sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Už jen samá pozitiva a sociální jistoty?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Mon 20.8.2007 10:14    Post subject: Reply with quote

Ne, to já ho pravidelně informuju, že dítě nikdy. Jenže on to stejně nebere vážně. Takže asi jako bych nic neřekla.

Max - byla bych strašná matka. Taková ta hysterická, co dítě od sebe nepustí na pět kroků, aby se mu něco nestalo. Navíc bych se mu asi nedokázala dostatečně věnovat, protože potřebuju hodně času pro sebe. Takže by to asi dopadlo tak, že bych měla dítě za nohu přivázaný ke stolu a seděla u počítače Mr. Green
Taky bych na něj asi měla hrozně přehnaný nároky, jako mám na sebe. Chudák dítě, vyrostl by z něj stejnej neurotickej perfekcionista jak ze mě Rolling Eyes
_________________
queerer than we can suppose


Last edited by Lenore on Mon 20.8.2007 10:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Mon 20.8.2007 10:16    Post subject: Reply with quote

lenore, tak mě ještě napadlo (vzhledem k tomu, že k dětem nemá vztah) pučit si nějaké dítě na hlídání. já si pamatuju, že na tetu se strejdou to ve své době dost zabralo. přeci jen, když se sestra začala válet po zemi a řvát někde před obchodem na chodníku, protože nemá lízátko, tak tetu mateřské choutky přešly.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 20.8.2007 10:19    Post subject: Reply with quote

Lenore - třeba to fakt časem přijde Wink

Já jsem taky pořád nechtěla, dokud se nenarodila dcerka známým, ta je tak skvělá a překrásná, že jsem se do ní úplně zamilovala. A to mě nikdy děti vážně nebraly, ale jí se prostě nedá odolat. Teď už má roček a já se vždycky rozplývám jak ji vidím. A to se mi stává fakt jenom u ní. Takže jsem trochu změnila názor a možná bych to jedno i chtěla.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Mon 20.8.2007 10:20    Post subject: Reply with quote

Jo, já to pořád říkám, ať teda hlídá ségřiny děti, když po nich pořád touží. A on že ne, že to je něco jinýho, protože jeho děti samozřejmě budou hrozně hodný a vychovaný, ne jako ty její parchanti (přitom jsou celkem dost hodný, viděla jsem mnohem horší případy).
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35506

PostPosted: Mon 20.8.2007 10:22    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 10.9.2007 11:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 20.8.2007 10:22    Post subject: Reply with quote

To já vím, že jestli to dítě teda mít budu, tak budu fakt hodně přísná matka. Budu na něj hodně tvrdá, to už vím předem. Někdy jsem strašný necita Embarassed a nesnáším ufňukané lidi a děti už vůbec ne, takže nevím jak to budu zvládat Rolling Eyes. Přítel vždycky říká, že já budu ta zlá a on bude ten hodný Embarassed.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 20.8.2007 10:23    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 10:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 20.8.2007 10:24    Post subject: Reply with quote

Theresa - to mi je jasné
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Mon 20.8.2007 10:27    Post subject: Reply with quote

Tak to já věřím, že když už bych to dítě měla, tak bych ho měla ráda a všechno bych mu obětovala a bla bla... ale dobrovolně se mi do toho nechce. No uvidíme, až vysadím ty prášky, třeba to nakonec osud rozhodne za mě a budu mít smůlu Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Mon 20.8.2007 10:40    Post subject: Reply with quote

lenore, tak vidiš, že to s tebou neni tak hrozný. vlastně jsi na tom podobně jako já. já bych dítě klidně měla, občas mě to chytá, ale prostě jsem na to moc líná. mně tak nějak stačila ta sestra před lety. těšíš se jak vůl na film a když začne, tak dítě začne řvát a ty ho místo filmu dvě hodiny chováš, aby zas spalo. pak když vyroste do nějakýho věku, kdy se s nim dá i mluvit, tak to bude sladký (ségře je teď sedm a je skvělá), jenže za chvíli přijde puberta a můžeš se jít rovnou zastřelit. stačí, aby mi to dítě vrátilo mojí vcelku i slušnou pubertu a zešedivim.
takže si nějak nedovedu představit, že se budu dobrovolně pokoušet o tohle. navíc by se mi mohl narodit kluk a já kluky nechci. mně se to dítě bude muset tak nějak přihodit. pak budu i šťastná, že ho mám.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 20.8.2007 10:49    Post subject: Reply with quote

Lenore, já zas si říkám nechatz tomu volnej průběh...ono stejně se to jednou všechno vyvrbí tak jak to má být, hlavně je zbytečný nutit se do nějaké křeče. Co když se nakonec ukáže, že ty nebo tvůj přítel nemohou mít děti?(třeba kvůli HA, vrozeně, dědičně, nebo to prostě "nepůjde"..) A bude rozhodnuto. A to o těch mateřských pudech, které se potom v matce objeví, je pravda... nechala bych to plynout, uvidíš co se stane. A proč se cystáš vysadit HA?
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Mon 20.8.2007 10:58    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Nás se teď v Tunisku několik lidí zeptalo, proč jsme se ještě nevzali - že už jsme na to dost starý. Doma do mě taky často rejpou. S kamarádkou jsme se bavily o tom, jak bychom mohly za pár let cestovat a ona, že to je stejně fuk, když už v tu dobu budu mít dítě - když už teď mi je tolik let /je mi 24/. No fakt výborný. A tyhle všechny hlášky jsou korunované historkami o tom, jak je manželství hrozný, jak mi s dětma pomalu skončí život a nikam se už nepodívám, jak mě můj partner bude za 10 let štvát...Takže tak trochu paradox a do vdávání se mi chce ještě víc Laughing


ano to si presne vystihla na jedne strane sa vsetci cuduju, preco este nie sme vydate a nemame deti a na druhu stranu sa vacsina manzelskych parov na seba navzajom stazuje, pripadne vyhlasuje, ze by do toho uz viac nesli.

Niekedy rypanie pride v style. Zdochla mi koza, tak nech susedovi zdochnu aspon dve.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 20.8.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

zuzla wrote:
ano to si presne vystihla na jedne strane sa vsetci cuduju, preco este nie sme vydate a nemame deti a na druhu stranu sa vacsina manzelskych parov na seba navzajom stazuje, pripadne vyhlasuje, ze by do toho uz viac nesli.


Já tohle právě nepochopila. Že pro někoho je přednější splnit jakousi "společenskou povinnost", i když jim to nakonec vlastně nesedí a celej život si na toho druhého stěžují. Jakože to není rozhodně ojedinělé.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Mon 20.8.2007 11:10    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Tak to já věřím, že když už bych to dítě měla, tak bych ho měla ráda a všechno bych mu obětovala a bla bla... ale dobrovolně se mi do toho nechce. No uvidíme, až vysadím ty prášky, třeba to nakonec osud rozhodne za mě a budu mít smůlu Laughing


Lenore vzhladom k tomu, ze si vysadila prasky, tak tu moznost otehotnenia pripustas a si viac pripravena, nez si si ochotna pripustit. (neviem, kto by ma donutil vysadit prasky, takze asi fakt nikdy neotehotniem...) Priroda sa teda ozaj skor, alebo neskor o to postara a Tvoj partner bude spokojny.
Len mu skus este predtym vysvetlit, ze ten geneticky material, je treba nie len urobit, ale sa o neho aj starat, aby ste nakoniec nemali problem, ze on bude cely happy, ze jeho rod sa zachoval, ale vsetka starost zostane na tebe a ty budes vytocena, preco vsetka staroslivost zostala na Tebe, napriek tomu, ze to bol hlavne on, kto to dieta chcel.
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Mon 20.8.2007 11:21    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
zuzla wrote:
ano to si presne vystihla na jedne strane sa vsetci cuduju, preco este nie sme vydate a nemame deti a na druhu stranu sa vacsina manzelskych parov na seba navzajom stazuje, pripadne vyhlasuje, ze by do toho uz viac nesli.


Já tohle právě nepochopila. Že pro někoho je přednější splnit jakousi "společenskou povinnost", i když jim to nakonec vlastně nesedí a celej život si na toho druhého stěžují. Jakože to není rozhodně ojedinělé.


Ja tiez nechapem, preco sa ludia staraju o to, ci si vydata a mas dieta ako o to, ci si skutocne stastna a zijes zivot, ktory sa Ti paci a s ktorym si spokoja.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms