sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Už jen samá pozitiva a sociální jistoty?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Mon 20.8.2007 11:43    Post subject: Reply with quote

Prášky chci vysadit kvůli psychice, už je ze mě úplná labilní troska, přitom jsem taková fakt nebývala. Kdyby to nepomohlo, tak je asi zase začnu brát, protože jinak žádné problémy nemám a jsem holt pohodlná.
Sice asi budu šílet, ale už jsem dřív 4 roky používala jenom kondomy a taky to šlo.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Mon 20.8.2007 11:48    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Prášky chci vysadit kvůli psychice, už je ze mě úplná labilní troska, přitom jsem taková fakt nebývala. Kdyby to nepomohlo, tak je asi zase začnu brát, protože jinak žádné problémy nemám a jsem holt pohodlná.
Sice asi budu šílet, ale už jsem dřív 4 roky používala jenom kondomy a taky to šlo.


No tak to ste dobri, my sme boli raz donuteni pouzivat kondom dva mesiace a fakt ma to nebavilo...

Tak drzim palce
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Mon 20.8.2007 11:57    Post subject: Reply with quote

Holky a kolik vam je ze do vas tak ryjou - dnes, kdyz jsou bezne prvorodicky po tricitce? Shocked Mozna se ptaji jen tak informacne prave proto, ze dneska se bezne prvni deti rodi mezi 18- 38 lety Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 20.8.2007 12:08    Post subject: Reply with quote

zuzla wrote:
Rose Madder wrote:
zuzla wrote:
ano to si presne vystihla na jedne strane sa vsetci cuduju, preco este nie sme vydate a nemame deti a na druhu stranu sa vacsina manzelskych parov na seba navzajom stazuje, pripadne vyhlasuje, ze by do toho uz viac nesli.


Já tohle právě nepochopila. Že pro někoho je přednější splnit jakousi "společenskou povinnost", i když jim to nakonec vlastně nesedí a celej život si na toho druhého stěžují. Jakože to není rozhodně ojedinělé.


Ja tiez nechapem, preco sa ludia staraju o to, ci si vydata a mas dieta ako o to, ci si skutocne stastna a zijes zivot, ktory sa Ti paci a s ktorym si spokoja.


tímhle mě neskutečně naštvala párkrát babička. říká no, za 2 roky už skončíš školu, půjdeš ještě někam studovat? já: už se mi nechce. babi: tak to už vlastně za dva roky skončíš! to už by ses mohla vdávat! TO BYCH SE TOHO JEŠTĚ DOŽILA!!Smile)) Rolling Eyes a máš někoho? já: ne babi: nojo, on se ti takyjen tak někdo nelíbí, co? já: jo, přesně tak
Evil or Very Mad Evil or Very Mad za to bych vraždila. kvůli milovaný babi, aby se toho dožila byc jí klidně divadýlko se svatbou zahrála, ale ona je ze vsi a nechápe, že svatba nerovná se štěstí Rolling Eyes

a včera mě byl vyzvednout můj kamarád ze školy, takovej občas arogantní protiva ale jinak fajn. měl novou růžovou košili, novej účes a babi: teda ten se mi líbil, ten chlapec, kdopak je to? tenSE MI LÍBI:)) nechceš ho někdy k nám pozvat a ukázat mu zahradu?? chvíli jsem přemýšlela o tom, jak svojí babičce vysvětlit slovo homosexuál, a tak jsem jí odpověděla, že nemá rád kytky a že ho zahrady nebaví a že je to zbytečný. tak byl na chvíli klid ale dnes jsem ho měla znova na talíři, že bych ho mohla pozvat. až se naštvu, vysvětlím babičce že je arogantní homosexuál Laughing Laughing Rolling Eyes

ale tyhle tlaky já bytostně nesnáším a naprosto chápu Lenore...já i chci mít děti, vdát se ale jakmile slyším i jen náznak vdej se... tak je to jako když mě opaří Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 20.8.2007 12:20    Post subject: Reply with quote

Moje babicka uz rezignovala Laughing

proti svatbam nic nemam...kdybych citila, ze je to muz na cely zivot, klidne si ho vezmu.
na deti se jeste necitim...to az po 30tce...chci si jeste neco uzit
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Mon 20.8.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

No, mě to čeká za necelejch 14 dní Laughing A teda upřímně řečeno, těch příprav a neustálýho zařizování všeho možnýho už mám tak akorát po krk. Naštěstí zrovna já nemusím extra nic zařizovat, protože moje nastávající se v tom doslova vyžívá. Jenže taky už půl roku pomalu nemluví o ničem jiným, než co je potřeba kde zařídit, kam odvézt, jak objednat, zavolat, zajistit... UAAAH! A to máme skutečně malou svatbu... Pořádat nějakou velkou, tak mi regulérně jebne. Laughing

A děti? No, taky tvrdila "děti nikdy, nebo aspoň ne do třiceti". Teď už to netvrdí. Naopak zvyšuje nátlak exponenciální křivkou. Jenže u mě nějak přetrvává dojem, že ještě není ten správný čas... Takže možná za rok...
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Mon 20.8.2007 14:45    Post subject: Reply with quote

Do me huci rodice pokazde, kdyz jsem u nich na navsteve. Maminka uz to ma dokonce promyslene, ze to udelame u nich na zahrade, ze se bude udit a grilovat...

Minule se me dokonce ptali rodice, jestli si maji koupit bazen, aby to na zahrade pak nezavazelo.. Mad

Ja si klidne pritele vezmu, ale bez hostiny.

A uz me to fakt nebavi poslouchat. Jsme spolu skoro deset let, tak by to to okoli uz mohlo prejit. Nebo to budu poslouchat do smrti?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Mon 20.8.2007 14:48    Post subject: Reply with quote

Já znám lidi, co se teď berou po 15 letech. Asi už jim fakt došla trpělivost Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Mon 20.8.2007 16:02    Post subject: Reply with quote

BH - Jé tak to gratuluju!

Jinak nevim no, podle me to moc prozivate, to je normalni, ze se ptaji, mladsich se zas ptaji treba na skolu Laughing Mne to nepripada jako natlak.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Mon 20.8.2007 17:50    Post subject: Reply with quote

Copak ptaní by mi taky nevadilo, to je OK. Ale takový ty "nenápadný" narážky a vyložená manipulace ze strany babiček/rodičů Rolling Eyes Naštěstí to teď není nijak vyhrocený, moji rodiče si myslí, že jsem ještě malá holčička a přítelovi to moc neřeší. S babičkami je to horší, ale dá se přežít. Vyloženě trauma mám z rodiny bývalýho, tam to byl normální teror Bojik (a to mi nebylo ani 20)

Co mi naopak hodně vadí, je že se na tom neshodneme s přítelem. Pak je každá taková zmínka dloubnutí do citlivýho místa.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30710

PostPosted: Mon 20.8.2007 18:48    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 21.5.2008 12:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18414

PostPosted: Mon 20.8.2007 19:11    Post subject: Reply with quote

max - moje 24leta kamaradka si vzala chlapce z dediny... a jemu uz je tricet... jeho matka sili, ze jeji honzik jeste nema deticky a kamaradka uz tri roky dostava k vanocum panenky... Rolling Eyes
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19600

PostPosted: Mon 20.8.2007 19:42    Post subject: Reply with quote

U nás budou v rodině příští rok dvě svatby - bratranec a sestřenice, takže asi umíte představit jak probíhají rodinné oslavy "Tak co M. kdy si ty vezmeš Terezku co?" (teta) Zatímco já se snažím celou situaci obrátit ve vtip, přítel nasadí neuvěřitelně vážný výraz a jen řekne, že zatím necítí potřebu. Na nevhodné otázky typu "Tak co Terezko, co co?" opět odpovídám já. Ale naštěstí mi to jde jedním uchem tam, druhým ven. (v září jdem na svatbu přítelově kamarádce).
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 20.8.2007 19:55    Post subject: Reply with quote

já pro jistotu říkám, že se vdávat nechci a nebudu. na blbou otázku blbá odpověď Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:18    Post subject: Reply with quote

chmmm, teda, tohle téma je něco pro mě Confused ... nemůžu mít děti normálním způsobem a doktoři mi říkali, že bych se měla pokusit otěhotnět "co nejdřív" - umělým oplodněním - (bylo mi 18 )...teď je mi 20 a už tak rok do mě mamka pravidelně rejpe, že bych si měla najít chlapa do života a pokusit se o dítě "co nejdřív"... Rolling Eyes jakože já chápu, že je to důležité, jednou bych děti chtěla, jenže zase mít je brzo, i když na to ještě nejsem připravená, jen proto, aby později už nebylo moc pozdě? ... dokážu si představit mít děti po škole, ale třeba zrovna v té době nebudu mít vedle sebe někoho, s kým bych je chtěla... Sad ...vím že mamka to myslí dobře, ale s tím jak do mě hučí už mi nasadila docela brouka do hlavy, navíc jsem se svým životem měla úplně jiné plány než hned po škole začít vychovávat... Rolling Eyes ale nechci děti nemít vůbec, tak nevím no...

nevím, přijde vám divné, když tohle tak řeším? co byste dělaly na mém místě? (doufám že Lenore nebude vadit, když to řeším v jejím tématu...)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms