Post subject: Reply with quote

bubli: ja sem mela od vietnamcu tak max teplaky na doma a prisla me kvalita dycky strasna.. Confused navic,dneska uz vietnamci sou aspon u nas ve meste drazsi nez nejake NY!! Confused Laughing
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:07    Post subject: Reply with quote

a nenapadlo vás, že to třeba mohl dostat jako dárek??? Třeba paní dostane od syna luxusní kabelku, tak to ji má nechat válet doma, protože k tomu nemá dostatečně značkový hadry?

docela koukám Rolling Eyes
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:07    Post subject: Reply with quote

je to podla mna tym kde zijes a skade si vysiel.. okolo mna nikto nikdy take veci nenosil , neriesil to ci mas znacku alebo nie, nikdy nam to nezalezo lebo sme nikto na to nemali a boli sme spokojni ze mame co mame , nikto nikdy nemal boticky za 2000 ani zaidne replay dzinsy, ja vlastne vo svojom okoli ani nikoho takeho nepoznam.. Confused mi to prislo ako dobry nakup aj ked urcite za tym kvalitu ako nejaku prestiz nehladam , aj ked v tom budem mozno len behat , paci sa mi ako to triko vyzera, ci tam ma smiesneho krodila alebo nie...
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Mon 20.8.2007 22:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:07    Post subject: Reply with quote

ehm... Embarassed já jsem asi celkem hnusny snob... ale ja beru NY a TERRANOVU stejne jako vietnamce...ale nic proti tomu nemám, jen bych si to asi nekoupila, max. nejake doplnky... ale fejky nesnasim Rolling Eyes
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:08    Post subject: Reply with quote

honey wrote:
Jinak jsem zjistila, že jsem v sekáči asi fejk koupila - mikinku Hollister, ale tím si až tak jistá nejsem, usuzuji jen podle štítku, který je jiný, než jaký jsem viděla na ofic. stránkách.


to může být starší věc. přece jen ony se ty cedulky časem mění.
ale ty sekáče mě vcelku deptaj. přece jen se tam daly pořídit značkový kousky za skvělý ceny a teď se vždycky bojim, jestli náhodou nekupuju fejk.

ještě jsem si vlastně vzpomněla, že jsem přítelovi dala taky úžasný fejkový krokodýly. jenže ty jsou vyloženě z recese. děda je totiž kdysi dávno, když ještě lítal do cizích krajů (to jsme ani žádný lacoste neznali), přivezl tátovi z vietnamu a ty krokodýli na nich vypadaj jako takový mutantní přerostlý ještěrky. Laughing s originálnim tričkem si je fakt nikdo nesplete. až na mýho přítele teda. jsem mu je dala a on si to vzal někam ven a všichni z něj měli hroznou prdel. Laughing
doufám, že pak ty trička nevyhodil. bych vám toho krokodýla vyfotila někdy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:13    Post subject: Reply with quote

Suny: ale ja myslim ty do oci bijici fejky v kombinaci s obycejnyma hadrama..proste takove,co se originalu ani zdalky nepodoba no..

ja nikoho neodsuzuju,sama mam spoustu takovych kamosu a beru je rovnocene se mnou..proc bych je mela brat jinak treba..jen me to napadlo,ze se to stava vseobecnym trendem no,met za kazdu cenu replay,diesel,dg a ed hardy Smile
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:16    Post subject: Reply with quote

bubli: ja taky neziju v luxusni ctvrti kde by tak kazdy chodil..i v nasem meste je jen par lidi co to nosi a maji na to..ani sem odmalicka nebyla v luxusu,myslim ze sem z uplne normalni rodiny..ale proste se o modu zajimam a tak mam proste vypozorovane jak original vypada atd..proste bych si pripadala nekde,kde bych poznala lidi co se v tom vyznaji,jak blbec ktery si na neco hraje no ,ale to je pouze muj osobni pocit Embarassed Smile
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:16    Post subject: Reply with quote

Nejhorší třeba je, že někdo vážně může nosit značkový kabelky, a drtivá většina si hned myslí, že je to fejk! Tedy já se přiznám - já osobně to moc nepoznám, vím, že jsou ty uši nějak jinak zbarvené, ale na první pohled nemám šanci, takže slečny skončí v jednom pytli..
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:18    Post subject: Reply with quote

mishaa. Laughing jj, ja si myslim ze som tiez z normalnej rodiny len kym ma zivia rodicia prislo mi hlupe pytat si od nich 3000 na rifle ked som mohla mat za tu sumu boty, rifle aj triko Wink a ked som dostala 300vku na triko tak som si rozmyslela ci si este pat krat tu tristovku odlozim a budem mat jedno znackove triko alebo si kupit pat neznackovych
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:18    Post subject: Reply with quote

Mishaaa: jo to je pravda, třeba džíny "replay" se fakt nějak rozšířily Laughing
ale mně osobně je nějak jedno, co kdo nosí, když se mu to líbí, tak prosím.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:22    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
ale mně osobně je nějak jedno, co kdo nosí, když se mu to líbí, tak prosím.



Arrow sohlasím... ale nesnasim lidi, kteri nosi fejky a tvari se jako, ze jsou to originaly, nos nahoru a tak
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:26    Post subject: Reply with quote

E_w_e wrote:
Suny wrote:
ale mně osobně je nějak jedno, co kdo nosí, když se mu to líbí, tak prosím.


Arrow sohlasím... ale nesnasim lidi, kteri nosi fejky a tvari se jako, ze jsou to originaly, nos nahoru a tak

a neodporuješ si tím, co jsi řekla? Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:26    Post subject: Reply with quote

bubli: myslis ze ja je o to prosim? Wink mysli ze doma brecim ze chci doma za kazdou cenu rifle replay? Confused tak to fakt neni...mozna si ted kazdy bude tukat na celo,ale nas otec nas proste zada abysme si u vietnamcu nekupovali a nedelali "ostudu"..jo je s tymto nazorem divny,ale on taky neodsuzuje lidi kteri na to proste nemaji..je UPLNE normalni,jen chce,aby jeho deti a manzelka davali penize co on pracne vydela do toho,co vydrzi (co treba dziny atd fakt jo)
reknu ti neuveritelnou prihodu: nutil me,abych si koupila zanckove bryle..rikam..NUTIL..ikdyz sem mu tvrdila ze je to zbytecne..a byl spokojeny az tehdy,az sem si je k narozkam vybrala...
ja vim,ted si o me bude spousta lidi myslet,ze su rozmazleny fracek co MUSI met za kazdou cenu znackove a jeste k tomu obira rodice... Confused
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Next
Page 2 of 19

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms