sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Ďalšia darčeková téma... :))

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 18.10.2007 12:51    Post subject: Ďalšia darčeková téma... :)) Reply with quote

Taká ďalšia relax téma Cool ...

Napadla ma taká vec... Ako ste na tom pri kupovaní darčekov? Viete vždy presne, čo komu máte kúpiť (= máte ľudí dobre odpozorovaných a viete, čo by sa komu zišlo a čomu by sa potešil) alebo kupujete skôr impulzívne a náhodne? Máte problém s vymýšľaním darčekov alebo je to pre vás úplne easy?

A čo váš priateľ (vaša rodina, kamarátky..)? Vedia vám vždy kúpiť darček, ktorý poteší, alebo sa vás stále pýtajú, čo by ste chceli na narodeniny/meniny/Vianoce? Minule som sa totiž nad tým zamýšľala a zistila som, že kým mne nerobí problém kúpiť vhodný darček pre hocikoho, môj priateľ s tým povedzme problém má Laughing . Pred každou príležitosťou sa ma pýta, čo by som chcela, ale ja mu naschvál nič nepoviem, aby sa trochu posnažil a niečím ma prekvapil Embarassed . Možno je to odo mňa kruté, ale ja proste milujem ten pocit prekvapenia, keď otváram darček a neviem, čo sa v ňom ukrýva...

Takže ako ste na tom vy? Radšej si priamo poviete, čo by ste chceli ako darček dostať, alebo sa radšej necháte prekvapiť? A aký darček vás vie najviac potešiť?

Ja viem, toľko otázok naraz... Twisted Evil Ale som zvedavá no... Embarassed
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 18.10.2007 13:05    Post subject: Reply with quote

Ja darky nakupuju moc rada..
pro zastupce zenskeho pohlavi se mi nakupuje lepe nez pro ty muzske...vetsinou nemam problem s tim neco vymyslet

letos chci byt originalni a venovat mym nejblizsim nejaky skvely "zazitek"...ale jeste jsem nad tim hloubeji nepremyslela

Jsem rada prekvapena, takze nerikam, co bych si prala...pokud nemam zrovna neco vysneneho
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Thu 18.10.2007 13:25    Post subject: Reply with quote

já moc ráda kupuju dárky, ale jen když mám vymyšlené co koupím...takové to zoufalé lítání po obchodech, kdy nemám ani páru, to nesnáším...=(

jinak mám dvě kamarádky na které se nakupuje skvěle, ale třeba i jednu které ani vlastní rodiče neví co koupit...záleží to na tom konkrétním člověku, i když je pravda že ženským se dárky asi kupují lépe než chlapům...
a jsem pro překvapení, ale ráda si i řeknu co třeba a konkrétní výběr nechám na obdarovávajících...=) když jdem s mum do obchodu a koupím si gatě a svetr s tím, že to mám na vánoce, neberu to moc jako dárek, i když radost mám stejně...=)
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Thu 18.10.2007 16:25    Post subject: Reply with quote

Dárky kupuju ráda jen spontánně, když mě napadne, že "to by se XY určitě líbilo", jinak nakupování "oficiálních darů k různým příležitostem" nesnáším a pokud si dotyčný neřekne, co by se mu líbilo, tak se ode mě ani ničeho nedočká (takhle to poslední rok u většiny lidí skončilo - nojo, není výhodný se mnou udržovat přátelské vztahy Mr. Green ). Většině mých přátel nebo rodině je se těžký zavděčit, když jim něco vyberu sama...
A přítel má podobný názor, tak jsme si řekli, že si teda oficiální dárky dáme jen k Vánocům Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Thu 18.10.2007 16:39    Post subject: Reply with quote

Taky kupuju moc ráda dárky. Většinou je kupuju neplánovaně, jen tak pro radost, prostě něco vidím a řeknu si, že tohle by se jí/mu líbilo, tak t prostě koupím Smile. Třeba u ženských s dárkama problém nemám, ale s chlapama je to horší. S přítelem ani tak ne, ale u taťky, toho se vždycky raději zeptám.

A co se týče mě samotné, tak překvapení moc ráda nemám. Raději si řeknu co bych chtěla.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 18.10.2007 20:07    Post subject: Reply with quote

Milujem kupovat darceky a teraz ked mam trosku svojich penazi sa casto pristihem pritom ako kupujem nieco niekomu len tak, lebo viem ze sa mu to paci/spominal ze by to chcel. Isteze to niesu nejaku velke veci, ale len drobnsoti, ktore snad ale potesia.
Priatelovi kupujem darceky len tak casto, napadne ma ze vidim nieco o com sme sa bavili a podobne, - a proste to vezmem. U neho tuto vlastnost nepozorujem, ale zmierila som sa s tym , aj ked to obcas zamrzi..
U kamosiek s darcekmi vacsinou problemy nemam, hlavne ked ich nakupujem vyssie uvedenym stylom- vidim, kupim, trebars aj odlozim na horsie casy - viem ze bude mat o dva mesiace narodky- a potom to pouzijem. Take to cielene , nutene kupovanie darcekov o 5 12 ma skor stresuje a vacsinou kupim kravinu...
Je pravda ze na mnohe darceky , ktore clovek kupuje inym sa diva tak trochu svojimi ocami/ svojim stylom, ze sa to paci aj tomu co kupuje
Preto ak ma niekto uplne odlisný vkus ako ja, som radsej ked mi vopred povie asom okruh veci, ktore by mu urobili radost
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 22.10.2007 9:11    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:
Priatelovi kupujem darceky len tak casto, napadne ma ze vidim nieco o com sme sa bavili a podobne, - a proste to vezmem. U neho tuto vlastnost nepozorujem, ale zmierila som sa s tym , aj ked to obcas zamrzi..


No presne Smile. Ja neviem, či tú "pozorovaciu schopnosť" majú len holky, ale ja si proste vždy zapamätám, keď sa priateľovi niečo páči (alebo sa o danej veci vyjadruje s nadšením), a tak keď na niečo podobné natrafím v obchode, rada mu to kúpim (niekedy aj bez toho, aby bol k tomu nejaký dôvod). U priateľa to však bohužiaľ takto nefunguje. A pritom som mu už párkrát dala nejaké signály, čo by sa mi povedzme páčilo... Laughing Najviac ma však zarazilo, keď mi minule - takmer po 3 rokoch - povedal, že "ja ťa zrejme ešte tak dobre nepoznám, aby som ti vedel kúpiť ten správny darček"... Rolling Eyes
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14650
kytky 7, meta: 14650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14365

PostPosted: Mon 22.10.2007 16:53    Post subject: Reply with quote

Já jsem dárkovej antitalent. Neumím kupovat dárky a jsem tím už proslulá (ani neni zajímavý, že mi tohle tvrzení nikdo nevyvrací Laughing ).

Nejhorší je kupovat něco chlapům Bojik Nezvládám.

Už teď jsem si na ploše založila texťák, kam si píšu nápady, co komu koupit k Vánocům. A sama většinou řeknu, co bych chtěla dostat, i když je jasný, že k tomu dostanu i pár věcí, který jsem si nepřála, ale potěšej.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms