sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Přestáváme kouřit
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 70, 71, 72, 73  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Sun 19.8.2012 21:06    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Thu 23.8.2012 19:48    Post subject: Reply with quote

BadHans wrote:
Tohle je všechno o slušném chování a vzájemné toleranci a to se zákazama fakt nevyřeší.

jasne, ale to uz tady nikdo z nas nebude, az se to lidi zase mozna nauci (ale spis ne), takze me by zajimalo, jak to teda vyresit?
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Fri 24.8.2012 7:11    Post subject: Reply with quote

tak ono asi moc lidi, co by milovalo zakazy, neexistuje, ze jo Smile ale kdyz sou nekteri holt tak neohleduplni a natvrdli, tak nezbyde nic jinyho, nez to (koureni) zakazat. zvlast v tomhle pripade bych za nedodrzovani naparila takovy pokuty, ze by si to priste trikrat rozmysleli, nez by zacali hulit nekomu do obliceje Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28783

PostPosted: Fri 24.8.2012 8:02    Post subject: Reply with quote

evianek wrote:
pohybuju se v bankovniství a musím říct, že na těch top manažerských pozicích už kouří málokdo, nové pobočky už s kuřáky ani nepočítají a když ano, tak tak, aby to bylo ponižující...což je podle mě dobře, psychologii na vásSmile)(myslím to v dobrém, sama vím, jaký je to boj se závislostíSmile


To je zase hit Laughing

Ja v praci taky rikam, ze jsem nekuracka. Nikdo to nevi, zapalim si az vecer neke mimo. Tak nevim, co je na tom psycholigockeho, ze vysoci manazeri nekouri. To je asi kazdemu v te firme fuk Smile

Jinak ja jsem pro vsechny zakazy, aspon proste nebudu moct cadit a hotovo. Kdyz se jde nekdy do nekurackeho podniku, tak je to skvely, vylezu si parkrat za vecer ven, ale rozhodne nevykourim tolik, co normalne. A nesmrdni mi vlasy ani hadry, pohoda.
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 25.8.2012 10:39    Post subject: Reply with quote

zákazy jsou, protože většina populace je prostě hloupá a postrádá zásady slušného chování
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13121

PostPosted: Sat 25.8.2012 14:01    Post subject: Reply with quote

jsem určitě pro zákaz..asi dva roky po tom co jsem přestala příležitostně kouřit mi to nevadilo, naopak jsem nasávala okolní vzduch jako Chandler:)
ale čím je to téle, tak mi to vadí. chápu dobře proč ti lidi kouří a stýská se mi po tom, ale pasivní kouření jak tu Mery psala je opravdu škodlivé, proto jsem pro zákaz. Většina lidí si ničí zdraví sami dobrovolně i nedobrovolně a i tohle je jedna z mála věcí, kde se dá pohnout
už jsem se teda nedostala k původnímu příspěvku a nevím, jaké jsou možnosti, ale já bych byla pro to, aby byl stejný počet kuřáckých i nekuřáckých a určitě i pro zákaz na zahrádkách! vždyť to skoro ani není rozdíl..
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8827

PostPosted: Tue 4.9.2012 11:06    Post subject: Reply with quote

ja jsem samozrejme proti zakazu, respektive pro system kurackejch a nekurackejch hospod. co vam budu povidat, kdyz jdu do nekurackyho podniku, tak to mam vylozene za trest, nejradsi bych si zapalila i v kine u dobryho filmu, ve vlaku pri nekolikahodinovy ceste (kam zmizely kuracky kupe?). dobra klimoska navic taky udela svy. asi se nejak neumim vzit do role militantniho nekuraka, na druhou stranu taky nejsem zadnej bezohlednej srac a nikomu do obliceje kour nefoukam. ale nevidim jedinej duvod, proc nemuzou bejt kuracky a nekuracky prostory, aby se vyhovelo vsem. nebo musi mit porad nekdo prevahu?
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 4.9.2012 11:44    Post subject: Reply with quote

Lolita Arrow A v jídelních vozech se nedá už kouřit? My jsme tam kdysi s ex šli na cestě z Prahy, ať si zapálíme a nakonec jsme se tam i trochu opili, aspoň nám utekla cesta Laughing Jinak v takových těch prostorech, co píšeš, by šla asi ta e-cigareta (dokud teda nezakážou i to, už se o tom mluvilo Confused ).
Back to top
View user's profile Send private message  
Anouck
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1445

PostPosted: Mon 10.9.2012 8:04    Post subject: Reply with quote

Přesně tak, myslím si, že na podnicích pro kuřáky a nekuřáky není nic omezujícího ni pro jednu stranu. Osobně bych teda zakázala kouření v restauracích, které vnímám opravdu jako podniky, kam se jdu najíst, u jísla je mi kouření nepříjemné. Ale venku na zahrádkách u hospod a kaváren mi to přijde omezující dost. Jsem sice už jenom příležitostný kuřák, ale právě k dobré kávě nebo vínu mi cigareta chutná. Myslím, že takhle to má spousta lidí a dva různé typy podniků by to vyřešily ke spokojenosti obou. Nechci argumentovat odpovědí typu "mně taky vadí uřvané dítě" nebo "mně zase smrdí, když si dá někdo pečené koleno", protože je jasné, že to nikomu zdravotně neškodí, ale nevidím jediný důvod, proč by mělo existovat jenom kuřácké nebo nekuřácké zařízení.
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Mon 10.9.2012 10:48    Post subject: Reply with quote

Hm, tak mne se udelalo spatne pred par dny v zakourene mistnosti bez vetrani, musela jsem odejit domu a ze mi to bylo lito, protoze jsem si zaplatila listek za 200 Kc. Fakt hnus. Confused Na koncerty budu chodit jen tam, kde se nekouri, protoze to mi za to fakt nestoji. Nemohla jsem se ani nadechnout. Kazdopadne to vypada, ze mam ted nejak velkej odpor k cigaretam i fyzicky a to je dobre.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 10.9.2012 16:01    Post subject: Reply with quote

tak já od pátku 1 cígo denně. a víte čím to je? za prvé tím během, dost mi to zvedlo a nabudilo. A hlavně přítel byl extremní kuřák a přestal, začal kouřit pouze elektronku a já jsem pochopitelně nechtěla být pozadu a vypadat vedle něj jak máslo Mr. Green
a taky ten taťka..nechci mu dělat chutě, protože když se za mnou vždy zaklapávají dveře do sklepa, je všem jasné, že si tam nejdu číst Confused kvůli jeho nemoci se mi totálně znechutil alkohol a teď začínám bojovat znovu i s nikotinem. za to ale hodně může ten můj, že fakt přestal Love

už bych to chtěla fakt dát na furt Dogeyes
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28783

PostPosted: Mon 10.9.2012 19:21    Post subject: Reply with quote

Mne taky elektronicke cigarety staci, i kdyz to samozrejme neni ten samy "fíling" Smile Ale je hezke, ze nesmrdim a snad si ani to zdravi tak nekazim. A kourim i tu elektrinu max. jednou nebo dvakrat tydne, kdyz si dam vecer sklenicku vina nebo tak. Haleluja Laughing Ale je to teprve asi tyden, hm Laughing
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 18.9.2012 12:58    Post subject: Reply with quote

dobře ty Vill, držím palce.

já se stále držím na jedné cigaretě denně, jednou jsem měla tři, ale to jsem byla pít a pařit (asi po dvou měsících jsem si dala víno a teda dost mi to odrovnalo). jsem celkem spokojená.
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Thu 28.2.2013 9:39    Post subject: Reply with quote

12 den bez cigarety, a zatím uplně v pohodě Pisknik
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28783

PostPosted: Fri 1.3.2013 7:09    Post subject: Reply with quote

Laughing Nikky, tohle my dve resime od roku 2005, co se zname, ne?

Jinak me pobavilo, jak jsem si tu o par prispevku vyse gratulovala. Tak nic no.
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 70, 71, 72, 73  Next
Page 71 of 73

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms